Skocz do zawartości

Co dać dla chłopaka na 18?!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 mała96

mała96

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano sob, 29 mar 2014 - 23:07

Hej ;). Mam pewien problem.. Mój chłopak zaprosił mnie na skromną 18 w domu. Nie mam pojęcia co mu podarować, a najgorsze jest to, że jesteśmy ze sobą dopiero kilka dni także nawet nie mam żadnego wspólnego zdjęcia ani jeszcze nie mamy za bardzo wspólnych wspomnień,które byłoby warto uwiecznić. Chciałabym żeby to był drobiazg. Dodam, że kocha piłkę nożną, którą trenuje i ma wielkie zamiłowanie do tatuaży.

#2 kryśku

kryśku

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisano czw, 15 cze 2017 - 21:12

A może dobry program antywirusowy? Możeesz kupić na przykład licencję na program G data w sklepie kluczsystem. To jeden z lepszych antywirusów!

#3 kiwka

kiwka

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano czw, 16 lis 2017 - 17:13

dobrym pomysłem jest organizacja jakiejś imprezy w domu, zbierz ludzi, kupcie jedzenie, jakieś picie i koniecznie będą potrzebną dekoracje z https://godanparty.pl/ . Zobaczysz, że będzie fajnie jak w domu będzie dużo balonów i konfetti :D

#4 Therese

Therese

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano śro, 22 lis 2017 - 19:51

ja bym byla jednak za jakims prezentem - pamiątką, bo wiadomo żarty żartami, ale jesli wydawac kase to jednak fajnie jakby cos z niej jednak bylo ;p we wrzesniu kuzyn mial 18 i dostala naprawde wypasiony, na skorzanym pasku - hiszpanski zegarek z galante.pl - to pamiatka na cale zycie - dobrze zeby mu sluzyla

#5 Pamela020

Pamela020

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisano śro, 10 sty 2018 - 17:48

A czy rozważałaś podarowanie mu na przykład stylowego zegarka (kliknij). Takie zegarki drewniane to na pewno dobry pomysł dla prezent. Przede wszystkim to prezentu uniwersalny bo nadaje się zarówno dla osób, które są ze sobą bardzo krótko jak i dla tych pozostający w długoletnich związkach. Będzie miał od Ciebie wspaniałą pamiątkę, która będzie mu przypominała ten dzień.

#6 ZNE

ZNE

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano sob, 20 sty 2018 - 18:27

Prawdopodobnie temat już nieaktualny, ale mogę polecić stronę www.podaruj.to ! Przejrzysta, łatwa w obsłudze, szybko znajdzie się prezent w rozsądnych pieniądzach. Polecam
Słucham uważnie i wspólnie rozwiązujemy problemy.
Zapraszam do subskrypcji kanału, tam rozwiązujemy wiele takich problemów :)
Youtube -> wyszukaj "ZNE JAK"  
Do zobaczenia! :)