Skocz do zawartości

Jakie gry na telefon?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mekaj

Mekaj

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano śro, 05 mar 2014 - 12:58

Gracie trochę na smartfonach? Nie robiłam tego wcześniej, ale odkąd kupiłam HTC One Max - 5 cali telefon... prawie jak tablet - to zmieniły się moje preferencje :) Jak dużo czasu poświęcacie na gry i które tytuły cenicie sobie najbardziej?

#2 moniczka

moniczka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisano śro, 05 mar 2014 - 16:48

Oczywście, że gram! Poświęcam na gry około 1h czasami więcej dziennie. Dla niektóych to stata czasu - ale co tam... Ja sie przy tym nieźle odprężam :)
Mam obecnie na swoim tablecie (z Androidem więc u Ciebie też pójdą) zainstalowanych kilka gierek:
Third Blade - taka tam śmieszna bijatyka. Grą w nią ponieważ oparta jest o komiks mangowy - a ja jestem wielką fanką mango :P
Ninja Revenge - świetna gra platformowa (nie łączyć z Platformą Obywatelską :P). Chodzio to, aby pokonać przeciwników przy pomocy magicznego miecza. Wszystko dzieje się w Japonii (a ja jestem wielką fanką tego państwa).
Worms 2 - chyba nie muszę przedstawiać tej gry - jest to kultowa gra z PC-tów przeniesiona na urządnia mobilne. I dobrze, że przeniesiona - bo lubię w nią od czasu do czasu pograć.
Jurassic Park - gra strategiczna nawiązująca fabułą do filmu o tym samym tytule... Musisz tak zrobić, aby nie stać się śniadaniem tyranozaura:). Jeżeli żadna z moich pozycji nie przypadnie Ci do gustu to zajrzyj jeszcze na yourapps.info/gry-na-telefon - ponad 2 tys recenzji gier i aplikacji. Na pewno coś tam znajdziesz ciekawego.
...publiczność okazuje największe nieposłuszeństwo, na jakie jest w stanie się zdobyć. Milczy. W ten sposób mówimy, że nie ma zgody. Nie ma aprobaty. Wszystko jest nie tak.

#3 Smietanka

Smietanka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów
  • MiejscowośćJastrzębie Zdrój

Napisano śro, 05 mar 2014 - 19:52

Flappy Birds

#4 asia548

asia548

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisano śro, 12 mar 2014 - 16:56

Od niedawna gram w Minion Rush ;)

#5 monicccz-ka

monicccz-ka

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano pią, 18 kwi 2014 - 08:29

cios za ciosem na profilu goolmana. dobra apka. można komus przywalić kogo się kocha trochę mniej ;)

#6 Coolka

Coolka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisano pią, 16 maj 2014 - 16:15

Ja mam POU :)

#7 worught

worught

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 36 postów

Napisano sob, 12 lip 2014 - 18:24

Kiedyś grałam w Pou, ale usunęłam. Teraz gram w większość wersji Angry Birds oraz Cut the Rope. :)

#8 Wojtek

Wojtek

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 43 postów

Napisano pon, 21 lip 2014 - 10:46

przede wszystkim angry birds, oraz Jawels

#9 kropeczka.3

kropeczka.3

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano pon, 06 paź 2014 - 17:07

Tylko seria Where is my water

#10 naciaszek

naciaszek

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 12 postów
  • Numer GG:51941461
  • MiejscowośćMałopolska

Napisano sob, 01 lis 2014 - 20:51

Ja osobiście zainstalowałam chyba wszystkie możliwe gry na androida i mało mi się spodobało lub się nie znudziło (również jest czasami sytuacja, że mój fon nie ma wymagań na daną grę). Polecam Ci osobiście; Tiny Tower Vegas, Don't touch the spikes, Retry (bardzo wkurza ale warte zagrania xD), Real Racing 3, The Sims FreePlay (jako, że jestem simsomaniakiem xD), Logo Quiz, Icy Tower 2, Pou, Ninja Up.
Jeśli masz więcej pytań lub podałam za mało gier pytaj w gg ;D

#11 maciek956

maciek956

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisano pią, 19 cze 2015 - 13:55

Polecam clash of clans :P

#12 Mela_@

Mela_@

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 39 postów

Napisano wto, 19 lip 2016 - 13:54

Teraz coraz więcej osób gra w Pokemon Go... też zaczęłam i nie mogę przestać. Strasznie wciąga! :)

#13 gyyngy

gyyngy

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 52 postów

Napisano śro, 21 wrz 2016 - 14:31

też gram w pokemony :D sporo osób się spotyka na spacerach co pykają albo w pokestopach :D teraz jak już się wieczorem chłodniej robi to aż takich tłumów nie ma, duzo sie pojawiło ostrzeżeń związnaych z tą grą, szczególnie jak ktoś pobiera nie ze sklepu play, dużo hakeró próbuje to wykorzystać, ja na szczęście mam gdata u siebie na telefonie i mi taie ataki nie straszne ;) jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony

#14 jankastrzela

jankastrzela

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano pią, 25 lis 2016 - 18:22

Ja ostatnio zagrywam się w https://clashroyale.com/ :wub: :rolleyes:  Czasem nie mogę przestać grać :blink:

#15 mikolajseo

mikolajseo

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano śro, 16 sie 2017 - 00:45

Polecam minion rush ;)

radca prawny tarnów