Skocz do zawartości

Suplementy na odchudzanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kann

Kann

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 76 postów

Napisano czw, 21 maj 2015 - 13:08

W zasadzie też mogę doradzić ci to samo co Coolka, moja mama była akurat na tej diecie, dużo straciła, dieta rzeczywiście zdrowa. Najważniejsze jednak, ze kilogramy jej nie wróciły. Bo sam wiesz, najgorsze dla osób, które schudły to jest właśnie efekt jojo. Moja mama takiego efektu nie miała i nie ma.

#22 Natasha

Natasha

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 37 postów

Napisano sob, 30 maj 2015 - 11:31

A na czym taka dieta polega? Pierwszy raz o czymś takim słyszę. Co się je?

#23 Kann

Kann

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 76 postów

Napisano wto, 02 cze 2015 - 20:19

Na tej diecie jesz specjalnie przygotowane posiłki, normalne dania, ale o niższej kaloryczności. Różne masz produkty w tym, jest bardzo urozmaicona.

#24 Agatoja

Agatoja

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 775 postów

Napisano wto, 02 cze 2015 - 22:38

Nie faszeruj się chemicznym gównem (za przeproszeniem) już za młodu! Dieta + ruch = twój magiczny środek NIC więcej na stałe NIE działa, choćby skały srały. Mówi Ci to ktoś, kto w ciągu ostatnich dwóch miesięcy zgubił 10kg. Trzeba podjąć decyzję i twardym być, a nie miętkim.

#25 Kann

Kann

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 76 postów

Napisano nie, 07 cze 2015 - 09:21

Agatoja z tym masz świętą rację, z tego samego założenia wyszła moja mama, dlatego właśnie była na tej diecie.

#26 Agatoja

Agatoja

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 775 postów

Napisano nie, 07 cze 2015 - 21:49

Wyświetl postUżytkownik Kann dnia nie, 07 cze 2015 - 09:21 napisał

Agatoja z tym masz świętą rację, z tego samego założenia wyszła moja mama, dlatego właśnie była na tej diecie.
Ja poszłam do profesjonalnego dietetyka. Po coś ci lekarze są...

#27 Kann

Kann

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 76 postów

Napisano czw, 11 cze 2015 - 20:01

Tam gdzie moja mama była to też są profesjonalni dietetycy. To nie jest tak, że przechodzisz sobie na tę dietę od tak, na początku jest pełen wywiad z dietetykiem.

#28 Natasha

Natasha

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 37 postów

Napisano nie, 14 cze 2015 - 14:19

Wyświetl postUżytkownik Kann dnia wto, 02 cze 2015 - 20:19 napisał

Na tej diecie jesz specjalnie przygotowane posiłki, normalne dania, ale o niższej kaloryczności. Różne masz produkty w tym, jest bardzo urozmaicona.

Ale jakie produkty? Jakieś w proszku czy gotowe dania? Zaciekawiło mnie to.

#29 Kann

Kann

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 76 postów

Napisano pią, 19 cze 2015 - 16:58

Tam masz różne produkty, również w proszku. Są także dania gotowe do podgrzania, całkiem smaczne.

#30 Natasha

Natasha

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 37 postów

Napisano sob, 27 cze 2015 - 12:25

No dobra, ale nie wiem czy to dla mnie, bo ja nie umiem żyć bez słodyczy. :P

#31 Kann

Kann

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 76 postów

Napisano nie, 28 cze 2015 - 18:54

Spokojnie dasz sobie radę, zwłaszcza, że masz tam takie fajne dietetyczne batoniki dla takich osób jak tym, które mają słabość do słodyczy. Tak więc spokojnie!

#32 Natasha

Natasha

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 37 postów

Napisano wto, 30 cze 2015 - 20:41

Serio? A nie smakują jakoś... no nie wiem plastikowo albo czekoladopodobnie?

#33 Kann

Kann

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 76 postów

Napisano śro, 01 lip 2015 - 14:17

Właśnie nie, smakują jak baton, taki normalny. Nic nie smakuje w nim plastikowo.

#34 Truskaweczka90

Truskaweczka90

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano sob, 18 lip 2015 - 23:22

Osiągnięcie wymarzonej wagi wydawało mi się przez ostatnie kilkanaście lat równie prawdopodobne, jak wygranie milionów w totka. A jednak, udało się! W końcu odpuściłam sobie kolejne samodzielne próby i zaufałam konsultantce która zaproponowała mi dietę Cambrige. To ona ustawiła mi dietę i dawała kopa kilka razy, jak chciałam odpuścić. Bo to wcale nie znaczy, że szło gładko. Były takie momeny, że waga już fajnie zeszła, ale dalej nie chciała maleć. I miałam ochotę rzucić to całe odchudzanie i cieszyć się moim połowicznym sukcesem. Dzięki pani Basi, nie poddałam się i teraz jestem szczęśliwa, ale jeszcze kilka kg przyda mi się. :) :)

#35 Kann

Kann

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 76 postów

Napisano śro, 22 lip 2015 - 16:13

Truskaweczka, to miło słyszeć o sukcesach, i oczywiście gratulacje. Powiedz, długo już utrzymujesz uzyskaną wagę?

#36 Coolka

Coolka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisano pią, 31 lip 2015 - 16:07

Jestem pod wrażeniem, że nie tylko u mnie wśród rodziny i bliskich są efekty diety Cambridge. Dieta jednak sprawdza się genialnie i jako dieta ostatniej szansy ratuje ludzi przed chorobliwą wręcz otyłością.

#37 Truskaweczka90

Truskaweczka90

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano nie, 02 sie 2015 - 00:43

Wyświetl postUżytkownik Kann dnia śro, 22 lip 2015 - 16:13 napisał

Truskaweczka, to miło słyszeć o sukcesach, i oczywiście gratulacje. Powiedz, długo już utrzymujesz uzyskaną wagę?

Jedną z zalet stosowania programu Cambrige jest również nauka zasad zdrowego żywienia. Wychodząc z diety, posiada się niezbędną wiedzę, co jeść i jak jeść, aby uniknąć efektu jo-jo.

#38 Kann

Kann

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 76 postów

Napisano czw, 13 sie 2015 - 18:12

@up, i to jest bardzo dobre bo w odchudzaniu się i potem utrzymywaniu wagi wiedza na temat zdrowego odżywiania jest bardzo ważna.

#39 Truskaweczka90

Truskaweczka90

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano pią, 21 sie 2015 - 22:23

Wyświetl postUżytkownik Kann dnia czw, 13 sie 2015 - 18:12 napisał

@up, i to jest bardzo dobre bo w odchudzaniu się i potem utrzymywaniu wagi wiedza na temat zdrowego odżywiania jest bardzo ważna.

Masz racje. Dlatego na tą dietę mówią ostatniej szansy :P , bo uczy przede wszystkim zdrowego odżywiana, a z niektórych produktów można korzystać cały czas.

#40 Coolka

Coolka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisano sob, 29 sie 2015 - 15:43

Dietę Cambridge nazywają dieta ostatniej szansy, bo niektórzy wręcz chorobliwie otyli ludzie na tej dieci wracali do zdrowia i gubili zbęde kilogramy. Na ich stronie można o tym poczytać http://dieta-cambridge.pl/klub.html . Efekt jo-jo eliminują programy w którym każdy nastepny pomaga plynnie przejść ze stanu diety w etap kiedy umiemy juz sami zadbac o swoją dietę.