Skocz do zawartości

Zaczepka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Świętoszka69

Świętoszka69

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano śro, 15 paź 2014 - 17:54

Dzisiaj siedziałam na lekci. Kolega podszedł do mnie od tyłu i pomalwał mi góre pleców korektorem. Wkurzyłam się na niego
Jak mam to odebrać? Co o tym myślicie?

#2 wercia0921

wercia0921

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano wto, 23 cze 2015 - 16:37

Serio nie macie już o co pytać? <_<

Cóż...
Wątpię żeby to był podryw, a nawet jego pomysł, bo może jego koleżków, tak czy tak po prostu najprawdopodobniej dla śmiechu. Jeśli to był, jednak podryw, to kiepski, a jeśli to jego nie pierwszy wybryk w Twoją stronę to i tak myślę, że dla zabawy, a nie jako zaczepka. Niestety, lecz takie ,,zaczepki'' powinny być.. yhm... nie w stylu końskich zalotów, tylko coś... milszego, albo coś po czym można się zorientować o co chodzi, nawet w pewnym stopniu.

Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,

człowiek powinien posiadać

psa, który będzie go uwielbiał,

i kota, który będzie go ignorował.

#3 Larikal

Larikal

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 26 postów
  • Numer GG:54498278
  • MiejscowośćOpole

Napisano sob, 04 lip 2015 - 10:08

Hahaha, dobre xd. Ja bym mu dal w dziob i zmusil do zjedzenia tego korektora ktorym mi to pomazal xDDD. I dlatego mialem zawsze spokoj :D. Co do natury zaczepki - ciezko powiedziec. Zalezy wszystko od wieku, od zachowania danej osoby itd. Ale moim zdaniem nie warto sie kims takim interesowac - sa lepsze sposoby pokazania ze sie interesujesz dana osoba, a to bylo dziecinne i zlosliwe moim zdaniem ;).

Ja np moja byłą wyrwalem na stary, sprawdzony "trick" xd. Romantycznosc - kazda marzy o niewiadomo czym :D. Wiec najlepiej to zrobic xd. Przygotowalem jednego dnia takie łódeczki drewniane z swieczkami i serduszkami, puscilem je na stawek (maly dosc, a wlasciciela znam wiec wiem ze tylko by sie smial i kazal mi wylowic wszystkie co i tak chcialem zrobic xd), zabralem ją tam w nocy, byla troche zla, ale powiedzialem jej ze to bardzo wazne, ze nwm co powiedziec, najlepiej jak sama to zobaczy, wchodzi na gorke kolo stawu i az oniemiala - z kilkanascie stateczkow takich plywalo po stawie :D. Jako ze byla ubrana na sportowo, nie jakos wystrojona to spanikowalem i zepchnalem ja do wody xDDDD. Ale skoczylem razem z nia, troche sie popluskalismy, smiesznie bylo, no i pogadalismy ;). Tak, wiedzialem ze umie plywac xd. To mnie kosztowalo cale 2,50 zl (zestaw takich malych swieczek, chyba z 50 w paczce), reszta to kartki papieru wyciete w ksztalcie serca + pomalowane na czerwono, oraz drewno ktorego mam pod dostatkiem bo dziadek jest stolarzem i male skrawki drewna mu zostaja i je pali w piecu najczesciej, wiec mi dal z checia ze sie tego pozbywa :D, a efekt zabojczy - ona nie wiedziala co powiedziec i sie cieszyla ze ja zepchnalem do wody bo przynajmniej miala wymowke by nic nie mowic xD.

Zaplanowane to bylo. No moze oprocz tego zrzucenia do wody xD. Taki juz jestem - wybuchowy bardziej niz irański samobójca xD. Ale jak sie chce to mozna zawsze cos wymyslec milszego od babrania kogos korektorem :D. A stateczki niby banalne, glupie i dziecinne ale efekt nie najgorszy byl - bo jak okiem siegnac mase stateczkow plywa z serduszkami, mysle ze nie takie zle bylo :D. A to moim zdaniem (z ktorym nie trzeba sie zgadzac) jest cos co na was dziala - bo romantycznosc, mistyfikacja itd. Co tez jest smieszne i banalne dla nas - ja to w niecale 24h zrobilem, a wy juz sobie wyobrazacie niewiadomo co, ze tego jest z kilkadziesiat (kiedy w praktyce kilkanascie ale dobrze rozstawione xD), ze to magiczne itd. Heh, szkoda ze sie nie doczekalem jeszcze nigdy czegos podobnego w druga strone, zawsze to ja sie musze starac o takie cos, zero wzajemnosci normalnie, albo konczy sie na czyms banalnym xd. No ale to juz na inny temat :D

#4 dull

dull

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano czw, 09 lip 2015 - 14:18

Popier***lec. Podstawówka/gimbaza?

#5 punisher1123

punisher1123

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 28 postów
  • Numer GG:49527553
  • MiejscowośćRzeszów

Napisano sob, 11 lip 2015 - 13:08

Po co odkopywać tematy sprzed roku? :huh:
Masz pytanie lub problem ? Napisz, coś wymyślimy :)
GG: 49527553

#6 Nitrosale

Nitrosale

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano pią, 17 lip 2015 - 16:12

Wyświetl postUżytkownik punisher1123 dnia sob, 11 lip 2015 - 13:08 napisał

Po co odkopywać tematy sprzed roku? :huh:

Na niektórych forach ludzie tak robią, żeby nabić sobie posty.