Skocz do zawartości

Fałszywi Przyjaciele !!!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Róża123

Róża123

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano sob, 15 mar 2014 - 00:30

Każda dziewczyna zapewne ma taki problemik . Przyjaciółka czy naprawde nią jest ? Mam taka jedną przyjaciółke która jak tylko ma okazje zostawia wszystkich i idzie do innych koleżanek .. Pozatym bez imprezy nie wytrzyma nawet tyg często nawet nie pyta czy ktoś z nas chce jechać .! Lubi obgadywać każdego i obawiam sie że na mój temat też coś móiwła . Pod wpływem innych osób gwałtownie się zmienia i udaje kogoś innego co o tym sądzicie ? -_-

#2 asela

asela

Stały bywalec

• Moderators
  • 2003 postów
  • Numer GG:44524155
  • MiejscowośćKatowice

Napisano sob, 15 mar 2014 - 07:26

Przyjaciółki są fałszywe..
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż sama śmierć..
www.photoblog.pl/asela

#3 książkowa14

książkowa14

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • MiejscowośćOkolice Krakowa

Napisano sob, 15 mar 2014 - 07:51

Zgadzam się. Prędzej czy później można się o tym przekonać. Na mnie moja ówczesna przyjaciółka rzuciła przed wychowawczynią oskarżenie, a obie wiedziałysmy kto zawinił. I to byl początek końca...Teraz już się nie angażuje w przyjaznie z dziewczynami.

#4 Enacra

Enacra

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 41 postów
  • Numer GG:Mam

Napisano sob, 15 mar 2014 - 09:48

Uważam iż nie powinno się wrzucać wszystkich do jednego wora...
Ja mam dwie przyjaciółki, z jedną z znam się od urodzenia, czyli jakieś 15 lat się przyjaźnimy, a z drugą 6 lat.
Nigdy na żadnej z nich się poważnie nie zawiodłam, jak miałam problem zawsze mogłam na nie liczyć, oraz nie widzę powodów, dla których nasza przyjaźni miałaby się rozpaść.

#5 książkowa14

książkowa14

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • MiejscowośćOkolice Krakowa

Napisano sob, 15 mar 2014 - 10:27

To widać , że trafiłaś na fajne dziewczyny :)
Gratuluję , bo nie każdemu zdarza się prawdziwa przyjaźń :)

#6 Róża123

Róża123

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano sob, 15 mar 2014 - 10:31

Owszem mam oprócz niej kilka innych . Ale chciałam się dowiedzieć czy warto utrzymywać z nią relacje skoro tak postępuje ?

#7 Enacra

Enacra

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 41 postów
  • Numer GG:Mam

Napisano sob, 15 mar 2014 - 11:51

Wyświetl postUżytkownik Kwram22 dnia sob, 15 mar 2014 - 10:31 napisał

Owszem mam oprócz niej kilka innych . Ale chciałam się dowiedzieć czy warto utrzymywać z nią relacje skoro tak postępuje ?
Ja bym jej powiedziała co o tym myślę i na jakiś czas dała sobie z nią spokój. Zobaczysz czy jej faktycznie zależy na dalszej przyjaźni i czy takie sytuacje się nie powtórzą.

#8 Róża123

Róża123

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano sob, 15 mar 2014 - 20:49

Może i tak ale jak za każdym razem mówie do niej o co chodzi i że mam już dość jej zachowania to ona bombaeduje mnie sms-ami że jestem jej najlepsza koleżanka itp . a ja za każdym razem ulegam .

#9 Dragon

Dragon

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 56 postów

Napisano pon, 24 mar 2014 - 21:37

Boli ten temat D: Jak powiedziałem swojej dziewczynie że naj przyjaciółka opier*oliła jej dupe i tamta do niej poszła o odkręciła że to ja i dziewczyna zerwała :( Wredne babsko -,- Totalny szkok O.o No, ale cóż ;/

#10 1334

1334

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • MiejscowośćKraina Czarów

Napisano nie, 30 mar 2014 - 20:14

Rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Pogadaj z nią na ten temat. Skoro jest twoją przyjaciółką, powinna wziąć sobie to do serca i dojść do jakiś wniosków, na przykad tego, że zachowuje się jak "suka" i coś w sobie zmienić. Jeśli rozmowa nic nie zmieni odpuść sobie dalszą znajomość z tą dziewczyną. To bolesne, ale fałszywych ludzi powinno się usuwać ze swojego życia. Inaczej będziesz się tylko męczyć, próbując utrzymać przyjaźń, która i tak nie ma prawa bytu.

"Na samą myśl, że muszę kimś zos­tać, ogar­niał mnie nie tyl­ko strach, ale wręcz mdłości. Nie mogłem znieść myśli, że zos­tanę praw­ni­kiem, rad­nym, inżynierem czy czymś ta­kim. Ożenię się, będę miał dzieci, dam się złapać w struk­turę rodzinną. Codzien­nie będę chodził do pra­cy i wra­cał. Niemożli­wa sprawa."

#11 Guest_moniz_*

Guest_moniz_*
  • Guests

Napisano czw, 03 kwi 2014 - 16:45

Ja juz nie wierze w rzadna przyjaźn,mialam juz wiele pseudoprzyjaciolek,miałam a przyjacilma sie na zawsze a wiec w sumie nigdy nie mialam :(
Teraz to jedynie koleżanki

#12 Róża123

Róża123

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano pią, 18 kwi 2014 - 22:17

Pojde za wsza rada ;* dziękuje

#13 worught

worught

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 36 postów

Napisano sob, 12 lip 2014 - 20:20

Nie zakladajmy z góry, że wszyscy są fałszywi... Po prostu to zależy od osoby. Nie rozumiem tej całej afery nad faktem, że rozmawia z innymi albo jeździ gdzieś bez Ciebie - każdy ma swoje życie. Ale gorszy jest fakt, że obgaduje, więc lepiej wyjaśnić jej i porozmawiać. A to, że się obawiasz nie oznacza, że to prawda. Nie oskarżaj dopóki nie złapiesz za rękę.

#14 Róża123

Róża123

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano czw, 28 sie 2014 - 23:05

Właśnie , że wiem że mnie obgaduje i tu jest ten problem !

#15 blackbloom

blackbloom

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano pon, 01 gru 2014 - 09:15

nie pozwól sobie na to, bo jak obgaduje, to nie przyjaciółka, a na pewno nie prawdziwa;D zastanów się, czy warto jest mieć kontakt z taką osobą  :)

#16 Bomba

Bomba

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano wto, 16 gru 2014 - 15:13

Olej ją. To wg mnie najlepsze rozwiązanie

#17 Bomba

Bomba

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano wto, 16 gru 2014 - 15:14

Ja coś do ciebie mówi to udawaj że nie słyszysz albo idź sobie . Proste :-)

#18 Porcelanowa Panienka

Porcelanowa Panienka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano pon, 29 gru 2014 - 16:40

Wyświetl postUżytkownik Róża123 dnia czw, 28 sie 2014 - 23:05 napisał

Właśnie , że wiem że mnie obgaduje i tu jest ten problem !

Jaki tu widzisz problem? Mnie też obgadują. Wystarczy się tym nie przejmować. Jaki jest sens w myśleniu, przejmowaniu się tym co o Tobie mówią, czy myślą. Pierwszy krok do paranoi.
Ja ustaliłam z koleżanką, że nie będziemy się do siebie odzywać. Milczę - akurat to wychodzi mi najlepiej.

#19 Amber.2276

Amber.2276

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano czw, 03 gru 2015 - 17:58

Opowiem Ci autentyczną historię. *Imiona wymyślam
Miałam kiedyś 6 przyjaciółek. To była przyjaźń na śmierć i życie. Ale że jestem najlepsza w klasie, to nie trochę wykorzystywały. Nie przeszkadzało mi to - przymykałam oko. Ale kiedyś napisały na ławce: *BFF:Ala, Kamila, Martyna, Anka, Beata i Lidka. Kinga pominęły. Przypominałam się, ale nic się nie zmieniało. Jeździły na pizzę, robiły sweet focie, imprezy. Kingę pomijały. No to się zbuntowałam. Od nowego roku siedzę sama, nie daję spisywać, nie kontaktuję się z nimi, spotykam się z chłopcami z mojej klasy i kilkoma osobami z innych miejscowości. Wydaje mi się, że to prawdziwi koledzy. Tamte dziewczyny to były paproszki, nie przyjaciółki. Myślę, że ta twoja 'przyjaciółka' to nie jest przyjaciółka. Skoro obgaduje, jest zmienna pod wpływem innych to to moim zdaniem nie jest prawdziwa BFF.

#20 Sakura_Flower

Sakura_Flower

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 67 postów

Napisano sob, 12 gru 2015 - 22:46

Niestety ja nie mam prawie koleżanek :) przyjaciółki nigdy nie miałam nie oceniam innych dziewczyn ale nie raz się przejechałam na zwykłej koleżance stąd jakoś nie ufam innym.