Skocz do zawartości

Nowa odsłona TEENZONE

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Scandall

Scandall

Administrator

• Administrators
  • 5 postów

Napisano wto, 20 sty 2015 - 02:21

Witajcie,

jak się Wam podoba nowa odsłona portalu TeenZone? Staraliśmy się uwzględnić wszelkie zgłaszane przez Was sugestie, między innymi pełne wsparcie dla mobile i... czytelniejsze czcionki :)

Prace jeszcze nie są zakończone ale już możecie wyrażać swoją opinię. Jak macie jakieś sugestie odnośnie funkcjonalności - także jestesmy otwarci.

Może blogi, które moglibyście zakładać? Filmy? Muzyka? :)

#2 Agatoja

Agatoja

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 759 postów

Napisano wto, 20 sty 2015 - 17:14

Forum ma bardzo ładną i czytelną ,,oprawę graficzną". Gratuluję i pozdrawiam. ;)

#3 asela

asela

Stały bywalec

• Moderators
  • 2001 postów
  • Numer GG:44524155
  • MiejscowośćKatowice

Napisano wto, 20 sty 2015 - 18:50

Dużo wygodniej działa mi się teraz na tablecie.
Wcześniej miałam z tym duży problem..
Plus bardzo duży :D
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż sama śmierć..
www.photoblog.pl/asela

#4 Margeen

Margeen

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisano czw, 08 cze 2017 - 23:07

Nie wiem jak dawno był ten artykuł pisany, ale aktualizowany na pewno nie byl:/ Mianowicie w jednym z artykułów odnosnie antykoncepcji czytamy:

"Te środki chemiczne to najczęściej nonoxynole, które dziś występują w składzie wszystkich dostępnych na polskim rynku środków plemnikobójczych.  Różnorodne formy środków plemnikobójczych sprawiają, że zapewne każdy znajdzie coś odpowiedniego i wygodnego dla własnego organizmu. Mamy więc do wyboru pianki, żele, kremy, globulki czy też tabletki dopochwowe.
Przecież od jakiegoś czasu "dobra zmiana" w białych rękawiczkach wstrzymała  produkcję jedynych dostępnych globulek. A co do pianek czy żeli to są dostępne tylko tę oparte na kwasie mlekowym, ktore mają na celu obniżenie pH i de fakto mogą być stosowane tylko z wkładką, a nie samodzielnie. A to już dobrze byłoby skonsultować z lekarzem.

Trochę mieszacie w głowach :( Po co w ogóle takie teksty, które nie przekazują do końca prawdziwych informacji? Teoria jedno, a praktyka drugie? Jak zwykle w szkole.