Skocz do zawartości

Jaka kara dla konfidenta?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Delilah

Delilah

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano nie, 05 kwi 2015 - 14:42

Niedawno byliśmy na wagsach, taka sobie grupa, większa część mojej klasy. Zapytałam się kumpeli z klasy czy idzie z nami, odpowiedziała że może... no ale stchórzyła i poszła do szkoły. Haha, mało tego. Sypnęła wyszce nazwiskami, konfident. Nwm czy to normalne i u was w szkole też od razu taka panika, ale WYCHA DO RODZICÓW DZWONIŁA XDD W dodatku na angielskim miałam ćwiczyć recytację, ale mnie nie było, więc anglistka się wkurzyła. I WYOBRAŹCIE SB, ŻE NIKT SIĘ NIE ODZYWAŁ, A TEN KONFIDENT DAŁ JEJ MÓJ NR!!!!
Miałam ochrzan roku, nauczycielka wprost fruwała ze złości i chciała mnie wycofać z konkursów. Żebyście słyszeli, jak się darła... kazała mi przyjść do szkoły i wgl (nie przyszłam)
Macie pomysł, jaką dać konfidentowi nauczkę?

#2 Agatoja

Agatoja

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 763 postów

Napisano pon, 06 kwi 2015 - 16:49

Chyba kpisz! Ten tekst brzmi tak ,,gimbusiarsko", że aż uszy bolą. Wybacz, ale kara wam się należy.Bardzo nieładnie, ze strony tej dziewczyny, że was wsypała i do tego dała nauczycielce numer, ale trochę empatii by ci się przydało. Przemyśl to raz jeszcze i pamiętaj, że wina ZAWSZE leży po środku. A wszystko, co robimy do nas wraca- do niej też wróci.

#3 Delilah

Delilah

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano pon, 06 kwi 2015 - 23:08

Wiesz, w sumie (na pewno) masz racje

#4 UrbanLegend

UrbanLegend

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisano sob, 02 maj 2015 - 21:04

Wystarczy porozmawiać i wyjaśnić że jeśli taka sytuacja się powtórzy to na lojalność innych osób z klasy nie ma co liczyć.

#5 dull

dull

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano sob, 13 cze 2015 - 17:52

Kup 'SB' słownik :)
Bardzo wam dobrze, gimbuchy.