Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie nowo poznanego chłopaka. Ma mnie gdzieś?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aaamy

Aaamy

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano sob, 13 sty 2018 - 20:49

Witam wszystkich. Postanowiłam tu napisać, ponieważ mam pewien problem. W grudniu ubiegłego roku poznałam pewnego chłopaka. Poznaliśmy się dzięki naszym mamom. Spotkanie te odbyło się jeszcze przed świętami. Więc tak.

Zostałam zaproszona do domu jego mamy. Wiedziałam że go poznam i nawet się ucieszyłam.Jednak nie wiedziałam że okaże się tak... dziwny. Jednak od początku.

Gdy weszłam do salonu, już na mnie czekał. Przywitałam się i podałam rękę. Odwzajemnił to. Przez kilka minut nic nie mówił , tylko się patrzył. W końcu ja zaczęłam rozmowę. Rozmowa kleiła się bardzo dobrze. Okazało się,że mamy wspólne tematy ( filmy science fiction, auta,Terminator i te sprawy). Konrad okazał się być również romantykiem ( bardzo lubi Avatara, w którym wątek miłosny jest bardzo widoczny). Zauważyłam, podczas rozmowy, że miał wielkie, maślane oczy (co to oznacza?).

Jednak nadszedł czas rozstania. Podałam rękę i podziękowałam za rozmowę. Zrobił to samo. Jego mama miała nas odwieść i spytała czy chcę z nami jechać. Konrad powiedział że chcę zostać  w domu i popilnuje brata ( ma 2 braci, jeden jechał z nami).Mówiąc szczerze, zrobiło mi się przykro...

W Sylwestra napisałam mu życzenia. Nie odpowiedział do dziś czym mnie wkurzyl. Skoro nie chce utrzymywać kontaktu to mógł to powiedzieć od razu.

I teraz rodzą się pytania
Po pierwsze: Czy on mógł się czymś zawstydzić? Ja ubieram się odważnie ( dopasowane legginsy, obcisłe bluzki) i używam dość dosadnego języka.
Po drugie: Może się wstydzi swojego wykształcenia i sytuacji rodzinnej? (jest w szkole zawodowej , a rodzice nie mieszkają razem)

Czy porostu ma mnie gdzieś?

Przepraszam że tak się rozpisalam. Proszę o pomoc

Amy

#2 ZNE

ZNE

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano śro, 17 sty 2018 - 23:15

Cześć Amy, zauważyłem, że pisałaś w poście Luccca, chciałbym również tutaj napisać coś od siebie. Co sądzę o Twojej sprawie.
Na początku chce pogratulować, że jesteś świadoma wielu faktów. Że ubierasz się odważnie, że w domu może mieć niewesoło. Super.
W jakim wieku jest Konrad? Czy lubi grać w gry komputerowe? Ma znajomych czy raczej jest introwertykiem?
Pytasz czym są maślane oczy, ale skoro wiesz jak to nazwać, to myślę, że powinnaś się domyślać. Być może mu się podobasz.

Na ten moment proponowałbym porozmawiać ze swoją mamą jak ona widzi tą sytuację lub (jeśli masz dobry kontakt z mamą Konrada) porozmawiać z nią - jesteś otwartą dziewczyną, spróbuj, nic nie szkodzi :)
Jeśli jesteś mocno nim zauroczona, może warto "wprosić się mu na chatę?" :)
Słucham uważnie i wspólnie rozwiązujemy problemy.
Zapraszam do subskrypcji kanału, tam rozwiązujemy wiele takich problemów :)
Youtube -> wyszukaj "ZNE JAK"  
Do zobaczenia! :)

#3 Aaamy

Aaamy

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano czw, 18 sty 2018 - 14:29

Dziękuję śliczne za radę. Zastosuje się do nich ;)
Konrad ma 17 lat (rocznik 2001), właśnie lubi grać w gry (nie przyznał się,jego brat młodszy mi to powiedział). Mówił mi że ma znajomych ale stosuje pytania i zdania,,wymijajace" (typu kolega mówi o dziewczynach a on odpowiada np. ,,Super" ). Najgorsze jest to że się chyba w nim zauroczylam... A jego zachowanie jest dziwne, tak jakby mnie odrzuczal...

A i spróbuję pogadać z jego mamą. Ze swoją rozmawiałam i powiedziała że mam zobaczyć jak będzie na drugim spotkaniu,które już niedługo ;)

Stwierdziłam też że może Konrad gra niedostępnego, bo być może boi się cierpienia. Jak sądzisz?

Dziękuję za wysłuchanie ;]

Amy

#4 ZNE

ZNE

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano pią, 19 sty 2018 - 18:13

Aaamy, planowałem Ci wczoraj odpisałem, ale coś mnie od tego odwiodło. Dziś na świeżo podszedłem do tematu.
Przy Twoim pierwszym poście podejrzewałem, że mogłaś się w nim zauroczyć, być może faktycznie coś więcej do niego czujesz. Pewnie jest w nim coś intrygującego oraz tajemniczego.
To jest moja dość subiektywna ocena, ale nie sądzę, że Konrad bałby się cierpienia. Prędzej jest nieśmiały, nie chce narażać się na opinie trzecich. Jednak mogą to być moje puste strzały, bo mało wiem o Konradzie.  Mówię takie "dość ogólne zachowania i przekonania".
Kiedy macie spotkanie? Jeśli już minęło, daj znać co z tego wynikło.

Twoja mama to mądra kobieta, bo faktycznie drugie spotkanie, może więcej Ci powiedzieć o tym na jakim poziomie jest relacja.
Pamiętaj tylko, żeby nadal zachowywać się naturalnie. Nie ma co pokazywać sztucznej siebie!
Trzymam kciuki!

#5 Aaamy

Aaamy

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano sob, 20 sty 2018 - 10:22

Użytkownik ZNE dnia pią, 19 sty 2018 - 18:13 napisał

Aaamy, planowałem Ci wczoraj odpisałem, ale coś mnie od tego odwiodło. Dziś na świeżo podszedłem do tematu.
Przy Twoim pierwszym poście podejrzewałem, że mogłaś się w nim zauroczyć, być może faktycznie coś więcej do niego czujesz. Pewnie jest w nim coś intrygującego oraz tajemniczego.
To jest moja dość subiektywna ocena, ale nie sądzę, że Konrad bałby się cierpienia. Prędzej jest nieśmiały, nie chce narażać się na opinie trzecich. Jednak mogą to być moje puste strzały, bo mało wiem o Konradzie.  Mówię takie "dość ogólne zachowania i przekonania".
Kiedy macie spotkanie? Jeśli już minęło, daj znać co z tego wynikło.

Twoja mama to mądra kobieta, bo faktycznie drugie spotkanie, może więcej Ci powiedzieć o tym na jakim poziomie jest relacja.
Pamiętaj tylko, żeby nadal zachowywać się naturalnie. Nie ma co pokazywać sztucznej siebie!
Trzymam kciuki!

#6 Aaamy

Aaamy

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano sob, 20 sty 2018 - 10:47

Wybacz za tamten pusty post, szwankuje mi Internet.
  Dziękuję za zainteresowanie tematem. Samej ciężko stwierdzić ,, o co mu chodzi". ;) Także bardzo dziękuję. :)

Wracając do tematu. Spotkanie odbędzie się niedługo, bo aktualnie on ze swoją mamą i rodzeństwem na wyjeździe ( mamy ferie ;] ).
Będę jeszcze próbowała porozmawiać z jego mamą, bo mamy dobry kontakt. Natomiast moja mama powiedziała bym się nie nakręcała. A na moje stwierdzenie, że Konrad jest ,,niedostępny", mama się śmiała. Stwierdziła, z resztą tak jak ty,że on po prostu jest nieśmiały. Moja mama wspomniała także o tym , że mama Konrada chcę ,aby Konrad znał kilka ,, normalnych" osób. W szkole zawodowej jest dużo osób z ,,marginesu" i jego mama chroni go przed ich wpływem. W sumie jej się nie dziwię.

Wracając do tej jego ,,nieśmiałości".Dużo rzeczy na temat Konrada dowiedziałam się od... jego młodszego brata. Zauważyłam też że Konrad nie rozumie niektórych ,, zagrywek" jego młodszych braci (oni chcą go zdenerwować, aby sprawdzić jak sobie z tym poradzi, a on nie ogarnia tego).

Boże, ale się rozpisalam. Przepraszam...

Jeszce jedna sprawa. Często jego mama,w mojej obecności, rozmawia na temat Konrada. Opowiada co u niego itp. Wiesz o co chodzi w tym?

Dziękuję bardzo za wysłuchanie mnie ❤ Odezwę się jeszcze.

Ps. Fajny kanał na Youtube. Masz suba ode mnie 😂❤

Amy

#7 ZNE

ZNE

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano sob, 20 sty 2018 - 12:47

Hej :)
Twoja mama prawdopodobnie chce "trochę ostudzić Twoje zauroczenie", aby Cię z lekka ochronić - abyś może nie zaangażowała się za mocno, a później (gdy dajmy na to nie wyjdzie) będziesz smutna. Żaden rodzic tego nie chce, aby jego dziecko było smutne :)

Cytat

Moja mama wspomniała także o tym , że mama Konrada chcę ,aby Konrad znał kilka ,, normalnych" osób. W szkole zawodowej jest dużo osób z ,,marginesu" i jego mama chroni go przed ich wpływem. W sumie jej się nie dziwię.
Jeśli dobrze rozumiem, to jesteś ze szkoły zawodowej?

Cytat

Boże, ale się rozpisalam. Przepraszam...
Od tego jest to forum, don't worry :)

Cytat

Jeszce jedna sprawa. Często jego mama,w mojej obecności, rozmawia na temat Konrada. Opowiada co u niego itp. Wiesz o co chodzi w tym?
Zazwyczaj rodzice czują pewną granicę, dystans do nas - młodszych ludzi przez co starają się złapać jakiś wspólny temat. Dlatego też, możesz słyszeć o Konradzie - Bo jego mama szuka jakby połączenia. Nie wiem niestety czy jesteście w bliższej relacji czy nie, ale na to mi to wygląda. Nie sądzę, że chciałaby mocno sugerować "żebyście się spiknęli" :)

Dziękuję za subskrypcję,  daj znać jak coś będziesz wiedzieć gdy wróci z ferii zimowych - pewnie pojechali do Zakopanego albo Bukowiny Tatrzańskiej? :)

#8 Aaamy

Aaamy

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano sob, 20 sty 2018 - 17:53

Dziękuję ;) Ja jestem z gimnazjum jescze ;) Trzecia klasa :) A co do związku to mama stroni od tego, ponieważ ,, nie chcę mieć tego na sumieniu", gdyby coś nie wyszło. Tak,jest aktualnie w Zakopanem;)

#9 Aaamy

Aaamy

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano sob, 20 sty 2018 - 18:02

A i muszę o tym powiedzieć bo to jest mocne 😂. Rozmawiam z Konradem. W pewnej chwili do pokoju, wpada jego brat. Zapytałam: Znudziło ci się siedzenie w salonie?" ,,Tak, ale muszę też zobaczyć co tu z Konradem robicie"- odpowiedział brat 😂 Jego brat ma 8 lat, a już zna się na rzeczy 😂