Skocz do zawartości

Problem z wlosami...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 cukierkowa21

cukierkowa21

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 83 postów

Napisano pią, 25 lip 2014 - 09:03

Hej, moim problemem jest wypadanie włosów Dołączona grafika raz bylo gorzej raz lepiej wiadomo ale teraz zaczelam stosować serię kuracyjną REVALID i mam nadzieję ze pomoże ale od początku...
bralam juz wszystkie opcje pod uwagę 1 genetycznie (w rodzinie są cienkie wlosy) 2. Nieodpowiednia dieta ale najważniejsza to zaburzenia hormonalne czy to moze byc to? Jestem w wieku 23 i nam strasznie nieregularne miesiączki Dołączona grafika czy wg was powinnam to sprawdzić w 1. kolejności?? Albo badania krwi?? nie wiem co o ty wg myslec :o 3. czesto farbuje wlosy (tak az na 3 miesiace)

#2 Justynka95

Justynka95

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 78 postów
  • MiejscowośćPoznań

Napisano sob, 26 lip 2014 - 06:54

Ja farbuję co 2 miesiące i aż tak bardzo nie wypadają. Z resztą - wypadają to też pojęcie względne - ja czasami jak patrzę ile mi wypadło to stwierdzam, że powinnam być juz łysa, ale nie jestem i mam raczej gęste włosy.

Spróbuj suplementacji cynkiem - mi bardzo pomogło na włosy i inne moje problemy :) Aaa, no i zrób sobie te testy hormonalne.

A tak poza tym, to włosy wypadają także od stresu!!!

#3 cukierkowa21

cukierkowa21

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 83 postów

Napisano pon, 28 lip 2014 - 08:37

no ja tak jak mowilam uzywam tego REVALIDU i jezeli to po 3 miesc nie minie to pojde zrobic badania hormonalne. Badania krwi mialam robione i wszystko jest OK.

#4 MarzenkaH123

MarzenkaH123

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów
  • MiejscowośćWarszawa

Napisano pon, 19 paź 2015 - 12:40

Eh... widzę że ten problem nie jest taki rzadki. kiedyś brałam revali, chyba mi pomógł jednak pewności nie mam czy to przez tabletki czy może zmieniona dieta. Zauwżyłam że wypadanie nasila się z okresem jesiennym ;/

#5 Sakura_Flower

Sakura_Flower

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 67 postów

Napisano wto, 20 paź 2015 - 19:48

w pierwszej kolejności powinnaś udać się do dobrego fryzjera on powinien ci powiedzieć po przeprowadzeniu z toba małego wywiadu co może być powodem twojego problemu a potem razem zaradzicie temu może poprzez odzywki i dobre szampony po jakies kuracje odnowy ?

#6 Kruk

Kruk

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano nie, 15 lis 2015 - 12:26

To może ja się wypowiem głosem pani natury za oknem.

Ja poradzenie sobie z tym problemem zawdzięczam czarnuszce. Możesz kupić w każdym zielarskim. Łyżeczka dziennie wystarczy; popijasz szklanką wody. Niedrogie ale skubaństwo dobre.

#7 moniczka

moniczka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisano pon, 17 lip 2017 - 10:45

Orientujecie się czy włosy wypadają z powodów androgenowych również u kobiet?
...publiczność okazuje największe nieposłuszeństwo, na jakie jest w stanie się zdobyć. Milczy. W ten sposób mówimy, że nie ma zgody. Nie ma aprobaty. Wszystko jest nie tak.

#8 Therese

Therese

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano sob, 12 sie 2017 - 12:22

Z włosami to naprawde bardzo trudno dojść do ładu... mogą wypadać z różnych przyczyn. Ja mam strasznie zniszczone i naprawde trudno z nimi w kwestiach pielęgnacyjnych. Ostatnio zdecydowałam się na odnowę w salonie fryzjerskim i efekt był przez 3 msce, ale teraz ponownie włosy są suche i pozbawione blasku. Czytałam tutaj http://obk.pl/jak-ur...iszczone-wlosy/ o maseczkach na włosy takch domowych - ktoś robił podobne cuda w domu? Sprawdzają się?

#9 dn_maz

dn_maz

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 59 postów

Napisano wczoraj, 07:41

Wyświetl postUżytkownik moniczka dnia pon, 17 lip 2017 - 10:45 napisał

Orientujecie się czy włosy wypadają z powodów androgenowych również u kobiet?

Pewnie,że tak. Wiele osób sądzi,ze jest to powód wypadania u facetów ale równiez może byc powodem wypadania u kobiet ( czytałam ostatnio pewien artykuł w którym było napisane,że łysienie androgenowe to ponad 90% przyczyn zarówno u kobiet jak i u mężczyzn).
http://dailystyle.pl/kondycja-wlosow/

Kup sobie Loxon. Świetny środek. Można nim bardzo poprawić kondycję swoich włosów. Poza tym proponowałabym zrezygnować z prostownicy i suszarki. Gorace powietrze niszczy włosy.