Skocz do zawartości

Film - jaki najbardziej lubię?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#21 Enacra

Enacra

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 41 postów
  • Numer GG:Mam

Napisano czw, 29 maj 2014 - 20:58

"Koralina" i "Dziewięć" (mowa o filmie animowanym). Obie, można powiedzieć bajki, kocham za sam klimat, jako dziecko pamiętam bardzo je przeżywałam, a nawet ciężej mi się zasypiało, nie wiem czego się bałam, wydają się takie mroczne, a zwłaszcza "Koralina". Gdybym miała do wyboru jeden film, który oglądałabym w nieskończoność to byłby właśnie ten. Super fabuła oraz wielki podziw dla samych montażystów.
A tak poza tymi lubię horrory, ale nie jakieś o duchach, bo to dno. Wolę coś typu "Piła", bądź "Wzgórza mają oczy" czyli po prostu krew, flaki i gówno.

#22 tomcioOG

tomcioOG

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano pią, 20 cze 2014 - 09:21

dokumentalne i scifi :D
dzień dobry

#23 Mieciu

Mieciu

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano wto, 22 lip 2014 - 17:34

Jednym z moich ulubionych filmów jest "Iron Man", ale bardzo lubie też filmy przy których można trochę pomyśleć np."Kod da Vinci", lub "Anioły i demony". Ale też wiele zeriali obyczajowych. ;) :P

#24 annairda-n

annairda-n

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano wto, 07 paź 2014 - 17:57

Strasznie lubię biografie :D

#25 nsacz

nsacz

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów
  • MiejscowośćNowy Sącz

Napisano czw, 09 paź 2014 - 17:58

Nietykalni - Intouchables (2011)

#26 georgiana

georgiana

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • MiejscowośćLubin

Napisano śro, 05 lis 2014 - 13:21

Back to the Future :)

#27 rafak

rafak

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano pon, 24 lis 2014 - 19:54

Forrest Gump oczywiście!!! :)

#28 RysiekZKlanu

RysiekZKlanu

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów
  • MiejscowośćWAWA

Napisano czw, 29 sty 2015 - 16:32

Jest masa moich ulubionych filmów.Gusta w tej kwestie strasznie się zmieniają i dużo zależy od nastroju, czasem obejrzę amerykańskie kino akcji, czasem coś głębszego. jestem otwarty na róźne gatunki, ale jakoś nie pociąga mnie bollywood :D

#29 natka421

natka421

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano pon, 02 lut 2015 - 23:21

Ja też uwielbiam Władcę Pierścieni.  :D Ahh ten Legolas.  ;) oglądalam już "tysiące " razy i zamierzam to jeszcze obejrzeć nie raz,poniewaz ten film jest tego wart . :) Postanowiłam kupić sobie takze książkę, ponoc jeszcze ciekawsza . ;) Ale to już inna bajka.  Oczywiscie będąc fanką J.R.R. Tolkien 'a i Hobbit mnie zachwycił, ale szczerze mówiąc nie tak bardzo C;
Wczoraj obejrzałam pierwszą część filmu "Indiana Jones ", dzisiaj już oglądałam kolejną ,bo tak bardzo mi się spodobał.   :D Film godny uwagi to rowniez Gwiezdne Wojny (ja osobiście wole te części od IV do VI ) . Tak,jestem dziewczyną i lubię Star Wars ! ;D Inne ciekawe filmy : Jeździec znikąd, Mroczne cienie, Noc w muzeum,Felix Net i Nika oraz teoretycznie możiwa katastrofa . Długo by wymieniać . ;D Pozdrawiam :D

#30 Karmelek

Karmelek

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisano wto, 03 lut 2015 - 23:26

Felix, Net i Nika...? Filmu całego nie oglądałam, widziałam bodajże do tej sceny z bombą i bardzo się cieszę, bo nie chcę sobie psuć wyobrażeń związanych z książką, a tam było wszystko na tyle dobrze opisane, że filmu nie potrzeba ;)

W kilku ostatnich komentarzach widziałam już kilka moich ulubionych pozycji: Powrót do przyszłości, Nietykalni, ekranizacje książek Dana Browna (bardziej "Kod da Vinci" ;)), ale oprócz tego uwielbiam polskie komedie ("Killer", "Vinci", "Seksmisja" i tak dalej), serię o Bibliotekarzu z Noah Wyle'em, filmy z Jackie Chanem, przeróżne filmy mające w sobie coś z kryminału, thrilera, filmu akcji... Taka "Twierdza" na przykład, z Nicolasem Cage'em. A skoro już przy tym aktorze jesteśmy, to nie mogę zapomnieć o Ghost Riderze ;)

A z filmów takich bardziej, że tak powiem, bardzo dla kobiet, to mogłabym polecić "Dom nad jeziorem".

#31 Maciek1994

Maciek1994

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano śro, 04 lut 2015 - 20:33

Ja uwielbiam Resident Evil ponieważ lubię zombie i Mille :3
Sposób na darmowe doładowanie do każdej sieci? Sprawdź stronkę w profilu :)

#32 Guest_lithium_*

Guest_lithium_*
  • Guests

Napisano sob, 07 lut 2015 - 09:59

Mnie jakoś szczególnie spodobał się "Przetrwać Coldwater" i "The Riot Club". Na ten drugi zdecydowałam się jedynie dlatego, że gra tam Max Irons. Ale wcale się nie zawiodłam. Zarówno pierwszy jak i drugi film daje trochę do myślenia. :)

#33 Mysza99

Mysza99

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 95 postów

Napisano czw, 23 cze 2016 - 11:19

Moim ulubionym filmem jest Pulp Fiction, kawał świetnej rozrywki

#34 Aragorn

Aragorn

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisano wto, 05 lip 2016 - 10:02

"Merlin" z Samem Neillem. Chyba najlepsze fantasy, jakie nakręcono (tak, lepsze nawet niż "Władca Pierścieni").

#35 pistacja

pistacja

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano śro, 06 lip 2016 - 12:13

"Once", zauroczył mnie ten film wiele lat temu.

#36 Aragorn

Aragorn

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisano pią, 19 sie 2016 - 08:48

Jednym z moich najulubieńszych jest też animowany "Herkules".

#37 cass

cass

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano czw, 24 lis 2016 - 14:39

Moim ulubionym filmem jest dramat psychologiczny "Piękny umysł".
Ogólnie rzecz biorąc jestem prawdziwą fanką filmów z tego gatunku, aczkolwiek ten w całości skradł moje serducho. Film pokazuje życie schizofrenika, geniusza matematyki.

#38 Dogger

Dogger

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano wto, 06 gru 2016 - 17:19

Uwielbiam filmy w których coś się dzieje. Ostatnio też stałem się fanem filmów z z Nicolasem Cage. Praktycznie każdy film z nim jest świetny.  W sobote o 20. na TV PULS , chce obejrzeć film "Pan życia i śmierci" . Widzieliście go ?

#39 heelcia

heelcia

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano nie, 18 gru 2016 - 13:06

Moim ulubionym filmem jest "Pamiętnik" :) Ogólnie lubię większość filmów z Rachel McAdams :)

#40 gyyngy

gyyngy

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 53 postów

Napisano wto, 27 gru 2016 - 13:14

Też lubię filmy akcji, często oglądam seriale kryminalne, na puls2 jest dużo fajnych seriali, regularnie oglądam agentów ncis :) dzisiaj i jutro są nowe odcinki, więc już plany na wieczór mam