Skocz do zawartości

Gdzie kupujecie ciuchy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#41 krakow97387

krakow97387

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano pią, 18 sie 2017 - 00:46

Ja kupiłam bluzkę na  http://www.takmodnie.cupsell.pl

#42 paparazzzo

paparazzzo

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisano śro, 13 wrz 2017 - 11:43

W sieciówkach, w internecie, zależy jak wygodniej i czy dany ciuch jest łatwo dostępny, a wiadomo, w sieci o to wygodniej i prościej. No i można tam znaleźć rzeczy, których nie znajdzie się w sklepach stacjonarnych. Na przykład jeżeli chodzi o style różnych subkultur młodzieżowych: https://podpowiadamy...wych-subkultur/, gdzie naprawdę o wiele łatwiej szukać w sieci.

#43 ankafiliżanka

ankafiliżanka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano śro, 20 wrz 2017 - 14:26

głównie na allegro :-)

#44 Jolin

Jolin

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 85 postów

Napisano czw, 21 wrz 2017 - 12:53

Ja bardzo różnie: raz w second handzie, raz przez internet.

#45 DomiDoma

DomiDoma

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano pon, 25 wrz 2017 - 06:15

Mam do was pytanie : Czy uważacie , że warto już teraz rozglądnąć się za sukienką na studniówkę ? Bo nie ukrywam , że chciałabym mieć to wszystko odpowiednio wcześnie załatwione , aby nie zostawiać tej sprawy na ostatnie tygodnie. Można teraz liczyć na jakieś niższe ceny , czy jest to bez znaczenia ?

#46 swieta

swieta

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano wto, 26 wrz 2017 - 14:52

To znaczy masz jeszcze sporo czasu, ponieważ do stycznia jest jeszcze kilka miesięcy :-) Jeśli jednak chcesz już teraz kupić sobie jakąś kieckę, to na pewno znajdziesz jakieś sukienki na studniówkę, które ci się spodobają. W sumie będziesz miała już to rzeczywiście z głowy. Co do cen to nie mam pojęcia, ale chyba można liczyć na jakieś upusty. Wydaje mi się, że najdrożej jest w okresie świątecznym, kiedy jest Sylwester i tak dalej :-)

#47 DomiDoma

DomiDoma

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano śro, 27 wrz 2017 - 07:53

Rozumiem , No właśnie chciałabym już to załatwić , ale też chciałabym znaleźć coś w dobrej cenie...

#48 swieta

swieta

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano czw, 28 wrz 2017 - 09:25

Ostatnio spodobał mi się bardzo sklep http://lejdi.pl - jest tanio, a kiecki są eleganckie :-) Z tego co wiem są tam też sukienki na studniówkę, dlatego możesz sobie zobaczyć czy ci odpowiadają. A jak nie to wpisz po prostu sobie w Google odpowiednie hasło i coś ci na pewno wyskoczy w tym temacie :-)

#49 DomiDoma

DomiDoma

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano pią, 29 wrz 2017 - 05:47

dzieki !

#50 Hajdux

Hajdux

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 70 postów

Napisano wto, 17 paź 2017 - 18:52

Ja swoje zawsze kupuje w necie w militaria.pl bo lubię klimaty związane ze sportem i często chodzę w tzw bojówkach czy też odzieży termoaktywnej na siłkę

#51 Jolin

Jolin

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 85 postów

Napisano pią, 20 paź 2017 - 12:01

Czasem zdarza mi się kupować przez internet, ale przyznam, że rzadko.

#52 Puraks

Puraks

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano czw, 26 paź 2017 - 21:20

Wyświetl postUżytkownik Hajdux dnia wto, 17 paź 2017 - 18:52 napisał

Ja swoje zawsze kupuje w necie w militaria.pl bo lubię klimaty związane ze sportem i często chodzę w tzw bojówkach czy też odzieży termoaktywnej na siłkę

O, mój chłopak tez tam bardzo często robi zakupy  :D ja też się przymierzam , bo szukam jakiś fajnych czapek na zimę :D

#53 Therese

Therese

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano nie, 19 lis 2017 - 20:04

ja głównie przez neta bo zwyczajnie nie mam czasu na chodzenie po sklepach i szukanie. Zreszta mam tak przedziwny gust ze nigdy ni mi sie nie podoba... naprawde ciezko mi dogodzic. lubie jak ciuchy sa inne niz te wszystkie z siecowek, jak komponuja sie ze soba, ale i pasuja do mojego stylu. na karoka.pl zamawiam najczesciej koszulki z fajnymi grafami. fajnie pasuja do jeasnow a w sumie ostatnio tez spasowaly mi ze spodniczka - dobre grafiki, ale i material bo nie spieraja sie po pierwszym praniu

#54 hela

hela

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano wto, 13 lut 2018 - 17:31

Jeśli gustujesz w odzieży dobrej jakości to ja proponuję odwiedzić stronę https://www.gatta.pl/pl/ Możesz tu znaleźć wszystko co kobiecie potrzebne aby elegancko wyglądać od bielizny:eleganckie bluzki, wygodne spodnie  po odzież sportową. Jest też kącik dla panów i dzieci