Skocz do zawartości

A co z serialami?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#21 dumheten

dumheten

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 73 postów
  • MiejscowośćGOP

Napisano pon, 01 kwi 2013 - 13:32

Pretty Little Liars ♥

#22 Vanilla

Vanilla

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano pią, 19 kwi 2013 - 21:40

Moje ukochane to "Jak poznałem waszą matkę" i "Dr House". Z polskich jedynie "Ranczo".

#23 Kocica

Kocica

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • MiejscowośćOpole

Napisano sob, 20 kwi 2013 - 21:45

pewnie, że bez seriali byłoby nudno i to jak ;-) jeśli chodzi o moje ulubione, to z polskich są to "Julia", "Na wspólnej", "Prawo Agaty", "Przepis na życie", "Przyjaciółki",, uwielbiam jeszcze seriale kryminalne i jakiekolwiek produkcje o takowym wątku.. kiedyś "kryminalni" byli rewelacyjni.. no i chyba to już podchodzi pod klasykę oczywiście cała seria "Z Archiwum X".. i nie wiem, czy ktoś pamięta, ale leciał w tv taki serial "Siódme niebo" o pastorze i jego rodzince :) tez lubiłam oglądać!

#24 Mystery

Mystery

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano śro, 24 kwi 2013 - 17:17

"Glee", "The Walking Dead, "Dr, House", "American Horror Story" - chyba te głównie. I jeszcze "Pamiętniki Wampirów" :P

#25 Sadness

Sadness

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisano śro, 24 kwi 2013 - 23:15

Spartakus, ale jestem raczej fanką 'krew i piach', najbardziej do mnie trafiło. No i oczywiście Dr House, bo czym byłoby życie bez tego ćpuna-geniusza?
Świadomość, że jutro też jest dzień, nie jest dla mnie pocieszeniem.

#26 Tsu_

Tsu_

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • MiejscowośćKraków

Napisano nie, 28 kwi 2013 - 08:34

Supernatural, Dexter, Castle, Skins, Shameless, Futurama, Gra o tron- moi ulubieńcy.

Moim problemem jest to, że zwykle biorę się za już daleko rozwinięte serie i w jedeń dzień potrafię nadgonić kilka sezonów. Ah te pożeracze czasu...

#27 Bloody_tear

Bloody_tear

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 46 postów
  • Numer GG:45739374

Napisano śro, 01 maj 2013 - 16:18

Oj, kocham "Chirurgów".Uwielbiam poruszanie różnych tematów w tym serialu.Od przypadków medycznych aż po przemyślenia bohaterów.Bardzo doceniam nasze polskie seriale komediowe.Nic tak nie poprawia humoru jak "13 Posterunek" i "Miodowe lata".Chciałoby się nowych odcinków, bardzo! :)

#28 Mavi

Mavi

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 71 postów
  • MiejscowośćMroków, Warsaw, Poland

Napisano pią, 03 maj 2013 - 13:04

Ja uwielbiam seriale, lecz nie cierpię tego typu jak: Klan, Moda na sukces itp.
Za to uwielbiam: Zbunotwani, Nie igraj z aniołem, Kiedy się zakocham, Rodzina Serrano itp.
Polecam bardzo seriale z Maite Perroni, najlepiej w roli głównej. Ta aktorka po prostu wymiata <3.
A ! I tak jak osoba powyżej oglądałam "13 posterunek" i "Miodowe lata", też były spoko.

#29 monia2388

monia2388

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 43 postów
  • Numer GG:21163787
  • MiejscowośćDobra Miasto

Napisano pią, 03 maj 2013 - 20:18

Ja oglądam :
- Dlaczego Ja,
- Trudne sprawy
- Szpital
- M jak miłość
- Pierwsza miłość

#30 Guest_kari97_*

Guest_kari97_*
  • Guests

Napisano pią, 17 maj 2013 - 22:11

Koniec house'a i co ja będę oglądał w czwartki.
Tak na marginesie wiedziałem że nie umrze

#31 secreto

secreto

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Numer GG:47767023
  • MiejscowośćŁódź

Napisano wto, 21 maj 2013 - 12:04

Moje ulubione to Dr House, Słodkie Kłamstewka, Tajemnica Amy, Skins, kiedyś Plotkara, Pamiętniki Wampirów xD

#32 kirk

kirk

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano śro, 19 cze 2013 - 17:03

W sumie jak ktoś lubi seriale, to mogę polecić dopiero startujące ForumSerialowe.pl, które przy okazji też szuka moderatorów :)

#33 Kinga.

Kinga.

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • MiejscowośćRadlin

Napisano śro, 19 cze 2013 - 20:22

Aktualnie to oglądam filmy, ale tez strasznie rzadko i na komputerze. ale kiedyś oglądałam wiele seriali, teraz to jedynie od czasu do czasu "Dlaczego ja" , "Trudne sprawy" , "Ukryta Prawda" , "Sąd rodzinny" , "Sędzia Anna ...." , "Rodzina zastępcza" , "Ojciec Mateusz" , "Na dobre i na złe" . Kiedyś uwielbiałam "Pierwszą miłość", ale teraz ten serial jest beznadziejny. Moim zdaniem zniszczyli ten serial. Z tych co ty wypisałaś to też oglądałam prawie wszystkie.

#34 1334

1334

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • MiejscowośćKraina Czarów

Napisano nie, 30 cze 2013 - 20:14

Zgadzam się, gra o tron jest kapitalna, ale trzeba przyznać, że każdy HBO'wski serial jest bardzo dobrze zrobiony. Tu do głowy przychodzi mi akurat jeszcze rodzina Borgiów.

Poza tym jestem małym fanek wszelkich seriali kryminalnych. Po prostu takich, przy których widz musi trochę pomyśleć, nie wgapiać się bezmyślnie w ekran. Hm...moje typy to:
- Standardowo Dr. House
- Lie to me (za przypadki, dr. Lightmana i wszystko, co tyczy się kłamstw.
- Elementary
- Sherlock ( Tu znowuż urzekła mnie kreacja tytułowego Sherlock'a)
- Kości
- Gdy byłam młodsza bardzo lubiłam L word
- Californication - też serial z młodości
- Da Vinci Demon's - ludzie straszliwie pojeżdżają ten serial, ale ja jestem małym naiwniakiem, który lubi taki postani, będące niepoprawnymi wizjonerami, do tego wyjątkowo inteligentnymi i sprytnymi. Taak, zauważyłam, że ten schemat powtarza się niemal w każdym lubianym przeze mnie serialu :D
- Orphan Black - nowy serial, który kompletnie mną zawładnął, totalnie się w nim zakochałam i czekam z niecierpliwością na kolejną serię.
- Zabójcze umysły
- Supernatural - za jakże inteligentne cytaty Sam'a i to, że świetnie się go ogląda podczas wieczorów, gdy nie wiem, co zrobić z życiem
- Twisted
Ogółem trochę się rozpisałam, a połowie pewnie zapomniałam, ale nie ważne. Ach, dołączam jeszcze futuramę i family guy i jeżeli można to tak zaliczyć, to Anime.

"Na samą myśl, że muszę kimś zos­tać, ogar­niał mnie nie tyl­ko strach, ale wręcz mdłości. Nie mogłem znieść myśli, że zos­tanę praw­ni­kiem, rad­nym, inżynierem czy czymś ta­kim. Ożenię się, będę miał dzieci, dam się złapać w struk­turę rodzinną. Codzien­nie będę chodził do pra­cy i wra­cał. Niemożli­wa sprawa."

#35 dreamer1952

dreamer1952

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 39 postów

Napisano sob, 13 lip 2013 - 19:31

Kocham Lost, Skazanego na śmierć, The Walking Dead, na które czekam niecierpliwie :D Od czasu do czasu obejrzę Anime (skończone 2 serie- Death Note i Sakurasou no pet na kanojo ), lubię też Family Guy, Futurama, South Park, How I met your mother :) A w planach mam sporo, m. in. Dr House, Breaking Bad, Gra o Tron :D

#36 teenka

teenka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano pon, 22 lip 2013 - 12:29

Oglądam Dextera, Suits, Big Bang Theory, How I Met Your Mother, Scrubs, poza tym żałuję, że skńczyła się już Plotkara.

#37 1334

1334

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisano nie, 06 kwi 2014 - 17:46

Ostatnio obejrzałam newsroom, dextera (nie, po 5 sezonie odpadłam, bo serial się po porstu kompletnie zepsuł i stał się już totalnie bez polotu), homeland, vikingów.

Może ktoś by polecił jakiś nowy serial? Kończą mi się po mału rzeczy, które mogę oglądać, a do premiery kolejnych sezonów moich seriali zostało jeszcze trochę czasu.

"Na samą myśl, że muszę kimś zos­tać, ogar­niał mnie nie tyl­ko strach, ale wręcz mdłości. Nie mogłem znieść myśli, że zos­tanę praw­ni­kiem, rad­nym, inżynierem czy czymś ta­kim. Ożenię się, będę miał dzieci, dam się złapać w struk­turę rodzinną. Codzien­nie będę chodził do pra­cy i wra­cał. Niemożli­wa sprawa."

#38 paparazzzo

paparazzzo

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisano wto, 08 kwi 2014 - 18:25

Jeśli chodzi o mnie, nienawidzę wszystkich polskich seriali. Jeszcze żaden z nich nie oferował niczego ciekawego i oryginalnego. Uwielbiam natomiast "Grę o Tron" oraz "Hannibala". Można powiedzieć, że ogólnie wolę produkcje amerykańskie nie tylko ze względu na grę aktorów, ale również efekty specjalne i historię.

#39 1334

1334

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisano wto, 08 kwi 2014 - 21:26

nie dałam rady obejrzeć hannibala.
Za bardzo przewidywalna historia i te wszystkie efekty były jakieś takie sztuczne, wymuszone.

#40 Stone111

Stone111

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano wto, 29 kwi 2014 - 08:50

"pogodę na miłóść" mogę polecić