Skocz do zawartości

Gdzie kupujecie ciuchy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#21 kryśku

kryśku

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisano pon, 07 lis 2016 - 16:23

Moja starsza siostra kupuje na alitopbrand.pl. mają fajne rzeczy i dobre ceny. Ostatnio kupiła tam sobie zegarek i chyba poproszę ją żeby kupiła mi taki sam.

#22 Agatoja

Agatoja

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 775 postów

Napisano pon, 07 lis 2016 - 21:30

Targi, targi i tylko targi! Ewentualnie małe sklepiki na rynku w moim mieście. Obecnie spotykam się ze stereotypem, że rzeczy stamtąd pochodzące są ,,wieśniackie", natomiast wcale tak nie jest! Z trudem zaciągnięta tam przez rodzicielkę, przeżyłam szok. Fajne, modne ubrania, lepszej jakości niż w klasycznych odzieżówkach, a tańsze. Poza tym kocham tę atmosferę, negocjowanie ceny, przedsiębiorcze babinki i to, że można doszukać się zupełnie niestandardowych rozmiarów (przy moim 188cm wzrostu ciężko znaleźć spodnie, w których nie mam ,,wody w piwnicy" i które są damskie ;) ), a także niejako oryginalność tych rzeczy. Widuję ostatnio dziewczyny, których kierując się ubiorem, nie odróźniłabym. Wyglądają jak kopie manekinów w poszczególnych sklepach, a tam? Oryginalność 100% ;) Polecam!

#23 rozsadnie

rozsadnie

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 82 postów

Napisano śro, 09 lis 2016 - 21:39

Mój starszy brat ostatnio kupuje na black-town.pl i ma super ubrania. Namawiam go żeby kupił mi tez taką ale mówi że nie będziemy tak samo chodzić. Ale już wiem co chce na prezent na urodziny bo znalazłem tam fajne buty mega są.

#24 dziewczyna

dziewczyna

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano wto, 15 lis 2016 - 11:06

Ja z reguły kupuję w sieci.

#25 rozsadnie

rozsadnie

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 82 postów

Napisano pon, 21 lis 2016 - 03:42

Szczerze mówiąc, to nienawidzę zakupów...w sensie tego całego łażenia po sklepach :D dlatego robię zakupy głównie w necie. Lubię sportowe ciuchy tych najbardziej znanych marek, więc szukałam jakiegoś sklepu internetowego, gdzie będą wszystkie moje ulubione marki, zeby zamawiać wszystko co potrzebuję z jednego sklepu, no i oczywiście, zeby proponowali rozsądne ceny. Dlatego najbardziej lubie kupować na eleven-store.pl Nigdy nie mialam najmniejszych problemów, zawsze jestem zadowolona z przysłanych ciuszów ;)

#26 kicia_an1

kicia_an1

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano pią, 16 gru 2016 - 09:58

Kupiłam sobie buty, trzy bluzki i dwie pary spodni. Jestem z siebie taka dumna =D  a co do tego gdzie kupuję... HM, Reserved i polecam stronę Vinted.pl ;)

#27 heelcia

heelcia

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano nie, 18 gru 2016 - 13:04

Ja głownie kupuję ubrania w sieciówkach. Najczęściej odwiedzam sklepy tj. Zara, Bershka, h&m, reserved czy mohito :)

#28 Agulka

Agulka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano wto, 20 gru 2016 - 18:39

ja raczej w lumpkach...tam najwiecej niepowtarzalnych, oryginalnych...i lubie sobie cos wyszperac czego u kolezanki nie zobacze...:)

#29 Agulka

Agulka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano wto, 20 gru 2016 - 18:39

a jak nie to zdarza się ze w hm

#30 klaczek

klaczek

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano śro, 11 sty 2017 - 09:35

Ciuchy kupuję przeważnie stacjonarnie, HM, zara, itd. W necie allegro i zalando.

#31 asia548

asia548

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisano wto, 17 sty 2017 - 13:47

A robiłyście kiedyś zakupy w Medicine? Jestem ciekawa jak jest z jakością ciuszków u nich.

#32 Shan_com_pl

Shan_com_pl

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisano śro, 18 sty 2017 - 10:31

Jeżeli chodzi o zakup odzieży to ja preferuję głównie dobre i godne zaufania sklepy internetowe, gdzie wiele rzeczy w tym także obuwie jest zdecydowanie tańsze i mam zawsze ich szeroki wybór.

#33 Fabrik_Sklep

Fabrik_Sklep

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano czw, 19 sty 2017 - 12:40

Podobnie jak wyżej- tylko i wyłącznie dobre sklepy online co do których mam zaufania i wiem, że się nie zawiodę, mają one same plusy: cena, wysyłka i komfort tego, iż wcale nie musimy wychodzić z domu aby coś kupić. Akurat na co dzień zajmujemy się odzieżą sportową i możemy pomóc, doradzić podczas jej wyboru.

#34 Trakto

Trakto

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano czw, 01 cze 2017 - 11:24

Tam gdzie są promocje :P A buty w tanich sklepach, wczoraj przyszło zamówienie z multu.pl i w szoku jestem bo liczyłam na lekką tandetę a tu super szpilki dostałam za 39 złotych.

#35 michalina89

michalina89

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano śro, 07 cze 2017 - 18:57

Teraz prawie tylko w internecie. Nie mam niestety zbyt blisko do sklepów które mnie potencjalnie by interesowały więc w zasadzie nie mam innego wyboru. Z drugiej strony wcale nie żałuję, bo dzięki temu nie wyglądam jak klon. W sieciówkach zamawiam raczej rzadko. Wyszukują sobie oryginalne ciuchy, które odpowiadają mojemu stylowi i takie zamawiam. Ostatnie moje odkrycie to http://pakuten.pl/18-bluzy Tak się składa, że preferuję takie bardziej sportowe ciuchy, a tam jest spory wybór takowych, są też bardziej dziewczęce modele. A najbardziej przemawiają do mnie ceny. Nie kieruję się tylko cenami, ale jeśli można oszczędzić to ja jestem na tak.

#36 joasia33

joasia33

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano nie, 11 cze 2017 - 23:05

Ja lubię kupować w lumpeksach, jeśli chodzi o bluzki, sweterki itp. :) Zawsze można znaleźć coś fajnego. Spodnie i kurtki raczej w sieciówkach, a buty w małych miejscowych butikach.

#37 moniczka

moniczka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisano wto, 13 cze 2017 - 09:18

Kiedyś kupowałam w tych tanich sieciówkach. Aktualnie jednak wolę kupować ubrania w trochę droższych sklepach, ale takich które stawiają na jakosć. Tanio czesto oznacza drogo ponieważ ubrania takie szybko się psują.

Bardzo dobre jakościowo ciuchy ma w sklepie Simple:
https://simple-cp.com/

Jest to zdecydowanie jeden z moich ulubioncyh sklepów ( na ich stronie internetowej jest zawsze sporo promocji tak na marginesie).
...publiczność okazuje największe nieposłuszeństwo, na jakie jest w stanie się zdobyć. Milczy. W ten sposób mówimy, że nie ma zgody. Nie ma aprobaty. Wszystko jest nie tak.

#38 hipka

hipka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano śro, 14 cze 2017 - 21:30

Nie zgodzę się że tanio oznacza drogo bo się ubrania psują. Ja też tak myślałam, zawsze kupowałam na przykład buty bardzo drogie, markowe bo gwarancja, bo wykonanie. Teraz kupuję buty tanie, na multu.pl i nie różnią się wielce jakością, techniką wykonania czy designem.

#39 kryśku

kryśku

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisano czw, 15 cze 2017 - 21:00

Ja często kupuję też w sklepie 4F https://4f.com.pl/koszulki_(t-shirty),10,0.html Lubię ich koszulki i spodnie. Mają naprawdę fajne i dobre jakościowo ubrania. Fajnie się noszą i nie rozciągają.

#40 majakowalik

majakowalik

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisano sob, 29 lip 2017 - 18:31

Wyświetl postUżytkownik hipka dnia śro, 14 cze 2017 - 21:30 napisał

Nie zgodzę się że tanio oznacza drogo bo się ubrania psują. Ja też tak myślałam, zawsze kupowałam na przykład buty bardzo drogie, markowe bo gwarancja, bo wykonanie. Teraz kupuję buty tanie, na multu.pl i nie różnią się wielce jakością, techniką wykonania czy designem.
dokladnie tak! ja sobie zamowilam juz prawie rok temu buty https://multu.pl/ble...i-ohqlwcta7-a11 i juz drugi sezon w nich biegam. Nic im sie nie dzieje, a zdarzalo mi sie kupic buty za 200 zl, ktore rozlatywaly sie po tygodniu..