Skocz do zawartości

Prezent dla fizyka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 paulaala

paulaala

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano pią, 10 kwi 2015 - 09:24

Hej w tym miesiącu kończę szkołę średnią, a za miesiąc piszę maturę z między innymi z fizyki :> Tak się składa, że moja klasa miała wybitnego nauczyciela z tego przedmiotu, który nas myślę, że bardzo dobrze przygotował do matury. Z racji tego chcielibyśmy mu kupić jakiś fajny prezent w podzięce. Myśleliśmy grupowo, co można mu kupić, czego na pewno jak do tej pory nie dostał, jednak nic szczególnego nikomu do głowy nie przychodzi. Dlatego piszę tutaj, bo może znajdzie się ktoś kto już kiedyś dał swojemu nauczycielowi coś naprawdę oryginalnego i może się podzielić pomysłem :] Byle nie za drogie pomysły bo się składamy w jakieś 10 osób :D

#2 daga92

daga92

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • MiejscowośćKąty Wrocławskie

Napisano pią, 10 kwi 2015 - 09:58

Ja akurat zdawałam maturę z historii i kupiliśmy z grupą, z którą miałam fakultet książkę o Napoleonie. Akurat jakaś wtedy najnowsza wyszła. Wydaje mi się, że właśnie taka książka jest dobrym podarunkiem dla każdego nauczyciela. Kupisz mu nawet podręcznik związany z jego wykładanym przedmiotem i będzie zadowolony.

#3 gosienkaaa

gosienkaaa

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów
  • MiejscowośćKalisz

Napisano pią, 10 kwi 2015 - 10:16

Książka jest dobrym pomysłem jednak mnie się wydaje, że trochę oklepanym. paulala napisała, że zależy jej na czymś oryginalnym. Mnie się wydaje, że takim fajnym pomysłem jest danie w prezencie jakiejś statuetki czy pucharu ' dla najlepszego nauczyciela'. Sądzę, że coś takiego jest mniej sztampowe.

#4 paulaala

paulaala

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano pią, 10 kwi 2015 - 10:47

Okej, dzięki bardzo za porady. Zgadzam się z gosienkaaa, książka jednak jest mało oryginalna ;)
A co do tych statuetek to szukałam czegoś w necie, niestety nie znalazłam żadnej fajnej z napisem ' dla najlepszego nauczyciela'. Jednak znalazłam taką, gdzie można samemu napis wygrawerować. Co o tej myślicie ?
https://www.krysztal...lanej_statuetce

#5 gosienkaaa

gosienkaaa

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów
  • MiejscowośćKalisz

Napisano pią, 10 kwi 2015 - 11:13

Mnie się podoba :P I teraz możesz wygrawerować zupełnie inny napis, możecie coś razem z klasą wymyślić śmiesznego. A widzę, że cena tego kryształu3d jakaś mega wielka nie jest, więc spokojnie się po 10 zł możecie składać.

#6 nelka

nelka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • MiejscowośćLegnica

Napisano pon, 13 kwi 2015 - 13:48

Hej, myślę, że to naprawdę fajny pomysł, nauczyciel powinien się ucieszyć. Zawsze też możesz zamówić na jakiejś fajnej podstawce, wtedy to bardziej wygląda jak prawdziwa statuetka. A z tego co widziałam na tej stronie kryształy3d też są takie bajery :>

#7 Shan_com_pl

Shan_com_pl

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisano nie, 23 sie 2015 - 08:53

Może i prezent mało oryginalny ale za to na pewno spodoba się nayczycielowi,bo przecież chodzi właśnie o to aby trafić w jego gust,prawda?  Może ma jeszcze inne zainteresowania o których nie wiecie? Warto podpytać aby znać jak najwięcej szczegółów.

#8 marian19l

marian19l

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • MiejscowośćWrocław

Napisano wto, 08 gru 2015 - 12:48

Ważne chyba by było to coś co mu się spodoba. Może coś związane z jego hooby...
W chwili, kiedy zastanawiasz się czy kogoś kochasz, przestałeś go już kochać na zawsze.