Skocz do zawartości

Tabletki antykoncepcyjne... :$

antykoncepcja hormonalna tabletki antykoncepcyjne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Coolka

Coolka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisano wto, 28 lut 2017 - 22:06

Jak mógł przepisać tabletki antykoncepcyjne bez badań? W ogóle jakie dostałas? Zanim dostałam moje Vixpo lekarz zrobił mi szereg badań krwi takich jak hormonalne i testy wątrobowe.

#22 Burkka

Burkka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano śro, 08 mar 2017 - 16:10

Tez jestem zdziwiona, ze lekarz przepisał tabletki hormonalne bez badań :o Mój mi najpierw wykonał badania na krzepliwość, hormony, testy wątrobowe, zrobił USG i przeprowadził obszerny wywiad pod względem przebytych chorób i chorób jakie występują w rodzinie. Dopiero po tym przepisał mi tabletki Belara.Bez takich badań nie przepisałby nic -zmień lekarza kochana.

#23 kilkau

kilkau

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano pon, 24 lip 2017 - 10:18

Mi również lekarz robił badania, zanim przepisał pigułki anty, bo bałam się,że antykoncepcja zrobi mi spustoszenie w organizmie. Dostałam Vines i jestem bardzo zadowolona :)

#24 cukiereczka

cukiereczka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano czw, 10 sie 2017 - 22:22

tabletki zawieraja hormony ktore hamuaj jajeczkowanie przez co przez caly okres regularnego ich brania masz dni nieplodne i nie masz opcji zajscia w ciaze... ja biore tabletki belara i jestem zadowolona z ich dzialania

#25 Konnsa

Konnsa

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano pon, 21 sie 2017 - 13:30

Tego, co tabletka dokładnie robi nikt nie wie, ponieważ nie istnieją / nie są opublikowane dokładne badania. Tabletka zawiera hormony, które w połączeniu z gospodarką hormonalną organizmu mają za zadanie zabezpieczyć przed ciążą. Natomiast lista skutków ubocznych, które tabletki mogą wywołać jest zależna od konkretnego preparatu.

#26 Therese

Therese

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano sob, 26 sie 2017 - 09:57

nieeee... nie chce mi się wierzyć, że są jeszcze lekarze którzy przepisują tabletki bez badań - to jest chore! a jeśli juz cos takiego sie dzieje to sama powinnas zareagować. Przeciez tyle sie mówi o skutkach ubocznych - dziewczyny sa nagle wielce zdziwione ze organizm nie reaguje wlasciwie na hormony - bo jak jest ich zbyt duza dawka to co tu sie dziwic! ja ostatnio zdecydowalam sie na zmiane z tabletek na antykoncepcję hormonalną wkładkę levosert na 3 lata i pierwszą rzecza o jakiej wspomniał lekarz były własnie badania... myslalam ze to taki standard...

#27 Natasha

Natasha

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano czw, 28 wrz 2017 - 11:45

Niestety często czyta się, że tak robią. Ja bym radziła się upomnieć, lepiej to, niż mieć źle dobraną pigułkę.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: antykoncepcja hormonalna, tabletki antykoncepcyjne