Skocz do zawartości

Przyjaciółki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 MaalinaaXD

MaalinaaXD

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano nie, 10 maj 2015 - 23:08

Miałam 2 przyjaciółki, przyjaźniłyśmy się od 7 lat. Wszystko było ok. do 4 klasy potem jedna z nim zaczęła się wywyższać i wgl.
Ignorowałam to ale coraz bardziej mnie to wkurzało, Najbardziej to, że zaczęła mnie olewać a tej drugiej nie. Wręcz przeciwnie tą drugą zaczęła lubić bardziej. Teraz jestem w 6 klasie, od początku roku było tak jak przedtem a nawet gorzej. Razem zawsze siadały i zaczęły mnie olewać. Myślałam, że ta 2 jest lepsza zawsze ją bardziej lubiłam ale tamta ją zmieniła. Kilka razy już nie odzywałam się do nich ale pytały się o co mi chodzi a jak inne dziewczyny pytały się czemu nie gadam z nimi( niby przyjaciółkami) to mówiły, że nic nie zrobiły i nie wiedza o co chodzi. Ostatnio totalnie mnie olały więc nie odzywałam się do nich, One siadały razem, ćwiczyły na wf( zawsze razem ćwiczą ja nie moge nigdy z nimi) i nie zwracały na mnie uwagi więc na korytarzu usiadłam gdzie indziej. Inne z klasy pytały się mnie i ich one powiedziały to co zawsze. Teraz nawet nie przyszły sie mnie spytać poprostu gadają i mają mnie gdzieś. Jedna z nich ( ta gorsza ) napisała do mnie na fb czm sie nie odzywam to nie odpisywałam a potem napisałam, że nie chce z nią gadać to napisała ,,aha nq ;; i na tym się skończyło. Na przerwach siedzę sama i słucham muzyki. Nie wiem czy mam z nimi porozmawiać.

Czy ma to jakikolwiek sens? Pewnie będzie tak jak przedtem. Co mam im powiedzieć? Nie zrobiłam im nic więc za co mam przepraszać? Z jedną naprawdę chcę się przyjaźnić kiedyś przyjaźniłam się tylko z nią było bardzo dobrze a potem przyszła ta druga. Napiszcie czy ta przyjaźń ma sens.. Sama siedze już od ok. 2 tygodni.

#2 Agatoja

Agatoja

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 763 postów

Napisano pon, 11 maj 2015 - 14:06

Przyjaciółki w tym wieku to bardzo płynne pojęcie i nie przejmuj się-tego nie ogarniesz.