Skocz do zawartości

Twarz - jaki korektor?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 rozsadnie

rozsadnie

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 82 postów

Napisano pią, 12 maj 2017 - 08:34

A ja używam aktualnie korektora kamuflaż z Pierre Rene. Stosuje się go punktowo, jeszcze przed nałożeniem na twarz podkładu. Świetnie kryje wszystkie niedoskonałości cery i przebarwienia po trądziku. Trzyma się dosyć długo i nie schodzi z twarzy. Najlepiej aplikować go po prostu palcem, rozetrzeć trochę, a potem wklepać, żeby się dobrze trzymał.

#22 rudadagusia

rudadagusia

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano pon, 29 maj 2017 - 11:34

Ja polecam korektor L'oreal True Match - świetnie radzi sobie z różnymi niedoskonałościami, a do tego wcale dużo nie kosztuje. Ostatnio w necie kupiłam go za niecałe 23 zł wiec naprawdę nie jest to jakas bardzo duża kwota, a korektor wystarcza na co najmniej kilka miesięcy. Całkiem fajne są też produkty Collistar, ale one sa już zdecydowanie droższe - 50-60 złotych tak trzeba liczyć

#23 Barakuda777

Barakuda777

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano śro, 07 cze 2017 - 08:43

Korektor? Tylko Catrice! Jestem z niego bardzo zadowolona, pomaga pozbyć się oznak zmęczenia i szarej cery. Buzia nabiera ładnego kolorytu i ten efekt utrzymuje się przez cały dzień :D Ostatnio znalazłam ten produkt w bardzo korzystnej cenie https://makeup.pl/product/176923/ Może nie każdemu odpowiada forma kremu, ale myślę, że konsystencja jest na tyle przyjemna, że aplikacja nie sprawia żadnego problemu. I co ważne, w tym sklepie nie zapłaciłam za przesyłkę ani złotówki :) Korektor wraz z innymi kosmetykami trafił do mnie już na drugi dzień :D

#24 kryśku

kryśku

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisano czw, 15 cze 2017 - 20:50

Ja lubię korektor na wypryski z pierre rene. Mają taki z gąbeczką, antybakteryjny. Fajnie się go aplikuje. Korektor dobrze się u mnie trzyma, praktycznie nie schodzi z twarzy cały dzień. ładnie kryje niedoskonałości i szybciej je wysusza.

#25 Jolin

Jolin

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 85 postów

Napisano pią, 08 gru 2017 - 11:54

Ja akurat mam korektor cc naczynek z lumene. Polecam na zaczerwienienia.

#26 pre_Gosia

pre_Gosia

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano wto, 19 gru 2017 - 09:38

Ja używam z sensitive. nie jest drogi bo kosztuje nie całe 10 zł. Poza tym ma dwa warianty zielony-na przebarwienia i zaczerwienienia i cielesny-na cienie pod oczami. Stosuje go od wielu lat, bo się sprawdza.