Skocz do zawartości

Sorry, ale dzisiaj było znowu....To się robi wnerwiające!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 SzkolnaNiewiadoma

SzkolnaNiewiadoma

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano czw, 08 sty 2015 - 18:18

Cześć
Jak już pisałam w poprzednich tematach o informatyku....(Kto u mnie pierwszy niech sb poczyta)
Ale dzisiaj siedzę sb na świetlicy i wycinam serduszka na WOŚP....Kolega mówi
-Ej ! Uważaj ! (On wie co ja o tym informatyku uważam..)
Odwróciłam wzrok na lewo,ale też poczułam,że ktoś mnie przytrzymał (no w sensie złapał za ramię )
I zobaczyłam właśnie jego !
Mówię koledze:Dziękować....masakra
Potem dowiedziałam się od tego samego kolegi,że to właśnie ten nauczyciel mnie tak przytrzymał...
Mogłabym tu trochę poklnąć,ale nwm czy można...
Nie wytrzymam
Jasny gwint ! Poradźcie co...
Nie chcę iść do dyra,bo nie mam dowodów,a po drugie ja mam 14 a on (nauczyciel ten dotykający) ma ze 40 albo +40 no to dyro mógł by mnie skojarzyć na wariatkę..
A ! Jeszcze jedno on to zrobił przy p.pedagog.....
A do wychowawcy też nie chce iść....Powód mniej więcej taki sam jak do dyra....

#2 Agatoja

Agatoja

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 775 postów

Napisano czw, 08 sty 2015 - 18:39

Czytałam wszystkie twoje poprzednie tematy ,, na bieżąco" ;) i nie widzę nic aż tak strasznego, żeby iść do dyrektora. Radzę Ci nie zwracać uwagi na tego nauczyciela i spuszczać oczy, kiedy go widzisz- na 100% się w końcu od ciebie odczepi. Trzymaj się ;)

#3 SzkolnaNiewiadoma

SzkolnaNiewiadoma

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano czw, 08 sty 2015 - 18:57

Wyświetl postUżytkownik Agatoja dnia czw, 08 sty 2015 - 18:39 napisał

Czytałam wszystkie twoje poprzednie tematy ,, na bieżąco" ;) i nie widzę nic aż tak strasznego, żeby iść do dyrektora. Radzę Ci nie zwracać uwagi na tego nauczyciela i spuszczać oczy, kiedy go widzisz- na 100% się w końcu od ciebie odczepi. Trzymaj się ;)
dzięki,ale ja w I kl gimnazjum mam z nim 1h na tydzień...w drugiej klasie niestety 2h :/ NIe wytrzymam chyba.....

#4 I<3Music

I<3Music

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 82 postów

Napisano czw, 08 sty 2015 - 20:56

Hmmm...  Nie chcesz nikomu powiedzieć, nie możesz go "poklnąć" oraz boisz się, że nie wytrzymasz z nim...
W tej chwili jedyną pozostałą opcją jest zdobycie broni i zastrzelenie go(znam dobre miejsce na ukrycie zwłok).
A tak na serio, to nie ma żadnych innych opcji... Nie powiesz nikomu = będziesz musiała znieść go do końca gimnazjum, nie opieprzysz go,  bo ma "władzę" nad pewną częścią Twych ocen = będziesz musiała z nim wytrzymać.  Proste, musisz komuś powiedzieć.
"to nie jest prawda co wykrzykują afisze
prawdę nosimy w zaciśnięty chustach
okrutna jest i nazbyt ciężka
więc dźwigamy ją sami..."
Zbigniew Herbert "Ze szczytu schodów" Raport z oblężonego miasta

#5 Agatoja

Agatoja

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 775 postów

Napisano czw, 08 sty 2015 - 22:23

W mojej szkole też jest nauczyciel, który gapi się nam (dziewczynom) w dekolty, na pupy i nogi. Ponoć był nawet podejrzany o gwałt na jednej z uczennic, ale my to olewamy. Po prostu umówiliśmy się, że nigdy nie zostanie mniej niż trzy osoby w szatni. Jakoś leci. Wiem, że to jest nie do zniesienia i najchętniej dałabyś delikwentowi w mordę, tak, żeby aż zadzwoniło, ale musisz wytrzymać... Kobiety świata, łączmy się ;)

#6 Agatoja

Agatoja

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 775 postów

Napisano czw, 08 sty 2015 - 22:27

A co do powiedzenia komuś- może on wcale nie jest zboczony, a ona mu tym porządnie namiesza w życiu? A poza tym szkoły małe nie są, nic jej nie będzie. A nawet jeżeli powie, to nie ma na tego informatyka żadnych dowodów. Czego miałaby od dyrektorki oczekiwać? Że gościa zwolni? Za co?

#7 magda2014

magda2014

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano sob, 21 lut 2015 - 21:22

Nie rozumiem czemu nie chcesz porozmawiać z wychowawcą lub dyrektorem. Może nie jesteś jedynym przypadkiem i warto zareagować zanim nie stanie się nic poważnego.

#8 Inshakov

Inshakov

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Miejscowośćwojewództwo Podkarpackie

Napisano nie, 01 mar 2015 - 20:20

Twojego opisu wydarzeń mi się wydaje, ze przesadzasz i może chcesz albo niekoniecznie chcesz widzieć cos, czego nie ma. Zajmij się czymś innym, nie zwracają na niego uwagi jak tak ci przeszkadza, bo właściwie nic ci nie robi złego. Po prostu się odsuwają od niego i unikają.