Skocz do zawartości

Brak W-f w szkole

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yaomi

Yaomi

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano wto, 02 gru 2014 - 19:10

W mojej klasie mamy wf razem z chłopakami i z klasą równoległą (można powiedzieć cały rocznik).Dziewczyny po prostu świetnie grają w koszykówkę i lubią to (ja najbardziej :) ) Ale najgorsze jest to że nie możemy grać na wf . Chodzi o to że dziewczyn jest około 8-13 a chłopaków 20-30. I na przykład dziś na całe 2 godziny wf dziewczyny w kosza 10min resztę czasu musiały siedzieć na ławkach patrząc jak chłopacy grają w nogę . Ja powiedziałam panu czy mogę iść do domu bo siedzieć to ja też w domu umiem ale nie!Jakby nas chociaż puścił na lodowisko przy szkole albo na inną sale! (Od razu wyjaśniam że chłopacy są pod nadzorem innego wf-isty) Wysłać nas żebyśmy grały z dziewczynami ze starszej klasy też nie chce,siedzieć w szatni nie,robić brzuszki całą lekcje (bo tak czasem robię) też nie bo zajmuje miejsce do grania,dziewczyny w nogę też nie mogą grać bo nie umieją (bądź co bądź ale niektóre z nas świetnie grają w nogę).Mi by to nie przeszkadzało gdyby było lato to sobie bym mogła wyjść na boisko po szkole i w nogę pograć z koleżankami.A pan usprawiedliwia się tym że chłopaków jest więcej.

#2 Bomba

Bomba

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano sob, 06 gru 2014 - 13:07

To co robi wuefista jest nie dopuszczalne. Mówienie ,że chłopaków jest więcej to żadne wytłumaczenie. Powinnyście porozmawiać o tym z jakimś nauczycielem. Powiedzcie również dlaczego czujecie się tak a nie inaczej.A z wuefistą pójdźcie na układ : niech spyta się tego drugiego wuefisty czy jacyś chłopacy chcą grac w kosza z dziewczynami (faceci uwielbiają  rywalizacje więc na pewno znajdą się tacy którzy zechcą zagrać i udowodnić że nie są od was gorsi) jeśli jacyś się zgodzą 1 godzinę wf gracie w kosza a drugą w piłkę nożną. Jeżeli się  nie zgodzą podpuszczajcie ich np. ,,Chłopacy nie potrafią rzucać piłką do kosza i nie próbują udowodnić, że jest inaczej'' albo ,,Piłka nożna to nic trudnego. Przecież to jest  nudne. Co jest ciekawego w tym, że 11 gości lata za piłką i celuje do bramki ? Do kosza jest trudniej wcelować''. Mam nadzieję, że to podziała. trzymam kciuki. :D

#3 SzkolnaNiewiadoma

SzkolnaNiewiadoma

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano wto, 09 gru 2014 - 16:19

Popieram...NIEDOPUSZCZALNE.....Ja mam może troche inną sprawę,ale nam pan od wf-u robił rozgrzewke  ( 220 ćwiczeń ) bez odpoczynku przez całą lekcje...to potem dostał ochrzan od naszej wychowawczyni...TO MU GĘBA OPADŁA....Polecam zrobić to samo...