Skocz do zawartości

Pigułki antykoncepcyjne dla nieletniej

antykoncepcja antykoncepcja hormonalna tabletki antykoncepcyjne ginekolog

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 ośka

ośka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano nie, 02 lip 2017 - 07:57

Nie słyszałam o tej metodzie od lekarza, wypisał mi vines i wcale tego nie skomentował, może poza stwierdzeniem że to idealna antykoncepcja na początek ale czytałam o tych wkładkach w necie, może kiedyś o niej pomyślę, na razie wystarczą mi tabletki :)

#22 Therese

Therese

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano nie, 02 lip 2017 - 10:12

Wyświetl postUżytkownik ośka dnia nie, 02 lip 2017 - 07:57 napisał

Nie słyszałam o tej metodzie od lekarza, wypisał mi vines i wcale tego nie skomentował, może poza stwierdzeniem że to idealna antykoncepcja na początek ale czytałam o tych wkładkach w necie, może kiedyś o niej pomyślę, na razie wystarczą mi tabletki :)

@ośka to w sumie też ciekawe, że wypisał i nie skomentował ;p kocham tych naszych lekarzy. Wychodzi na to, że trzeba być dociekliwym i o wszystko pytać samemu. O wkładce też dowiedziałam się przypadkowo, ale zdecydowanie polecam bo to naprawdę duży komfort życia zwłaszcza dla osób, które żyją w biegu i nie mają czasu na chodzenie po lekarzach i pamiętanie o receptach. W moim przypadku sprawdza się świetnie i żeby była jasność w ogóle jej się nie odczuwa jak się powszechnie myśli ;p wręcz przeciwnie... nawet stwierdziłabym że zwiększa doznania w łóżku :)

#23 kilkau

kilkau

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano pon, 24 lip 2017 - 10:16

dla nieletniej, to tylko takie z niską dawka hormonów,żeby na starcie się nie zawalać hormonami. Ja proponuję vines, równiez jestem młoda, dopiero zaczęłam antykoncepcję i ginekolog mi przepisała właśnie Vines.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: antykoncepcja, antykoncepcja hormonalna, tabletki antykoncepcyjne, ginekolog