Skocz do zawartości

Lekkie przekąski

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 gosienkaaa

gosienkaaa

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów
  • MiejscowośćKalisz

Napisano pią, 06 lut 2015 - 13:44

Hej ;) chciałabym do wiosny schudnąć z 3-4 kg i postanowiłam że zamienię słodycze na jakieś lekkie przekąski np. jakieś koktajle owocowe itp. Ale nie mam za bardzo pomysłów jak je robić i z czego. No i w sumie nie mogę pić tylko tych koktajli więc proszę was o podzielenie się waszymi pomysłami na coś dobrego i małokalorycznego :)

#2 nelka

nelka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • MiejscowośćLegnica

Napisano pią, 06 lut 2015 - 14:18

Ja lubię sałatki owocowe, musy owocowe i bakalie. Zamiast słonych przekąsek chrupię sobie orzeszki albo rodzynki.

#3 Agatoja

Agatoja

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 763 postów

Napisano pon, 16 lut 2015 - 22:52

WARZYWA!!! Marchewka pokrojona w plastry czy słupki, ogórki, pomidory, rzodkiewki, suszone banany, morele, figi, śliwki, rodzynki, daktyle, migdały (dzisiaj dzień migdałów), słonecznik... Wszystkie owoce... Ja bardzo lubię kotlety sojowe. Spróbuj, są pyszne! Sałatki...chcesz to podam ci jakiś przepis... Jak cię głód napadnie, to ugotuj kaszę, np kuskus. Na koktajlach się nie znam, chyba, że bananowy, ale on jest z lodami, więc nie jest specjalnie dietetyczny... :D

#4 moniczka

moniczka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisano pon, 12 cze 2017 - 11:45

A jakieś zdrowe ciasta?
...publiczność okazuje największe nieposłuszeństwo, na jakie jest w stanie się zdobyć. Milczy. W ten sposób mówimy, że nie ma zgody. Nie ma aprobaty. Wszystko jest nie tak.

#5 kryśku

kryśku

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisano czw, 06 lip 2017 - 09:19

Fajna sprawa to catering dietetyczny Lekko z dietą. Zamawiasz sobie zdrowe posiłki, a firma przysyła ci je na wskazany adres.

#6 nasti

nasti

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano pon, 11 wrz 2017 - 09:31

Możesz korzystać z ciast bez pieczenia, jeżeli chodzi o słodycze. A na przekąskę polecam warzywa z jakimś fajnym dipem lub orzechy.