Skocz do zawartości

Suplementy na odchudzanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#1 pattirycja

pattirycja

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano nie, 29 gru 2013 - 14:22

poszukuje opinii o tabletkach na odchudzanie osób które mają faktycznie doświadczenie z tego typu preparatami. zaznaczę że zdaje sobie sprawę że są uzupełnieniem diety podczas kuracji odchudzającej. Jednie bezpieczne środki.

#2 Emi

Emi

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • MiejscowośćLublin

Napisano wto, 31 gru 2013 - 00:48

Próbowałam wiele i jak dla mnie to jedna wielka ściema. Nic nei zastąpi sportu i zbilansowanej diety. Sorry, ale trzeba mieć nie pokolei aby wierzyć, że można zrzucać kilogramy, jeść jak świnia i nic nie robić. Tak się nie da.

#3 grudzia

grudzia

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów
  • MiejscowośćPłock

Napisano nie, 19 sty 2014 - 14:55

jak chcesz się odchudząc, to kup sobie glony: spirulinę itp, by dostarczyć białko i witaminy, plus wit. b12, omegę 3 i zdecyduj się: jesz tłuszcz (mięso, avokado) czy jesz weglowodany. nie mieszaj tłuszczów z węglowodanami i schudniej od razu.
innych środków, jak sensowny sposób odżywniania nie ma
Be happy!

#4 1334

1334

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • MiejscowośćKraina Czarów

Napisano sob, 01 lut 2014 - 20:52

A nie lepiej postawić na naturalne środki?
Serio, miałam w tym większe lub mniejsze doświadczenie i nie warto wchodzić w tabletki na odchudzanie, ani to bezpieczne, ani zdrowe, a zielona i czerwona herbata, błonnik, napój z imbiru/pieprzu cayene i cytryny działają prawie tak samo dobrze.

"Na samą myśl, że muszę kimś zos­tać, ogar­niał mnie nie tyl­ko strach, ale wręcz mdłości. Nie mogłem znieść myśli, że zos­tanę praw­ni­kiem, rad­nym, inżynierem czy czymś ta­kim. Ożenię się, będę miał dzieci, dam się złapać w struk­turę rodzinną. Codzien­nie będę chodził do pra­cy i wra­cał. Niemożli­wa sprawa."

#5 waitforit

waitforit

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 65 postów

Napisano śro, 05 lut 2014 - 10:05

Suplementy na odchudzanie? Czy też inne podejrzane specyfiki? A nie lepiej dowiedzieć się dlaczego tyjemy lub nasza waga stoi w miejscu i nie możemy schudnąć? Pewnie nie zdajecie sobie sprawy z tego, że w Waszym jelicie grubym gromadzą się złogi, które zatruwają Wasz organizm. Nazywają się inaczej kamieniami kałowymi ;) Wśród znanych osób, ale także zwykłych ludzi bardzo popularny robi się teraz całkowicie bezpieczny zabieg, który pozwala na detox organizmu. Jest to hydrokolonoterapia polegająca na płukaniu jelita grubego. Po serii takich zabiegów, ale także zmianie nawyków żywieniowych i odpowiedniej dawce ruchu możemy liczyć na naprawdę spore efekty, zaczynając od lepszej przemiany materii po choćby pozbycie się trądziku.

#6 magiasnu

magiasnu

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano pon, 10 lut 2014 - 13:20

Z suplementów zdecydowałam się raz i się nie zawiodłam. Były to tabletki slimcea, które dostałam od koleżanki, bo ona już ich nie potrzebowała. Zaczełam je brać tylko daltego ze są naturalne w 100%. Nie podziewałam sie nic wielkiego po nich, ale jak się okazało, bardzo fajnie się współpraca ułozyła między nami;D. 12kg mnie, bo dokupiłam reszte kuracji widząć efekty po pierwszej części. Oczywiście nic za darmo, trzeba zaznać troche ruchu, najlepiej zorganizowanego i systematycznego. Powodzenia w postanowieniach;D

#7 Dragon

Dragon

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 56 postów

Napisano pon, 24 mar 2014 - 21:05

O boże poczytać troszke każde te tabletki to placebo -,-
Kolejna laska która wygląda dobrze a chce być jeba*ym patykiem? Jeśli masz naprawde problem z nadwagą zgłoś się do specjalisty on c doradzi co i jak.

Pozdrawiam

#8 Martusia1111

Martusia1111

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano wto, 22 kwi 2014 - 11:56

Nic nie zadziała bez ćwiczeń i diety:(

#9 Anecia90

Anecia90

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano wto, 22 kwi 2014 - 17:14

Moja mama jest lekarzam i zawsze odradzała mi wszelkiego rodzaju tabletki na odchudzanie(szukam bo chciałabym schudnąć troszke) , mówiła że to syf i nawet nie podają składu.
Natrafiłam na Slimcea i pokazałam jej ten produkt. Podeszła na początku do niego tak jak do wszystkich ale poprosiłam żeby dokładniej go sprawdziała. Efekt był taki że pozwoliła mi go brać i powidziała że to chyba jedyny produkt na rynku który może działać i nie spodziewała się że będzie podany skład, a w sładzie wszystkie rzeczy są okiej. Dzięki temu że mi pozowliła schudłam dzięki slimcea 9,5 kilograma Zakupiłam 3 miesięczną kuracje, stosowałam diete wspomagającą którą doradziła mi mama i zaczełam jeździć na rowerze
Mogę wszystkim polecić ten produkt efekty naprawde są nawet moja mama to przyznała, dodała jednak że pewnie u niektórych szybciej a u niektórych wolniej
Pozdrawiam Aneta

#10 Martusia1111

Martusia1111

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano śro, 23 kwi 2014 - 10:10

Ja teraz się odchudzam i ćwiczę. Kupiłam tez suplementy diety i wydaje mi się, że pomagają ale bez ćwiczeń nie miałoby to sensu. One same nie zdziałają cudów..

#11 Coolka

Coolka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisano wto, 09 wrz 2014 - 14:58

Na tabletki bym się nigdy nie zdecydowala. Za to jednym z fajniejszych suplementow jakie stosowałam było AquaSlim. To dodatek do diety, taki wspomagacz. Przy dodatkowym ruchu efekty są murowane. Jak zaczęlam go pić waga od razu drgnęła i wiedziałam, że bylo warto.

#12 aleksandraAleLadna

aleksandraAleLadna

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano śro, 22 paź 2014 - 13:18

Osobiście nigdy nie wierzyłam w wszelkiego radzaju suplementu na odchudzanie, szczególnie nieraz czytająć informacje w sieci na temat podtruć nimi lub poprostu o tym że nie działają, przełamałam się spróbowałam jednego i strasznie żałowałam bo okazał się totalną klapą, nie będe uprawiała czarnego PR firmie bo zaraz mnie ktoś zaatakuję, wspomnie tylko że jest w dalej w sprzedaży, mam nadzieję że nigdy żadna z was na niego nie trafi. Od tamtego czasu nie stsowałam żadnego poprostu się ich bałam, lecz wszystko odmieniło się po tym jak siostra zamówiła slimcea, i okazała się na nią skuteczna, poszperałam , poszukałam, poczytałam i rzeczywiście naturalny skład, podany na stronie, sporo pozytywów, siostra schudła dzięki niej 11 kilogramów, kurczę postanowiłam przetestować na sobię, w moim przypadku to był strzał w dziesiątke, przyśpieszony metabolizm oraz obniżone łaknienie dzięki któremu mogłam trzymać się diety, dodatkowo dorzuciłam do tego ruch, 3 miesiące kuracji strzeliły bardzo szybko, wchodzę na wage a tam 10 kilogramów mniej. Nie uwierzycie jaki banan pojawi mi się na buzi z zadowolenia. Każdej zycze takich sukcesów w odchudzaniu, nie ważne czy posłuchacie mojej rady co do suplementu, bylebyście trafiły na skuteczny :)

#13 buk.a

buk.a

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano śro, 29 paź 2014 - 12:38

Nie warto stosować takich tablete, sama chemia. WYstarczy regularna i zbilansowana dieta i trochę ćwiczeń. No i cierpliwość.

#14 Coolka

Coolka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisano pon, 03 lis 2014 - 22:13

Nie każdy ma taki ogrom cierpliwości i chciałby widziec jakieś efekty swojej pracy nad sobą. Własnie dlatego ludzie wymyślają takie suplementy wspomagające. O tyle o ile tabletki wydają mi się bez sensu o tyle takie preparaty jak AquaSlim pomagają uwierzyć w siebie i swoje możliwości, kiedy trochę nas wspomagają i efekty naszego odchudzania są szybciej widoczne i odczuwalne.

#15 dejta

dejta

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano pią, 30 sty 2015 - 02:11

Może zajrzyj na portal zapytajsiefarmaceuty.pl. Tam jest strona z poradami magistrów farmacji. Myślę, że siedząc przed komputerem można tam jeszcze się dopytać a nuż ktoś będzie służył radą

#16 daga92

daga92

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • MiejscowośćKąty Wrocławskie

Napisano pią, 06 lut 2015 - 12:54

Ja nie wierzę w takie rzeczy. Dieta i ruch to podstawa a nie jakies chemiczne suplementy... trzeba sie poruszac troche, same tabletki cudu nie uczynia....

#17 moniczka

moniczka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisano wto, 28 kwi 2015 - 06:40

A ja jestem zdania,że warto jest uzupełniać niedobór składników w organizmie.Sama mieszkam w górach obecnie tak więc aktualnie biorę jod:
http://www.smakiziem...9990439317.html

Zwracałam dużą uwagę na to aby jod był naturalny , ze  zdrowych mórz. Nie przepadam za chemicznymi tabletkami ( a jest ich sporo, ogólnie jesteśmy atakowani chemią z każdej strony tak więc warto jest zwracać uwagę na pochodzenie tego co bierzemy, nie sądzicie ? ).
...publiczność okazuje największe nieposłuszeństwo, na jakie jest w stanie się zdobyć. Milczy. W ten sposób mówimy, że nie ma zgody. Nie ma aprobaty. Wszystko jest nie tak.

#18 lukasz1991

lukasz1991

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano śro, 29 kwi 2015 - 12:01

Też uważałbym na jakieś suplementy, lepiej odchudzać się naturalnie niż niszczyć się jakimiś chemikaliami.

#19 lukasz1991

lukasz1991

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano pią, 01 maj 2015 - 10:55

Zna ktoś może jakąs skuteczną dietę na odchudzanie? Naturalną, zdrową?

#20 Coolka

Coolka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisano nie, 10 maj 2015 - 14:19

Jeśli o dietę chodzi to bardzo polecałabym diete Cambridge. Zobacz sobie program odchudzania na ich stronie dieta-cambridge.pl i do tego maja troche suplementow spomagajacych odchudzanie. Jakbyś chciał coś dopytać to pytaj. Może będę umiała Ci podpowiedzieć.