Skocz do zawartości

Czy mam się ubezpieczyć w paralizator/gaz jakiś tam ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 SzkolnaNiewiadoma

SzkolnaNiewiadoma

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano wto, 25 lis 2014 - 15:39

Siem
Po moim chyba 1 temacie o informatyku,który sie zachowuje bardzo dziwnie się dużo pogorszyło....po jakimś czasie podszedł przytrzymał moją rękę i rękę kolegi.Dziwnie sie uśmiechał i cały czas gapił.....Kiedyś wracałam ze szkoły i prawie na mnie wpadł....a on ma auto i był bez swojej teczki.Dzisiaj byłam w sklepie z kolegą to dosłownie chcieliśmy spieprzać,bo ON ZNOWU TAM BYŁ.....Jeszcze potem kasowaliśmy w tej samej kasie co on.Mówimy dzień dobry,on też i poszedł...chwile czekaliśmy co bd dalej ale pojechał....CZY ON MNIE ŚLEDZI ?I drugie pytanie takie jak tytuł tematu .
Pozdro

#2 Guest_snajper_*

Guest_snajper_*
  • Guests

Napisano śro, 26 lis 2014 - 20:31

paralizatory czy gazy sa o tyle nie dobre ze pier***lniesz nim a potem bedzie na cb. wiem cos o tym. Ja jestem dość rosłym chłopakiem i najlepszym rozwiazaniem jest teleskop. jednak wymaga on techniki. ale fakt ze jak na osiedlu machnę pałka i dźwięcznie sie rozłoży to żaden nie podejdzie (kto dostal ten zna tą rozkosz). Sprawe bym zglosil do dyrekcji i tak dla siebie kupił gaz łzawiący (nie mylić z pieprzowym) pewnie nielegalnie bo nie masz 18 ale dosć skutecze

#3 Zadra

Zadra

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • MiejscowośćBydgoszcz

Napisano śro, 26 lis 2014 - 21:54

Najpierw sprawdź, czy to przypadkiem nie jest Twoje subiektywne spojrzenie na sprawę. Jeżeli nie tylko Ty tak to widzisz, to od razu pogadaj z wychowawcą albo z rodzicami. Nie ma co się zastanawiać. A gazem czy innym środkiem do samoobrony nie zawracaj sobie teraz głowy.
Jak mi nie dadzą - ukradnę. Dostanę to czego pragnę!

#4 nevergiveup

nevergiveup

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 56 postów

Napisano śro, 10 gru 2014 - 10:15

Napiszę Ci trochę w związku z posiadaniem środka samoobrony, jakim jest gaz łzawiący.
Kupić może go każdy, lecz jeśli chciałabyś go użyć, to później mogłyby wyjść problemy z policją - zależy jak potoczyłaby się cała sytuacja. Warto poinformować ich o sprawie, jeśli jest bardzo ważna i uzasadniona i nie jest wytworem Twojej wyobraźni. Osobiście mam pozwolenie na użycie gazu, nawet jeśli okazałoby się, że użyłabym go na niewłaściwej osobie, ale miałabym pewne obawy co do niej, to i tak zostanę usprawiedliwiona i nic mi nie grozi ze strony policji. Także na podstawie pozwolenia, jakie posiadam - stwierdzam, że jednak bezpodstawnie nic nie można zrobić.

#5 Agatoja

Agatoja

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 775 postów

Napisano śro, 10 gru 2014 - 19:40

Zawsze możesz zamiast tego gazu użyć antyperspirantu, efekt masz podobny, a z tego co wiem, to na niego pozwolenia mieć nie musisz :). Żart, jeszcze mu coś zrobisz i cię do sądu poda, wydaję ci się tylko... Napewno nie masz informatyki codziennie, a te 1-2 h/tydzień chyba jesteś w stanie wytrzymać...