Skocz do zawartości

Pani Pedagog się nade mną znęca psychicznię

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yaomi

Yaomi

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano czw, 27 lis 2014 - 22:45

Zacznę od tego że mam koleżankę Kasię.Jest dla mnie tylko koleżanką.Pewnego razu przyszła do szkoły z robakami na głowie a ja mam wstręt do robaków,owadów itp. i się przestraszyłam ona pomyślała że ja coś na nią nagadałam i poszła do pani pedagog (Kasia i pani pedagog to rodzina) Pani pedagog powiedziała że Kasia przyszła zapłakana i powiedziała że jej przyjaciółka (ja) na nią gada.Ja powiedziałam pani pedagog że nie uważam jej za przyjaciółkę.Reakcja pani pedagog mnie zaskoczyła bo powiedziała

Cytat

nie wiem czy ty znajdziesz 2 taką przyjaciółkę jak Kasia.Czy warto ją obgadywać?Ona soie na pewno znajdzie bo ona jest lubiana ale ty to nie wiem

Kilka dni później rozmawiałam z inną koleżanką a pani pedagog podeszła do mnie.Wskazała na mnie i powiedziała

Cytat

Ty się z nią nie koleguj.Nigdy nie będziesz jej przyjaciółką.Ona nie ma przyjaciół.Nikt jej nie lubi

Od tamtego czasu takie zdarzenia powtarzają się cały czas a ja już jestem u kresu wytrzymałości.Podobno nie tylko do mnie tak mówi ale też do innych których Kasia nie lubi.Niektórzy słyszeli jak bluźni na uczniów.

#2 Mario

Mario

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • MiejscowośćKołobrzeg

Napisano czw, 27 lis 2014 - 23:46

Ta Twoja Pani pedagog powinna chyba skorzystać z pomocy psychiatry. Ja na Twoim miejscu od razu pogadałbym z wychowawcą lub dyrektorem. Szczególnie jak miałabyś osobę, która potwierdzi, że takie zdarzenia mają miejsce.

#3 Guest_snajper_*

Guest_snajper_*
  • Guests

Napisano pią, 28 lis 2014 - 10:30

Przecież kazda pedagog jest jeb###ta

#4 Yaomi

Yaomi

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano pią, 28 lis 2014 - 18:45

Wyświetl postUżytkownik Mario dnia czw, 27 lis 2014 - 23:46 napisał

Ta Twoja Pani pedagog powinna chyba skorzystać z pomocy psychiatry. Ja na Twoim miejscu od razu pogadałbym z wychowawcą lub dyrektorem. Szczególnie jak miałabyś osobę, która potwierdzi, że takie zdarzenia mają miejsce.

Wyświetl postUżytkownik Mario dnia czw, 27 lis 2014 - 23:46 napisał

Nauczyciele się jej boją

#5 Night Soul

Night Soul

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisano pią, 28 lis 2014 - 18:50

Hmm ta pani pedagog nie zachowuje się na pewno profesjonalnie, trzyma stronę Twojej koleżanki, bo jest jej rodziną. Warto porozmawiać z wychowawcą i powiedzieć jak jest.

#6 Agatoja

Agatoja

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 775 postów

Napisano wto, 09 gru 2014 - 22:18

Wyświetl postUżytkownik snajper dnia pią, 28 lis 2014 - 10:30 napisał

Przecież kazda pedagog jest jeb###ta
I tu się w 100% zgodzę! :)

#7 Porcelanowa Panienka

Porcelanowa Panienka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano pon, 29 gru 2014 - 16:51

Wyświetl postUżytkownik Yaomi dnia pią, 28 lis 2014 - 18:45 napisał

Nauczyciele się jej boją

Zabawne. Muszę powiedzieć, że dość komiczny wątek. Dorośli czasami gorzej się zachowują, jak młodzież. :lol:

#8 SzkolnaNiewiadoma

SzkolnaNiewiadoma

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano czw, 08 sty 2015 - 18:21

Cześć...
Jakby co mam nowy temat...w tym samym dziale...
a co do p.pedagog to idź do dyra,ale radzę ze świadkami ! I naczej może cie uznać za wariatkę (Sory za określenie ) Moja pedagog mnie ciągle upomina o mówienie dzień dobry...

#9 magda2014

magda2014

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano sob, 21 lut 2015 - 21:20

zdecydowanie powinnaś iśc do dyrektora i porozmawiać o tym. U mnie w szkole też był problem z panią Pedagog. Jedna z dziewczyn zaszła w ciąże i zwierzyła się z tego pani pedagog. W ciągu tygodnia wiedziała o tym cała szkoła. Na szczęście dyrektor szybko zareagował i upomniał ww panią.

#10 Yaomi

Yaomi

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano nie, 15 mar 2015 - 16:22

I jak zawszę wybrałam najłatwiejszą drogę.Pogodzenie się z Kasią...

#11 Iwasawa

Iwasawa

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
  • Numer GG:3480504
  • MiejscowośćTarnów

Napisano śro, 18 mar 2015 - 17:11

Ale problem nadal jest.
Nie odchudzam się, zapuszczam włosy, nie jestem weganką, mam nadzieje, że nie będę musiała uciekać w popłochu z ataku terrorystycznego. Kocham koty! nie mam tatuażu i nie planuję mieć
Ktoś mi kiedyś powiedział, że byłabym chłopakiem idealnym :3

#12 strzeg0m

strzeg0m

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano wto, 01 gru 2015 - 08:35

Ona ma chyba jakieś problemy emocjonalne :D Ma za zadanie opiekować się uczniami, a sama potrzebuje pomocy :D:D

#13 Agatoja

Agatoja

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 775 postów

Napisano śro, 20 kwi 2016 - 12:30

Nade mną też

#14 XaXaXa

XaXaXa

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano śro, 20 kwi 2016 - 12:55

na pewno Ci się wydaje :) niemożliwe, żeby się znęcała, po co jej to? no chyba, że masz pewność 100%, to wtedy postaraj się o jakieś dowody, może dyktafon włącz itd albo jakaś ukryta kamerka, jak jest taka jak mówisz, to trzeba to zgłosić, ale bez dowodów będzie cięzko