Skocz do zawartości

Jaki sposób depilacji wybrać??

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1 monka223

monka223

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano sob, 08 lut 2014 - 17:02

najczęściej wybierana jest maszynka z nią istniej ryzyko zacięć a włoski szypko odrastają z koleji depilacja woskiem zapewnia długotrwały efekt ale w niektórych miejscach bywa bolesna jest jeszcze krem który j est skuteczny ale może powodować podrażnienia a więc co wybrać??

#2 asela

asela

Stały bywalec

• Moderators
  • 2004 postów
  • Numer GG:44524155
  • MiejscowośćKatowice

Napisano pon, 10 lut 2014 - 14:29

ja się osobiście gole golarką.
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż sama śmierć..
www.photoblog.pl/asela

#3 Enacra

Enacra

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 41 postów
  • Numer GG:Mam

Napisano wto, 11 mar 2014 - 01:18

Depilacja woskiem jak dla mnie jest trochę brutalna, oprócz tego co napisałaś wynaleziono jeszcze depilator - mniejszy ból.
A krem, o którym piszesz jest strasznie niewygodny. Dużo babrania się, on się sprawdza jedynie w okolicach bikini. :D

#4 asia548

asia548

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisano śro, 02 kwi 2014 - 06:13

U mnie kremy nie dają efektów. Raz na jakiś czas stosuję wosk a na co dzień maszynkę

#5 malwa_malwa

malwa_malwa

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano czw, 10 kwi 2014 - 12:09

ciekawie opisane metody depilacji znajdziecie tutaj urodamemo.pl/baza-wiedzy/problem/jaka-metode-depilacji-wybrac,10
ja z kolei mam wrażliwą skórę i większość rzeczy powoduje u mnie podrażnienie. dlatego tezdepilacja jest sporym problemem, jeśli chodzi o wosk i depilator to dla mnie za duzo ból, zbyt mocne podrażnienia i wrastające włoski, będę chyba zbieraćna laser :P

#6 angrybabs

angrybabs

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano czw, 10 kwi 2014 - 21:05

Ja przez wiele lat stosowałam zwykłą golarkę,ale ze względu na to,że moje włoski były dość ciemne i grube to musiałam je depilować conajmniej co drugi dzień,czego miałam dosyć.Kilka miesięcy temu zdecydowałam się na zakup depilatora i po pierwszych dwóch użyciach miałam ochotę go oddać w inne ręcę,ale już przy trzecim razie było ok,odrastające włoski są duużo słabsze i jest ich zdecydowanie mniej toteż depilacja jest prawie bezbolesna a spokój na dłuższy czas.

#7 Mealie

Mealie

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano nie, 13 kwi 2014 - 21:26

Ja golę maszynką, bo wiem, że depilacji woskiem bym chyba nie przeżyła... Mi to na razie wystarcza, włoski nie odrastają tak szybko.

#8 moniczka

moniczka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisano wto, 06 paź 2015 - 11:02

Ja się zastanawiałam nad depilacją laserem. Może możecie kogoś polecić z Gdańska?
...publiczność okazuje największe nieposłuszeństwo, na jakie jest w stanie się zdobyć. Milczy. W ten sposób mówimy, że nie ma zgody. Nie ma aprobaty. Wszystko jest nie tak.

#9 karusia

karusia

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano nie, 18 paź 2015 - 17:31

może kiedyś, na razie niestety mam do dyspozycji tylko maszynkę:(

#10 aparatka

aparatka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano wto, 20 paź 2015 - 10:53

Lepiej wybrać jednak prawdziwy laser a nie IPL, który nie przynosi aż tak dobrych efektów.

#11 Sakura_Flower

Sakura_Flower

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 67 postów

Napisano wto, 20 paź 2015 - 19:47

Może dobrze by było wybrać zwykły krem depilacyjny ? nie jest on drogi a skuteczny i osłabia dużo włoski dzięki czemu rosną wolniej i jaśniejsze

#12 tamarara

tamarara

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 97 postów

Napisano czw, 07 sty 2016 - 07:30

Ja ostatnio zamówiłam sobie depilator oraz jestem bardzo zadowolona. Bałam sie,że będzie bolało ale nie jest tak źle jak myślałam. Odczuwam jedynie lekkei szczypanie. Wybrałam sobie model Brauna. Nie był tani bo kosztował mnie prawie 400 zł ale za to depilator jest bezbolesny. ma specjalne nakładki masujące oraz po depilacji przez kilka tygodni mam spokój z włoskami. Kupowałam w sklepie rtv Euro agd. Obecnie mają tam spore promocje poświąteczne tak wieć jeśli chcecie kupić sobie coś taniej to możecie zajrzeć ( widziałam ,że jest również możliwość rat chociaż sama wolałam kupić za gotówkę).
smiech to zdrowie

#13 Coolka

Coolka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisano śro, 30 mar 2016 - 12:09

U mnie depilacja zazwyczaj różna. Nogi maszynka albo depilator. Intymnie tylko maszynka, a ostatnio poszukiwałam sposobu na kilka włosów na brodzie które skubałam. Odkryłam plastry do depilacji z woskiem, więc zaczęłam nimi depilować i calkiem fajnie się sprawdza. Mam Veet do skóry normalnej, a mimo to nie podrazniają, a skórę zostawiają delikatną. Mam takie:

Dołączona grafika

#14 leszyn3

leszyn3

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano śro, 06 kwi 2016 - 22:40

Osobiście mam bardzo wysoki próg bólu. Depilacja woskiem nie sprawia mi problemu i ja polecam każdemu wytrwałemu! :)
Kiedy dajesz lub świadczysz dobrze, czyń to z uśmiechem.

#15 Khinka

Khinka

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano śro, 06 lip 2016 - 12:31

Ja do depilacji stosuję żel do golenia dla skóry wrażliwej. Ułatwia on golenie, zdecydowanie zmniejsza ryzyko zacięć, ponieważ maszynka ma lepszy poślizg i zdecydowanie łatwiej jest się wtedy golić.

#16 waitforit

waitforit

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 65 postów

Napisano czw, 14 lip 2016 - 08:32

Ja się golę depilatorem. Jak używam wosku to potem mam jakąś wysypkę;/ a żyletek nie lubię. Jak szukacie golarek i depilatorów to warto zajrzeć tutaj: http://www.homebook....golarki-damskie . Bardzo fajny wybór. Moim zdaniem warto zainwestować i takie coś sobie kupić.

#17 waitforit

waitforit

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 65 postów

Napisano śro, 07 wrz 2016 - 14:06

Podobno wosk jest ok ale sama nie wiem. Co sądzicie? macie jakies doświadczenie z tym zwizane?

#18 abra

abra

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano pon, 26 wrz 2016 - 10:45

Nigdy w zyciu woskiem ;) Odkąd mam własny IPL to mam święty spokój i zabiegi robię sobie sama, bez wydawania kasy na kosmetyczkę, jak dla mnie sprzęt rewelacja...

#19 kamelia

kamelia

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Miejscowośćwarszawa

Napisano śro, 07 gru 2016 - 18:32

Moim zdaniem dobrą metodą jest [url=http://depi-light.pl/laserowa-depilacja-miejsc-intymnych/]fotodepilacja[/url[
Warto ja przeprowadzać w renomowanym gabinecie,któtry ma doświadczenie i dysponuje dobrym jakościowo sprzętem. Na depilacji nie warto też oszczędzać,to dobry sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia.

#20 gyyngy

gyyngy

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 53 postów

Napisano wto, 03 sty 2017 - 10:38

Ja mam własny depilator ipl babyliss, świetna sprawa bo można sobie zabiegi robić w domu, wtedy kiedy nam pasuje :) taniej i też oszczędność czasu, ja mam wiecznie problem z dotarciem do fryzjera itp bo więej czau mam zazwyczaj w nocy a wtedy ciężko o otwarty salon ;)