Skocz do zawartości

Łatwo zawieracie nowe znajomości?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 olaszka

olaszka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano nie, 09 paź 2016 - 15:52

Czasem trudno pokonać nieśmiałość ale z czasem się nauczyłam. :) zwykle najlepiej podpiąć się do jakiegoś tematu na imprezie, albo znaleźć jakąś osobę, która siedzi sama i do niej podejść. A później jakoś samo się rozkręca.

#22 kachaaa321

kachaaa321

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano śro, 02 lis 2016 - 10:08

ja raczej nie mam problemu z rozmową z obcymi :) łatwo mi jest porozmawiac np z osobami na imprezie, ktore pierwszy raz widze :)

#23 doma13!!!

doma13!!!

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano czw, 05 sty 2017 - 18:45

Najłatwiej jest zawrzeć nową znajomość podczas zorganizowanego spotkania, np. podczas degustacji alkoholi w http://www.cata.pl . Od razu będziecie mieć wspólny temat do rozmowy.

#24 obviously

obviously

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano pią, 28 lip 2017 - 21:45

szczerze jestem mega nieśmiała i nawiązywanie nowych znajomości jest dla mnie trudne ( czasami). Staram się, ale czasem jest to zbyt trudne. Chciałabym zacząć wychodzić na miasto z grupą znajomych, ale ich nie mam. Macie może jakies rady co z tym zrobić? :(

#25 Raguel McKonrad

Raguel McKonrad

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano pon, 25 wrz 2017 - 19:34

Polecam książkę Adama Peace "Mowa ciała" która ułatwia robienie z siebie bardziej pożądaną w towarzystwie osobę, jak i radzę spróbować jednym momentem pokonać nieśmiałość. W jednej chwili, zagadać do dziewczyny, chłopaka który/a nam się podoba, nie by coś z nimi osiągnąć ale by mieć świadomość że to zrobiliśmy i nam się udało nie dostać zawału ;).  Wiem że to trudne, zatem wspomnę też o sposobie związanym nie z wysokością hierarchiczną w towarzystwie naszych znajomych ale ich ilością - w większości środowisk znajdzie się dość nieśmiałych ludzi, do których należę i powiem że część z nas jest chętna poznawać też ciche osoby - co nasz rodzaj musi wykorzystywać

#26 paparazzzo

paparazzzo

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisano śro, 11 paź 2017 - 11:25

Raczej, nie, jestem osoba, która ma z tym spore trudności