Skocz do zawartości

Dziewica czy nie?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Niuśka

Niuśka

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano śro, 26 gru 2012 - 19:29

Ostatnio kochałam się pierwszy raz, podczas stostunku odczułam mały ból i nie leciała mi w ogóle krew. To oznacza, że nadal jestem dziewicą czy już straciłam błone dziewiczą bo nie wiem... A jest mi to bardzo potrzebne.

#2 Iwonka0981

Iwonka0981

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów
  • MiejscowośćLublin

Napisano śro, 26 gru 2012 - 20:50

Nie zawsze przy przerwaniu błony musi lecieć krew;)
myślę ze straciłaś już błonę dziewicza jezeli doszło miedzy wami do stosunku

#3 Kocica

Kocica

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • MiejscowośćOpole

Napisano śro, 26 gru 2012 - 22:12

jeśli doszło między Wami do stosunku, tak jak piszesz to powinnaś stracić błonę dziewiczą, bo raczej penis mężczyzny jest na tyle gruby i twardy, że przebije błonę dziewiczą, i tak jak napisała koleżanka powyżej - nie zawsze przy przebiciu błony musi lecieć krew, są kobiety, które w ogóle nie krwawią a są takie, które krwawią dość mocno, to zależy. Wydaje mi się, że logicznie rzecz biorąc, to nie powinnaś być już dziewicą :)

#4 Zadra

Zadra

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • MiejscowośćBydgoszcz

Napisano czw, 27 gru 2012 - 08:12

Nie zawsze boli, nie zawsze jest krwawienie a po pierwszym stosunku już nie jesteś dziewicą. Dziewictwo to nie błona. Na TeenZone jest o tym nawet artykuł: Pierwszy raz a błona dziewicza
Jak mi nie dadzą - ukradnę. Dostanę to czego pragnę!

#5 agatkan

agatkan

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 50 postów
  • MiejscowośćŁódź

Napisano pią, 18 sty 2013 - 22:26

Mi przy pierwszym razie również nie leciała krew :P

#6 Smietanka

Smietanka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • MiejscowośćJastrzębie Zdrój

Napisano nie, 20 sty 2013 - 18:52

Nie zawsze leci krew i nie zawsze boli. Blona dziewicza jest bardzo, ale to bardzo cieniutka, jeśli leci krew, to odrobinka, a jeśli nie, to nic niepokojącego. Z mojego punktu widzenia nie jesteś już dziewicą:)

#7 ..butterfly..

..butterfly..

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 61 postów

Napisano nie, 20 sty 2013 - 19:45

dziewictwo traci się podczas pierwszego seksu, czyli nie jesteś już dziewicą, a jeśli chodzi o krwawienie, to dziewczyny mają racje.. :)

#8 Idealna

Idealna

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisano sob, 26 sty 2013 - 00:54

Bycie dziewicą nie zależy od tego czy ma się błonę dziewiczą czy nie. Można ją przebić nawet samemu np. przy noszeniu tamponów. Dziewictwo traci się podczas pierwszego stosunku więc, nawet, jeżeli masz błonę, nie jesteś już dziewicą.

I podczas przebicia błony nie zawsze musi lecieć krew ;)

#9 /HESHER/

/HESHER/

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 331 postów

Napisano sob, 02 lut 2013 - 21:11

Dziewictwo straciłaś uprawiając seks z chłopakiem. Błona dziewicza i współżycie to troche inna sprawa.

#10 gorzata.pl

gorzata.pl

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano sob, 02 lut 2013 - 22:56

Mi przy pierwszym razie leciała krew i wtedy juz wiedziałam ze stalo sie na co czekałam. Z wyjatkowym chlopakiem w moim zyciu to zrobilam.

#11 kinga19970704

kinga19970704

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 89 postów
  • MiejscowośćRadlin

Napisano nie, 03 lut 2013 - 10:39

Nie jesteś już dziewicą. Dziewicą jest tylko i wyłącznie dziewczyna która nie współżyła. Błonę dziewiczą można równie dobrze uszkodzić podczas zakładania tamponu [ aczkolwiek rzadko się to zdarza]. Niektórym dziewczyn nie leci krew podczas przebicia błony, a jest to zależne od tego jaka ta błona jest. Jak wiadomo każdy jest inny.

#12 /HESHER/

/HESHER/

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 331 postów

Napisano śro, 13 lut 2013 - 21:57

Wyświetl postUżytkownik gorzata.pl dnia sob, 02 lut 2013 - 22:56 napisał

Mi przy pierwszym razie leciała krew i wtedy juz wiedziałam ze stalo sie na co czekałam. Z wyjatkowym chlopakiem w moim zyciu to zrobilam.
Trochę tak niekoniecznie odwołujesz się do tematu.

#13 zielonookaona

zielonookaona

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano nie, 10 mar 2013 - 23:33

Mi podczas pierwszego razu nie leciała krew. Nie można określić czy straciłaś błonę dziewiczą czy nie . Być może wgl jej nie miałaś . Może podczas palcówki straciłaś już błonę..

#14 Wiedźma

Wiedźma

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 91 postów
  • MiejscowośćKatowice

Napisano pon, 11 mar 2013 - 19:41

Obalając mity - każda kobieta ma inną błonę. Jedna jest cienka i elastyczna, inna jest grubsza i ciężej ją przerwać. Kształty błon też są różne. Istnieją kobiety, które współżyły kilkukrotnie, a nadal miały błonę (bo był np. jeden większy otwór). Czasem jest kilka mniejszych dziurek. Przerwanie błony nie zawsze jest wyczuwalne. Nie zawsze też następuje krwiawienie. Z medycznego punktu ciężko więc stwierdzić czy ból, który odczułąś towarzyszył przerywaniu błony, czy tylko był sygnałem, że błona jest 'naciągana' przez członka. Równie dobrze błona mogła zostać tylko lekko uszkodzona, a nie przerwana.
Ale i tak dziewicą jest się do pierwszego stosunku seksualnego. Kwestia błony niczego nie zmienia. Niektóre kobiety rodzą się bez niej przecież.

#15 Kocica

Kocica

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • MiejscowośćOpole

Napisano śro, 20 mar 2013 - 22:14

Wiedźma ma rację pisząc: "Obalając mity - każda kobieta ma inną błonę. Jedna jest cienka i elastyczna, inna jest grubsza i ciężej ją przerwać. Kształty błon też są różne." Generalnie rzecz biorąc jeśli współżyłaś z chłopakiem to dziewicą już nie jesteś, bo najprawdopodobniej doszło do przerwania błony dziewiczej. Nie przy każdym pierwszym seksie leci krew, to zależy od kobiety i jej organizmu, więc tym się akurat nie przejmuj, bo to nie jest żaden wyznacznik.

#16 Desire

Desire

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 67 postów
  • MiejscowośćPiekary Śląskie

Napisano wto, 23 kwi 2013 - 09:15

Dziewicą jest kobieta, która nie uprawiała jeszcze seksu z facetem. Tak więc, niezależnie od Twojej błonki, nie jesteś dziewicą. To jest mit, że jeśli kobiet ma nadal błonkę, a współżyła, jest jeszcze dziewicą, bo błona o niczym nie świadczy.

#17 KarolaZ

KarolaZ

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • MiejscowośćWrocław

Napisano śro, 01 maj 2013 - 13:00

Desire ma rację.. dziewica to kobieta, która jeszcze nie odbyła stosunku płciowego z mężczyzną.. bo na podstawie błony dziewiczej nie można określić czy nadal jesteś dziewicą, każda kobieta ma zupełnie inną budowę błony, niektóre mają wąskie i mało rozciągliwe, inne mają elastyczne i rozciągliwe.. to zalezy, a nie zawsze podczas pierwszego stosunku leci krew, co jest właśnie zależne od tego co napisałam wcześniej..

#18 Ari

Ari

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Numer GG:32741977
  • MiejscowośćMidsund

Napisano pią, 03 maj 2013 - 08:15

Jesli uprawialiscie seks to nie jestes dziewica. Mi tez nie leciala krew, ale za to bardzo bolalo.

#19 Roxy

Roxy

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • MiejscowośćPabianice

Napisano pią, 03 maj 2013 - 23:16

kwestia kto jak ma rozciągnięta błonę dziewiczą, nie przy każdym pierwszym stosunku leci krew, bo jak błona jest totalnie rozciągnięta, to już nie ma się co przerwać czy pęknąć.. jeśli kochałaś się z mężczyzną i doszło do stosunku płciowego to niezależnie od krwawienia czy też jego braku - dziewicą już nie jesteś. teraz jesteś kobietą jesli już ;-)