Skocz do zawartości

Jaki sposób depilacji wybrać??

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#21 tami

tami

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano czw, 02 lut 2017 - 12:59

Oczywiście, że laserowa najlepsza, jeśli tylko kogoś stać to nie ma się nad czym zastanawiać. Po kilku zabiegach można się na zawsze pozbyć włosów, jak policzyć ile się wydaje na kremy, depilatory, maszynki to wtedy cena pojedynczego zabiegu już tak nie przeraża (a te ceny zaczynają się już od 100 zł i to w porządnej klinice Melitus w Warszawie, wykonują tam zabiegi na bardzo dobrym laserze). Ja mam depilowane pachy i na pewno pójdę jeszcze na nogi. Skóra wygląda o wiele lepiej, jak goliłam się tradycyjną maszynką zawsze zostawały mi małe kropeczki, to nie wygląda dobrze. Teraz nie mam już takiego problemu, włosy mi nie odrastają.

#22 ośka

ośka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano czw, 02 lut 2017 - 18:44

Tez się tak przymierzam i pewnie się zdecyduję bo po depilacji mam bardzo podrażnioną skórę

#23 Natasha

Natasha

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 37 postów

Napisano wto, 07 mar 2017 - 18:21

Ja lasera nie mogę niestety, a nie uśmiecha mi się golić co chwila. Macie jakieś inne metody?

#24 pistacja

pistacja

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano nie, 26 mar 2017 - 17:27

Epilfree moze? Tam raczej nie ma wielu przeciwwskazań, a po serii zabiegów masz efekty porównywalne z laserem.

#25 Natasha

Natasha

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 37 postów

Napisano pią, 31 mar 2017 - 19:09

A zdradzisz mi co to takiego? Bo szczerze mówiąc to nie znam nawet z nazwy...

#26 Kinidziak

Kinidziak

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano pią, 07 kwi 2017 - 11:13

To zależy od środków finansowych. Wiadomo że najtaniej i najszybciej będzie maszynka albo golenie potem są woski, zabiegi laserowe itd. Jest to kwestia finansów i okazji i czasu na jaki potrzebujemy mieć spokój a dodatkowo własnych uwarunkowań (np czy masz grubsze ciemne włoski,czy jasne cienkie itd) najlepiej jest pójść do dobrego dermatologa który podpowie odpowiedni dla Ciebie sposób. Osobom z Warszawy polecam przychodnię Viva Derm mają tam dermatologów z doświadczeniem kosmetycznym podpowiedzą w temacie depilacji ale i trądziku i przebarwień itd

#27 kryśku

kryśku

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisano czw, 08 cze 2017 - 09:29

A próbowałyście plastrów? Ja mam takie: https://www.prozakup...W-30szt-2040/34

Wstyd się przyznać, ale maszynką nigdy nie umiem się ogolić tak, żeby było w stu procentach dokładnie. A te plastry są skuteczne. Zresztą w tym sklepie kupuję też inne rzeczy, np. pastę do zębów.

#28 leliana

leliana

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 62 postów

Napisano śro, 21 cze 2017 - 06:28

Laserową Plusy:

usuwacie całkowicie włosy
nie macie na nogach czarnych kropek
no i wcale nie jest to takie drogie jak się podliczy ile wydaje się na maszynki

Polecam jednak zapisac się do dobrej kliniki. W Gdańsku mają porzadny laser Palomar Vectus tutaj:
http://clinicadermatologica.pl/

#29 moniczka

moniczka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisano pon, 10 lip 2017 - 11:38

Myślę,ze tak.Chociaż podejrzewam,że facet z racji tego,że ma mocniejsze owłosienie będzie potrzebował większej ilości zabiegów niż kobieta.Mogę się jednak mylić ;) Najlepiej bedzie się zapytać na miejscu.
Sama chodziłam na depilację laserową w Warszawie na Grzybowską:
http://lasercare.pl/...dla-kobiet.html
Mają tam laser light sheer ( jest to bardzo ważne aby wybrać włąśnie ten laser ponieważ ipl to nie jest laseer i depilacja nie jest skuteczna). Najlepiej skontaktuj sie z nimi i dopytaj się w temacie.
...publiczność okazuje największe nieposłuszeństwo, na jakie jest w stanie się zdobyć. Milczy. W ten sposób mówimy, że nie ma zgody. Nie ma aprobaty. Wszystko jest nie tak.

#30 Natasha

Natasha

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 37 postów

Napisano czw, 28 wrz 2017 - 11:53

Wyświetl postUżytkownik cullen dnia pią, 07 lip 2017 - 10:46 napisał

Z ciekawości się zapytam ;)
Czy na taką depilacje może zapisać się facet?

Na każdą depilację facet się może zapisać. :) Mój kolega np. jest pływakiem i regularnie robi sobie epilfree.

#31 ankafiliżanka

ankafiliżanka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano pią, 06 paź 2017 - 10:10

Ja stosuję tradycyjną golarkę. W okolicach bikini się wspomagam trymerem Veet, bo chroni przed zacięciem. Po depilacji od razu stosuje oliwkę. Skutecznie zapobiega w moim przypadku podrażnieniom. Najczęściej wybieram w spray'u:
http://www.johnsonsb...rna-w-spray’u-0
Z czasem przetestuję pewnie depilację laserową, bp to jednak ogromna wygoda.

#32 cukiereczka

cukiereczka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano pon, 27 lis 2017 - 21:07

Najlpesze efekty osiaga sie po laserze. Sama jestem tego doskonalym przykladem. Poddalam sie zabiegowi w Warszawie w klinice Miracki http://klinikamirack...acja-nowej-ery/ Usuwalam owlosienie w okolicach bikini, teraz jestem umowiona na usuwanie na nogach i juz nie moge sie doczekac  jak bede pieknie wygladac latem :D

#33 Jolin

Jolin

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 85 postów

Napisano śro, 29 lis 2017 - 12:56

Jak dla mnie to najlepsza jest depilacja woskiem.