Skocz do zawartości

Dyskryminacja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Liberte

Liberte

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano sob, 28 mar 2015 - 14:05

Witam.
2 dni temu Pani od wiedzy o kulturze tak zwanego potocznie woku zaczęła się dziwnie zachowywać w stosunku mnie.
Gdy sprawdzała obecność i spytała czy jestem to odpowiedziałem że tak a ona powiedziała że chce ze mną porozmawiać i że nie wie czy nie powie tego na forum klasy.
Po lekcji porozmawiała ze mną i zaczęła wypytywać się o moje życie prywatne.
Miała do mnie pretensje czemu chcę usunąć religię ze szkoły,ja jej odpowiedziałem że szkoła to instytucja państwowa a nie kościelna i mam prawo do własnych poglądów.
Ona dowiedziała się o tym,ponieważ kiedyś kazała mi żebym ją zaprosił na Facebook'a.
Gdy zobaczyłem jakie ona ma poglądy to aż się przeraziłem,dowiedziałem się z jej profilu że ona jest faszystowską socjalistką,popiera Tadusza Rydzyka,ośmiesza i poniża osoba o liberalnych poglądach,jest ultrakatolicka.
Mówiła kiedyś mojej koleżance że gdyby miała dziecko o innej orientacji albo religii to zamknęłaby w piwnicy i biłaby aż wyleczy się z owej "choroby".
Uważam,że ona jest chora psychicznie i łamie Deklaracje Praw Człowieka i Konstytucje.
Nie wolno jej śledzić i wypytywać się o moje życie prywatne i w dodatku angażować w to innych osób.
Czy mam to zgłosić mojej wychowawczyni?

#2 asela

asela

Stały bywalec

• Moderators
  • 2004 postów
  • Numer GG:44524155
  • MiejscowośćKatowice

Napisano sob, 28 mar 2015 - 17:49

Koniecznie.Baba jest ewidentnie j*bnięta...
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż sama śmierć..
www.photoblog.pl/asela

#3 Agatoja

Agatoja

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 775 postów

Napisano sob, 28 mar 2015 - 23:11

Jakim cudem ona jeszcze uczy?! Zgłoś to komukolwiek, tylko niech coś zrobią z tą...ciężko powiedzieć z kim.

#4 Liberte

Liberte

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano sob, 28 mar 2015 - 23:37

Dziękuję Wam za pomoc.
Po przerwie wiosennej zgłoszę to wychowawcy.

#5 Happy

Happy

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano czw, 02 kwi 2015 - 07:41

Ja bym zglosila wychowawcy i rodzicom. No i oczywiscie wywalila z Facebooka, jesli nadal jest w Twoich kontaktach. Twoje zycie, Twoja sprawa.

#6 Liberte

Liberte

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano czw, 02 kwi 2015 - 21:42

Racja.
Wywaliłem z FB.
Zgłoszę to wychowawczyni.

#7 VisioN

VisioN

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 18 postów
  • MiejscowośćŁowicz

Napisano sob, 04 kwi 2015 - 12:54

Na nic nie czekaj tylko złóż skargę do kuratorium oświaty. Masz prawo zebrać na nauczyciela odpowiednie dowody i dołączyć do skargi. W przypadku naruszania praw człowieka i ucznia masz prawo domagać się sprawiedliwości nawet w sądzie. Przy odpowiedniej ilości materiałów dowodowych i odpowiednio przeprowadzonej sprawie kobieta straci pracę a może również i możliwość wykonywania zawodu.
Chcesz o czymś porozmawiać? Napisz śmiało PM :)

#8 Rozmarzona123

Rozmarzona123

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano śro, 19 sie 2015 - 18:18

Zgadzam się, że ewidentnie jest coś z nią nie tak, ale jak możesz łączyć socjalizm i faszyzm z katolicyzmem ? Wiesz w ogóle czym jest faszyzm ? Jeśli nie, to nie używaj słów, których nie rozumiesz.

#9 stmaske

stmaske

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano czw, 15 paź 2015 - 09:56

Każdy musi się z tym zmierzyć.

#10 stmaske

stmaske

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano czw, 15 paź 2015 - 09:59

s

#11 Liberte

Liberte

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano czw, 05 lis 2015 - 20:30

Wyświetl postUżytkownik Rozmarzona123 dnia śro, 19 sie 2015 - 18:18 napisał

Zgadzam się, że ewidentnie jest coś z nią nie tak, ale jak możesz łączyć socjalizm i faszyzm z katolicyzmem ? Wiesz w ogóle czym jest faszyzm ? Jeśli nie, to nie używaj słów, których nie rozumiesz.
Oczywiście,że wiem.
Normalnie?Nic w tym dziwnego.
Poczytaj sobie o kolaboracji Watykanu z Hitlerem lub Mussolinim albo o ustaszach to się dowiesz.

#12 Izka123

Izka123

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano pon, 24 kwi 2017 - 11:02

nie powinno się mieć na fejsie nauczycieli i uczniów. U nas zawsze w liceum tłumaczyli, ze uczniami jestesmy do 15.05 i nie interesuje ich czy pijemy piwo w barze koło szkoły
polonistka wprost mówiła, że ona tez ma prawo wieczorem wyjsc na pizze z kolezankami, bo to nasze zycie prywatne - facebook to też nasze zycie prywatne