Skocz do zawartości

Nowy Laptop

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 buk.a

buk.a

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano pon, 03 lis 2014 - 13:18

Hejka,

Mam taki problem, że stary stacjonarny komputer juz powoli jest na wykończeniu i potrzebujęczegoś nowego. I do szkoł i do innych codziennych użyteczności. W sumei juz wybrałem laptopa, który by mi odpowiadał i jest to Lenovo IdeaPad G510. Co sądziecie o takim laptopie, a druga kwestia jakich argumentów użyć żeby przekonać rodziców :D

#2 Guest_snajper_*

Guest_snajper_*
  • Guests

Napisano pon, 03 lis 2014 - 13:38

http://lmgtfy.com/?q...Pad G510 opinie

A co do drugiej części pytania, polecam samemu zarobić. Pozdrawiam

#3 Kornelka

Kornelka

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano pon, 02 mar 2015 - 12:54

Ja mam młodszego brata i żeby dostać laptopa musiałam powiedzieć, że będzie nam służył obojgu :) a narazie jedyne co robimy na nim wspólnie to nagrywamy bajki na bajkotwory.pl polecam wszystkim tworzenie swoich własnych bajek z podkładniem głosu :)

a tak to do lapopa się nie dotyka haha

#4 rozsadnie

rozsadnie

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 82 postów

Napisano pon, 02 sty 2017 - 16:11

Lenovo to dobre komputery, ale musiałbyś zapytać specjalistów, na przykład w redicreo, żeby Ci doradzili jaki komp wybrać. Bo to niektórych gier, sprzęt musi być bardziej wymagający.

#5 kryśku

kryśku

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisano pon, 23 sty 2017 - 13:28

Najlepiej jest spytać specjalistów o zakup nowego laptopa bo takie opinie w internecie gdzie każdy poleca ci inny model to trochę ciężka sprawa. Jak aj kupowałam lapka na studia to byłam w serwisie Enter Serwis u nas w Gdańsku i oni mi dokładnie wszystko doradzili. Potem od razu przygotowali go dla mnie- wgrali system, poinstalowali sterowniki i teraz mam super sprzęt do wszystkiego :)

#6 Shan_com_pl

Shan_com_pl

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisano czw, 02 lut 2017 - 11:42

Najlepiej byłoby przekonać rodziców logicznymi argumentami, jak np: takim iż laptop przyda Ci się podczas nauki i w sumie jest niezbędny chodząc do szkoły. Inna kwestia, że nie podajesz budżetu jaki posiadasz na jego zakup, dopiero wówczas będziemy mogli podać konkretne modele.

#7 kankinka

kankinka

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisano czw, 30 lis 2017 - 21:57

Teraz laptop jest do nauki niezbędny. Takie czasy, wszystkie pomoce naukowe są teraz na płytach. Ja sobie kupiłam https://www.komputro...0-5341ktr-.html świetnie się sprawdzi w nauce również.

#8 gyyngy

gyyngy

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 52 postów

Napisano śro, 20 gru 2017 - 09:25

A co sądzicie o tym sprzęcie? https://www.komputro...w-x9y98ea-.html szukam czegoś do neta i gier