Skocz do zawartości

Chcę schudnąć

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 jaaa32

jaaa32

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisano śro, 03 wrz 2014 - 11:54

Mam 16 lat. Mam 178cm wzrostu i ważę 50kg. Chcę zrzucić jeszcze 5-6kg. Jak mam to zrobić? Co polecacie? :)

#2 Nikola9;)

Nikola9;)

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • MiejscowośćKraków

Napisano śro, 03 wrz 2014 - 17:17

Ty przy takim wzroście i przy takiej wadze jeszcze chcesz schudnąć ? oszalałaś ?? kobieto i tak jesteś chuda, uspokój się z tym odchudzaniem ;)

#3 Coolka

Coolka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisano wto, 09 wrz 2014 - 14:37

Przerażające. Jak chcesz zdrowo wyglądać i lepiej to nie chudnij, a wyrzeźbij swoje ciało. Duzo lepiej to będzie wyglądało jak będziesz miała jędrne uda i tyłek niż dwa patyki i wiszącą skórę bez tłuszczu na pośladkach.

#4 nahiOne

nahiOne

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano wto, 23 wrz 2014 - 23:48

Szczerze powiedziawszy to mam słabość do bardzo chudych dziewczyn. Ale dziewczyna którą kocham ma baardzo duże problemy z przytyciem. Przy 180cm wzrostu waży zaledwie 43kg, przy czym ja przy tym samym wzroście mam prawie 100 ^^. Martwię się o nią i nie życzę nikomu anoreksji :P

"PRĘDZEJ MARTWY NIŻ SŁABY"

Jestem satanistą. Pochylcie czoła, gdyż to ja jestem najdoskonalszym ucieleśnieniem ludzkiego życia.

#5 amantka

amantka

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano sob, 27 gru 2014 - 18:36

Cienka granica jest między zdrowym odchudzaniem, a takim , które przechodzi w obsesje. Chyba szczególnie bardzo młode dziewczyny są narazone na nadmierne odchudzanie. Dziewczyna, która napisała tego posta ma zadatki na własnie anoreksje. A bedąc juz w temacie i rozmawiajac o dietach, w których faktycznie jest problem nadmiernej wagi, jakie macie skuteczne sposoby na pozbycie się 10 kg, tylko w tak 2-3 mies. Tyle mi trzeba. Ostatnio napomknelam koleżance, że przygotowuję sie na wiosnę do rozmiaru o 2 nr mniejsze to na gwiazdkę kupiłam mi filtr magnezowy Dafi , picie niskokalorycznych typu herbatki ziołowe i owocowe to podstawa jak sie nie lubi wody mineralnej , jeszcze ksiazke i plyte do ćwiczeń, oj z tym może być problem. Może więc jakaś dieta niskokaloryczna? Co mi poradzicie?

#6 coperion

coperion

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano śro, 15 lip 2015 - 21:15

Dziwne zadajecie pytania. Jak chcecie schudnąć, to po prostu schudnijcie! to nie jest trudne. Macie http://www.rowerzysta.pl/romet.html To sklep z rowerami. Ja tam kupiłam swój. I schudłam 10 kilo!!!

#7 Truskaweczka90

Truskaweczka90

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano pią, 21 sie 2015 - 22:27

Wyświetl postUżytkownik jaaa32 dnia śro, 03 wrz 2014 - 11:54 napisał

Mam 16 lat. Mam 178cm wzrostu i ważę 50kg. Chcę zrzucić jeszcze 5-6kg. Jak mam to zrobić? Co polecacie? :)

A czy już podjełaś jakieś próby? Bo chceć a mus i zabrać się do tego to dwie rózne sprawy?

#8 Coolka

Coolka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisano sob, 29 sie 2015 - 15:47

Ale jakie móc tutaj? Dziewczyna jest chuda az za bardzo w tym wieku i przy tym wzroscie, wiec utwierdzanie jest  w takiej decyzji jest troche nie na miejscu.

#9 Sakura_Flower

Sakura_Flower

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 67 postów

Napisano nie, 04 paź 2015 - 22:55

Zgadzam sie z Coolka :) przy tym wzroście i wieku waga jest ok. Jesli juz rzeczywiście aż tak bardzo zalezy co na utracie kg polecam bieganie , rower albo ćwiczenia w domu z yt.

#10 aparatka

aparatka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano pią, 16 paź 2015 - 15:17

Może wybierz się do dietetyka. On ci powie jak się odżywiać, żeby było ok.

#11 ladymargo_

ladymargo_

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano pon, 07 gru 2015 - 22:14

Moim zdaniem z takimi oczekiwaniami należy się wybrać do psychologa a nie do dietetyka. Dietetyk i tak poleci ZDROWĄ dietę, więc na pewno nie powie, jak zrzucić 6 kg przy takiej masie ciała i wzroście. Dostosuje liczbę kalorii i poszczególnych składników do danej osoby, w zdrowy sposób, ale nie zmusi tej osoby, by to zjadła. Problemy z odżywianiem zwykle tkwią w głowie i od głowy się zaczynają. Chociaż właściwie konsultacja u dietetyka i zdrowy jadłospis na pewno Ci nie zaszkodzą :)

#12 Olek

Olek

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano pon, 25 sty 2016 - 17:32

zamiast schudną lepiej zacząć ćwiczyć! przy takim wzrości spokojnie możesz ważyć niecałe 60kg i nadal dobrze wyglądać, tylko trochę mięśni ładnych, kobiecych mieć

#13 leliana

leliana

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 62 postów

Napisano czw, 04 lut 2016 - 11:50

Dwie najważniejsze rzeczy to dieta oraz odpowiednie odżywianie się :)

#14 LakiMan

LakiMan

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano pią, 22 lip 2016 - 22:10

Schudnąć to prosta rzeczy tylko trzeba chcieć i mieć zapał na to. http://papajgym.com/  wejdź sobie zobacz na jakie zajęcia można się zapisać. NO a to aerobik a to fitness a to nawet crossfit, Spalanie tłuszczu w ten sposób to szybki efekt.

#15 Pinker

Pinker

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano nie, 21 sie 2016 - 09:20

Super, możecie tępe dzidy nie odkopywać tematu z przed 2 lat?

#16 rozsadnie

rozsadnie

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 82 postów

Napisano czw, 25 sie 2016 - 23:02

Najważniejsze aby odchudzac się z głową. I najlepiej przy pomocy specjalisty. Ja trafiłam na szczęscie na panią Aldonę z dietetycznego nieba. Całkiem inaczej podchodze teraz do spraw żywienia :)