Skocz do zawartości

Jak jest u Was z nauczycielami?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Niedopowiedzenia

Niedopowiedzenia

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 53 postów

Napisano czw, 01 maj 2014 - 17:10

Nienawidzę nauczyciela od wf. Na sam jego widok żyć mi się odechciewa. Jak mnie widzi to robi cierpiętniczą minę, jako, że jestem nogą z wf to nazywa manekinem, itp. Na szczęście mam zwolnienie do końca czerwca,zobaczymy jak będzie w następnym roku :(

#22 worught

worught

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 36 postów

Napisano sob, 12 lip 2014 - 20:49

Nauczyciele z mojej podstawówki i gimnazjum to po prostu katastrofa. Zmuszają nas do swoich poglądów i nie akceptują innych zdania. Zazwyczaj z żadnym nauczycielem nie gadam i nie mam zamiaru. Przychodzę na lekcje posłuchać i staram się nie wdawać z nimi dyskusję. Jedyna nauczycielka jaką lubię to pani od angielskiego, ona jedyna się różni od nich, nie jest taka fałszywa i wywyższająca się. I mam powody tak o nich sądzić, bo po tym co widziałam kilkanaście razy to ich zachowanie nie jest lepsze od tych, na których krzyczą na lekcjach. Poza szkołą to inni ludzie...

#23 Agatoja

Agatoja

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 775 postów

Napisano wto, 09 gru 2014 - 22:57

Ogólnie, u mnie wszyscy nauczyciele, którzy mnie uczą, bo reszta stanowi 60 sztuk, są super, nie licząc O IRONIO LOSU wychowawczyni i matematyczki w jednym. Matematyka-przedmiot ścisły, uporządkowany (podziwiam tych, którzy go ogarniają), ale nasza WIEDŹMA przeczy całej tej teorii. Jest co najmniej chaotyczna, a przy tym rzuca tekstami w stylu: Jak będziecie mieć szóstki z matematyki, to możecie mieć włosy nawet w różowe prosiaczki! (do dziewczyny, która się maluje) / Walnij się w głowę...młotkiem! / Facet, nie drażnij mnie! / Na drugi raz cię do klasy wprowadzę i złoję ci cyrklem tę część ciała, na której siedzisz, wszyscy wiemy o co chodzi! / A ta purchawka nie dość, że się zachować nie umie, to się jeszcze potem dotyka! / (szept) Tomeczkuuu...(krzyk) ZGINIESZ! / Chłopie, ty nawet metody podstawiania nie zacząłeś, tylko dodałeś sobie wszystko dziko i radośnie! / Ktoś: Mogę dać usprawiedliwienie? Wychowawczyni: Chwilę! Jestem w rozterce duchowej! / Ty będziesz nam od dzisiaj pilnował śmietnika... Tu już nie jest Krzysztof, ale nasz nowy klasowy-śmietnikowy / Trzeba być zawiasem, żeby zrobić coś takiego! / Nóżki z mojego podestu, bo następnym razem nastąpie Ci na nóżki i połamię Ci paluszki! / Jasiu, bo Ci uszy oberwę i będziesz sobie na wisiorku te uszy nosił! / Jasiu, cicho, bo dudnisz! (powiedziała chłopakom, którzy przechodzą mutacje, że mają się nie odzywać, bo dudnią). I nie byłoby to takie złe, gdyby nie to, że jak ona się na kogoś uweźmie, to potrafi całą lekcje na niego krzyczeć, odwołała nam każdą wycieczkę, bo mówi, że jesteśmy purchawki, a grzyby na wycieczki nie jeżdżą. A nad moją przyjaciółką po prostu się znęca ( X płacze za każdym razem, jak się na nią krzyczy, a ta nauczycielka robi to bardzo często).

#24 Benia

Benia

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano wto, 05 kwi 2016 - 17:47

Hej kochani mam ogromną prośbę o pomoc. Może wyda wam się że to nie problem ale dla mnie jest naprawdę poważna sprawa. W tamtym roku przyszłam do gimnazjum i dostałam wychowawcę który był bardzo fajny i miły  a teraz  2 jest nie do wytrzymania. Ciąle ma do mnie pretnsje ostatnio dostałam piątke z kartkówi to pan krzyczał na mnie za to że pól mojej klasy dostało 1. Cały czas każe mi coś robić choć jest wiele innych osób. Krzyczy na mnie za niewinność.Ma pretensje do mojej przjaciółki która ma średnią 5.0 że się nie uczy. Aby rzadzi a jak nie umiem czegoś robić to krzyczy. Ostatnio dostałam piłką bardzo mocno w głowe a on nawet się nie zapytał jak się czuję. Do tego ja mu nic nie jestem winna bo jestem cichą osobą i nie robie klotni a ni nic to pan zaczoł mnie olewać od piątku a ja nwm o co mu chodzi teraz już ode mnie nic nie chce ale mnie olewa jak mu mówie dzień dobry o mnie olewa . A JA NWM O CO MU CHODZI. Co ja mam robić???? POMOCY

#25 Izka123

Izka123

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano pon, 24 kwi 2017 - 11:00

u nas jest sporo feministek, które gadają, żebysmy nie szły za mąż:P