Skocz do zawartości

Jak szybko schudnąć?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#21 dejta

dejta

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano wto, 17 lut 2015 - 04:11

A muszą być od  razu też drastyczne diety? Krem z dyni wczoraj robiłam, wszystkim smakował :)

Składniki:
  • 1 kg dyni
  • 0,5 litra bulionu
  • 1 cebula
  • 1 ząbek czosnku
  • 1 puszka krojonych pomidorów
  • 1 łyżka masła
  • 2 łyżki płatków migdałowych
  • sól
  • pieprz
  • słodka papryka

Przygotowanie:
  • Dynię umyj, obierz ze skóry
  • Cebulę obierz, miąższ dyni pokrój w kostkę
  • Wstaw do piekarnika pokrojoną dynię oraz całą cebulę na 40 minut w temp 180 stopni
  • Na roztopionym maśle podsmaż upieczoną i pokrojoną w kostkę cebulę oraz czosnek
  • Dodaj upieczony miąższ dyni oraz pomidory
  • Zalej bulionem i gotuj 10 minut
  • Dopraw do smaku solą, pieprzem oraz papryką
  • Zmiksuj do uzyskania jednolitej konsystencji
  • Na suchej patelni podsmaż płatki migdałowe posyp nimi zupę tuż przed podaniem

Trzeba urozmaicać sobie posiłki. Przepis z ancymonki.

#22 Kann

Kann

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 76 postów

Napisano czw, 26 lut 2015 - 16:44

Jak cały czas na kremie z dyni to ja za bardzo tego nie widzę, nie da się ciągle jeść tego samego. W tej dicie co wyżej o niej pisałem w listopadzie to posiłki są różne, z tym, że specjalne i niskokaloryczne.

#23 Coolka

Coolka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisano pią, 27 lut 2015 - 19:23

Uwielbiam zupy krem, ale one nie odchudzją :) Jak coś to mogą działać wspomagająco przy poprawieniu trawienia. A i na samych takich zupach bym nie wytrzymała na pewno.

Wyświetl postUżytkownik Kann dnia śro, 12 lis 2014 - 11:05 napisał

Pisałem tutaj wcześniej, że moja mama jest na diecie Cambridge, dzisiaj mija troszkę ponad miesiąc odkąd na nią przeszła i zrzuciła tak nie oszukując około 5 kilogramów.

To i tak fajny wynik. Moim zdaniem osobą w pewnym wieku w ogóle jest trudniej z odchudzaniem. Wymaga to jednak pewnej samodyscypliny. Z dietą Cambridge fajne jest to, że produkty wspomagające są gotowe do spożycia, a wszelkie przepisy tak opracowane, żeby były i zdrowe i odpowiednio zbilansowane.

#24 Kann

Kann

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 76 postów

Napisano sob, 28 lut 2015 - 11:41

A ty Coolka byłas na diecie Cambridge? Masz na swoim koncie jakieś osiągi związane z tą dietą?

#25 Coolka

Coolka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisano nie, 15 mar 2015 - 23:17

Wyświetl postUżytkownik Kann dnia sob, 28 lut 2015 - 11:41 napisał

A ty Coolka byłas na diecie Cambridge? Masz na swoim koncie jakieś osiągi związane z tą dietą?

Tak, ale w moim przypadku to było jedynie kilka kg, których zrzucenie sobie zaplanowałam. Moje dwie koleżanki były na niej i jedna zruciła 10kg, a druga prawie 15kg. Ogólnie dieta jest bardzo przemyślana i przede wszystkim jest skuteczna.

#26 Kann

Kann

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 76 postów

Napisano pią, 20 mar 2015 - 14:33

Że jest przemyślana to się zgodzę z tym, moja mama sobie zachwala, z dnia na dzień czuje się coraz lepiej. Jak widać działa nie tylko na jej zbędny tłuszczyk, ale i na samopoczucie.

#27 Agatoja

Agatoja

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 763 postów

Napisano pią, 20 mar 2015 - 17:36

Wyświetl postUżytkownik GosiaQ dnia sob, 01 gru 2012 - 11:20 napisał

dokładnie.. jedz małe posiłki, ale częściej.. no i zapomnij o jedzeniu w nocy.. generalnie ostatni (lekki) posiłek powinno się jeść koło godziny 19-nastej.. i potem już lodówka na klucz i zero obżarstwa :) w cągu dnia ważne jest śniadanie, która da Ci energię na resztę.. jakiś jogurt, twarożek ze szczypiorkiem, musli na mleku, ciasteczka zbożowe.. potem można pochrupać jakieś migdały, albo orzechy.. zjeść jabłko, czy też banana.. obiad treściwy, ale nie tłusty..

Jeszcze bynajmniej mi pomagały systematyczne brzuszki codziennie wieczorem.. :)
Dziewiętnasta to jakaś magiczna godzina? :D Z tym ostatnim posiłkiem chodzi o to, żeby trzy godziny przed snem nic nie jeść i żeby między kolacją, a śniadaniem było dwanaście godzin przerwy. :)

#28 Kann

Kann

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 76 postów

Napisano nie, 22 mar 2015 - 20:20

Z tym ostatnim posiłkiem to prawda, trzy godziny przed snem. Nawet moja mama, która jest na diecie(co z resztą już wspominałem) jada te "magiczne" 3 godziny przed snem.

#29 moniczka

moniczka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisano wto, 31 mar 2015 - 11:06

A pijecie sok z aloesu?
Ja od jakiegoś czasu zaczęłam kupować w aptece Aloe Live Bio czyli w prawie 100% czysty sok z aloesu ,dodatkowo słodzony stewią a nie cukrem ( te w supermarketach nie są takie zdrowe).
Piję codziennie od dwóch miesięcy, oczywiście jeszcze wspomagam to dietą. Zrezygnowałam ze słodyczy. Czuję się znacznie lepiej, zdrowiej. Poprawiła się również kondycja mojej cery.
Poczytajcie sobie o jego właściwościach. Oczyszcza oraz wspomaga zrzucanie kilogramów.
...publiczność okazuje największe nieposłuszeństwo, na jakie jest w stanie się zdobyć. Milczy. W ten sposób mówimy, że nie ma zgody. Nie ma aprobaty. Wszystko jest nie tak.

#30 Happy

Happy

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano czw, 02 kwi 2015 - 07:45

Cwiczyc, cwiczyc, cwiczyc. Ile sie da i kiedy sie da. Zapomnij o dietach, one nigdy nie dzialaja. Mniej slodyczy i tluszczu, duzo aktywnosci fizycznej i zobaczysz jaki bedzie efekt.

#31 Coolka

Coolka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisano nie, 19 kwi 2015 - 08:43

Nie jest to prawdą co piszesz, bo o ile zdrowa osoba bez nadwagi, a jedynie z jakimiś tam kilkoma kilogramami do zrzucenia może spokojnie wypracować to sportem, to też ciężko jej będzie jedząc niewłaściwie. A co dopiero osobie otyłej. Zwłąszcza, że otyłe osoby mają problemy z ruchem i aktywnością. Moim zdaniem dobra dieta tak jak pisałam to podstawa. A dopiero potem jak odciąży się organizm z nadmiaru kilogramów w tym wypadku można wprowadzać ruch.

#32 Agatoja

Agatoja

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 763 postów

Napisano śro, 22 kwi 2015 - 08:57

Jak mawia nasza fizyczka: Im większe ciało, tym mniej chce się ruszyć.

#33 gerbera

gerbera

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano sob, 27 lut 2016 - 17:47

a co sadzicie o tabletkach na odchudzanie?? czy one w ogole sa bezpieczne? moja przyjaciolka lyka ostatnio triapidix300 i mowi ze jej pomaga, ale ja sie troche o nia martwie... co o tym myslicie?? sklad mozecie przeczytac tutaj http://medtutor.pl/forum/triapidix300, a opinie tez sa tam rozne...

#34 alisza

alisza

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano czw, 31 mar 2016 - 08:34

@gerbera, uważam, że te wszystkie cudowne leki i tabletki na odchudzanie są nic nie warte... Ludzie się nabierają, że można łyknąć tabsa i kilogramy lecą. A to nie tak. Ja stawiałam zawsze na naturalne odchudzanie. Ostatnio znalazłam nawet fajny przepis na naturalny spalacz tłuszczu. Jakby ktoś potrzebował wklejam linka http://dietoteczka.p...czu-w-10-minut/

#35 Kuklinska

Kuklinska

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano pią, 15 kwi 2016 - 16:12

To nie polega na łykaniu tabsa i koniec jak sugerujesz. Na początku ustala się dietę a suplement jest wsparciem do utrzymania kuracji.
Skuteczne Tabletki Na Odchudzanie Novoslim w sklepie Bionature.pl: rabat 5% KOD: FHS654L

#36 Polkalolka

Polkalolka

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano nie, 01 maj 2016 - 15:15

Ja nie mam żadnej diety poprostu słodyczy nie jem. Do tego ćwiczę i jakoś kilogramy same leca ;)

#37 paparazzzo

paparazzzo

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 227 postów

Napisano śro, 11 maj 2016 - 07:19

Dlaczego wszyscy chcą szybko schudną? Nie da się szybko schudną, a na pewno nie da się zdrowo schudną w ten sposób. Do tego trzeba czasu i wytrwałości. Oraz wyrzeczeń, ale jak widać nie każdego na to stać. Dieta i ćwiczenia!

#38 Truskaweczka90

Truskaweczka90

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano wto, 28 cze 2016 - 23:47

Jestem na diecie Cambridge już jakiś czas i bardzo sobie chwalę, sama próbowałam zawsze szybko schudnąć i co z tego jak to po jakimś czasie zawsze wracało i dużo więcej. Tym razem postanowiłam coś z tym zrobić o o tej diecie słyszałam dużo dobrego. Bardzo ważne jest dla mnie że jestem pod opieka dietetyka i nie tylko chudnę ale i uczę się jak zdrowo przygotowywać posiłki i w ogóle co robić żeby kilogramy już nigdy nie wróciły :D

#39 LakiMan

LakiMan

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano pią, 22 lip 2016 - 22:12

Tez byłem na tej diecie ale niestety nie dawala efektów. Poszedłem zapisac się do papaja, trenera osobistego z http://papajgym.com/ , rewelacyjną diete ,mi rozpisał plus dołożyl ciezkie ale warte swego treningi. Teraz mam super ciało i dumną minę.

#40 olaszka

olaszka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano pon, 26 wrz 2016 - 21:19

Najlepiej jeść regularnie, ograniczyć słodycze, słodkie napoje i fastfoody, do tego jakiś trening. np. skalpel Chodakowskiej i będzie ok. :) ja tak schudłam 5 kg w 2 miesiące, a dla mnie to bardzo dużo.