Skocz do zawartości

Pierwszy raz - jak to u Was było

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#1 asela

asela

Stały bywalec

• Moderators
  • 2001 postów
  • Numer GG:44524155
  • MiejscowośćKatowice

Napisano śro, 13 lut 2013 - 12:05

Noo dziewczyny i chłopaki jak wspominacie swój pierwsz raz...
Dobrze czy źle?
A może wydarzyło się coś zabawnego?
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż sama śmierć..
www.photoblog.pl/asela

#2 Seba94

Seba94

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 84 postów
  • MiejscowośćSzczecin

Napisano śro, 13 lut 2013 - 15:07

Mój pierwszy raz... hmm, no dobra, będę pierwszym, który napisze. Miałem wtedy 16 lat a w dziewczynie, z którą to zrobiłem byłem od ładnych kilku miesięcy totalnie zakochany. Byliśmy ze sobą jakieś pół roku. Po zakończeniu gimnazjum, w wakacje, spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu. Były pocałunki, dużo pieszczot... łacznie z takimi czysto seksualnymi. Tak prawdę mówiąc to była pierwsza dziewczyna, która nauczyła mnie jak dotykać kobietę aby sprawić jej przyjemność. Nie powiem, baaaardzo chciałem się z nią kochać, hormony buzowały, ale na nic nie naciskałem, powiem nawet więcej - nie gadaliśmy nigdy o tym, że to zrobimy. Było mi z nią dobrze, nawet tak jak było.

A sam pierwszy raz... to było w sierpniu. Pojechaliśmy pod namioty ze znajomymi. Ognisko, gwiazdy, niesamowita atmosfera. Tego wieczoru, gdy wróciliśmy do namiotu, zaczęliśmy się namiętnie całować, pieścić, no i nie wytrzymaliśmy - zerwaliśmy wzajemnie z siebie ubrania i się kochaliśmy. Dla nas obojga to był pierwszy raz.

Niestety - ta spontaniczność była okupiona dużym stresem bo żadne z nas się nie zabezpieczyło. Dlatego moja rada - jak ktoś z kimś jest, a nie mówi się nawet o sexie w związku - warto mieć jednak gdzieś ze sobą prezerwatywę. Nigdy nie wiadomo czy emocje i hormony nie poniosą. Dlatego drogie panie nie patrzcie krzywym okiem jak wasz facet ma gumkę w portfelu - nie koniecznie oznacza to, że chce Was szybko wykorzystać, raczej może to świadczyć o odpowiedzialności.

#3 Ola179859

Ola179859

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • MiejscowośćNysa

Napisano śro, 13 lut 2013 - 22:48

Kiedy miałam 15 lat straciłam dziewictwo . ! I Strasznie tego żałuję zakochałam się w chłopaku od siebie o wiele lat starszym . spotykaliśmy się potajemnie później coraz częściej i jakoś tak się stało że to zrobiliśmy na początku wcale tego nie żałowałam spotykałam się z nim do nie dawna . ! Była to miłość mojego życia ale co się później okazało że oprócz mnie były jeszcze 2 kobiety w jego życiu na początku się na to zgodziłam ale ostatnio już nie wytrzymałam . ! nawet próbowałam popełnić samobójstwo nie dawno wróciłam ze szpitala obiecywał mi że to się wszystko zmieni uwierzyłam mu jak głupia. I tego bardzo żałuję dowiedziałam się że nadal się z nimi spotyka a najlepsze to okazało się że spotykał się również z moją BYŁĄ " przyjaciółką " i z nią to robił . Dlatego zerwałam z nim i z nią jakikolwiek kontakt . nie mam ochoty na nich patrzeć . ! Gdybym mogła cofnąć czas powstrzymała bym się jeszcze z tym . !

#4 agatkan

agatkan

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 50 postów
  • MiejscowośćŁódź

Napisano śro, 13 lut 2013 - 23:12

Moj pierwszy raz był z chłopakiem z którym jestem do teraz prawie 3 lata. Byłam u niego na noc no zaleczismy sie całować macac i tak dalej wiecie no nie. No i rozebrał mnie i wgl wgl. Oczywiście to był spontan więc nie mielismy gumki. I miałam tak ciasną ci*** ze nie chciał wejść jego penis :D Ale w koncu wszedł :D Bolało jakby mi rozrywało pochwe i on stwierdził, że ejdnak trzeba iść po prezerwatywy więc pobiegł na stacje :D I znowu był problem z włożeniem :D I znowu ten okropny ból :D I tak bolalo przez jescze jakies 5 razy :o Ale ogólnie fajnie było pod takim względem, że sie starał być taki delikatny był bardzo czuły i sie troszczyl o mnie :P Widział jak sie stresuje przejmuje i wg; D To był jego tez pierwsz raz i tez widziałam ze sie stresuje ale bardziej zajmował si etym zebym ja sie dobrze czuła i wgl :D

#5 czarna porzeczka

czarna porzeczka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 62 postów

Napisano czw, 14 lut 2013 - 00:03

Ja straciłam dziewictwo z chłopakiem z którym jestem już rok. Przed stosunkiem bardzo dużo między nami było, zakochałam się po uszy i do tej pory to czuję i nie żałuje.
A pierwszy raz kochaliśmy się na wagarach :D było strasznie gorąco, słońce grzało niemiłosiernie bo był koniec roku szkolnego - więc wakacje za pasem. Ja byłam strasznie niezdecydowana, pamiętam że bolało niemiłosiernie. Było krótko, ale zbliżyło nas to strasznie. Tylko w przeciwieństwie do agatkan żadne z nas nie musiało lecieć na stacje po gumki, mieliśmy to szczęście ze mój chłopak miał je "za pasem" . :P
Jesli jesteśmy, to kim jesteśmy ?

#6 asela

asela

Stały bywalec

• Moderators
  • 2001 postów
  • MiejscowośćKatowice

Napisano czw, 14 lut 2013 - 11:40

Ja pamiętam że miałam 15 lat.. Był styczeń więc zima..
Zrobiłam to u chłopaka w domu.. - byłam w Nim strasznie zakochana..
Nie żałuje mojej decyzji..
Pamiętam że ból był okropny i dużo krwi..
www.photoblog.pl/asela

#7 Mario

Mario

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • MiejscowośćKołobrzeg

Napisano pią, 15 lut 2013 - 13:41

Mój pierwszy raz... Miałem wtedy 16 lat, to było z moją obecną dziewczyną. Lato, upalna noc na kołobrzeskiej plaży.... Nigdy nie zapomnę tej atmosfery - lampiony, gwiazdy i ona w letniej sukience.... Eh :D Ale moja rada - sex na plaży nie jest taki fajny jak wszystkim się wydaje - ten piasek włazi wszędzie a to już nie jest przyjemne.... :D

#8 czarna porzeczka

czarna porzeczka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 62 postów

Napisano czw, 21 lut 2013 - 11:52

Mario wiem o czym mówisz :D plażowy piasek to przekleństwo.
Jesli jesteśmy, to kim jesteśmy ?

#9 iska

iska

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 30 postów

Napisano pon, 04 mar 2013 - 23:18

Ja wspominam bardzo miło.  A zaczęło się tak jak zawsze-czyli niewinnie ;)  Leżeliśmy już w łóżku, mieliśmy iść do spania, ale zaczeły się różnego rodzaju pieszczoty. On zaczął od masażu (a jest w tym bardzo dobry), najpierw pleców, a później całego ciała. Odwdzięczyłam się tym samym. Bawiliśmy się ze sobą, poznawaliśmy swoje ciała. Taka gra wstępna trwałą bardzo długo. Później poszedł po gumki. Pokazując je zapytał czy chciałabym zrobić krok dalej, ale ja miałam wątpliwości. Nie bardzo chciałam. Bałam się, ze sobię nie poradzę, że nie zadowolę go dostatecznie, że ból będzie tak silny, że do niczego praktycznie nie dojdzie i oboje będziemy rozczarowani, przerażała mnie jeszcze myśl, ze będzie dużo krwi. On mnie namawiał ale nie był nachalny. Starał się wszystko mi wytłumaczyć na spokojnie, nic nie mówiłam, a zrozumiał mnie bez słów. Wiedział jakie mam obawy. Sam rozwiał moje wątpliwości i widząc jego zachowanie- zgodziłam się. Był bardzo delikatny, dbał o mój komfort, a moje poprzednie wątpliwości były bezpodstawne. Nie krwawiłam, nie bolało, chłopak był zadowolony...  Po wszystkim zasnęliśmy wtuleni w siebie. :wub:  Według mnie lepiej być nie mogło. Mam cudownego chłopaka, z którym jestem do tej pory ;)

#10 dumheten

dumheten

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 73 postów
  • MiejscowośćGOP

Napisano nie, 31 mar 2013 - 21:36

Mój pierwszy raz... zaczekałbym. Albo pomyślałbym dwa razy. Ale było bardzo miło.
No wiadomo, dziki szał, kochamy się sialalala.
To był gejowski seks.
Miałem wtedy 15 lat, on miał 17. To też był jego pierwszy raz.
Było ponuro, brzydko, ale co tam nas! I było. Fajnie, trzeba przyznać.
Niestety, przyłapano nas. Zakonnica nas zobaczyła. Mam nauczkę - jeżeli już chcę się kochać w plenerze, to w zupełnie głuchej dziczy.

I mimo że było fajnie, to jednak chciałbym przeżyć to ten pierwszy raz z dziewczyną. Lepiej by smakowało :D Kobiety ogólnie są lepsze w tych... sprawach...

#11 Guest_Nika_16_*

Guest_Nika_16_*
  • Guests

Napisano wto, 02 kwi 2013 - 15:26

jest tu ktoś kto mając więcej niż 16 lat. ? ;p

#12 lorenn

lorenn

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano sob, 06 kwi 2013 - 15:58

Wyświetl postUżytkownik Nika_16 dnia wto, 02 kwi 2013 - 15:26 napisał

Ja mam prawie 17 i 'to' jeszcze przede mna ;3

#13 salihah

salihah

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 62 postów
  • MiejscowośćWarszawa

Napisano nie, 07 kwi 2013 - 09:08

ja mam 16 i też pierwszy raz jest dopiero przede mną :)

#14 asela

asela

Stały bywalec

• Moderators
  • 2001 postów
  • MiejscowośćKatowice

Napisano nie, 07 kwi 2013 - 10:50

Ja mam 18 - w sumie za niedługo 19 :P
www.photoblog.pl/asela

#15 Anetkaaa

Anetkaaa

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • MiejscowośćSuwałki

Napisano czw, 18 kwi 2013 - 20:46

ja swój pierwszy raz przeżyłam w wieku 18-nastu :) mój chłopak też miał tyle samo, akurat tak się złożyło, że dla nas obojga był to 'pierwszy raz', więc byliśmy tak samo zestresowani i niepewni czegokolwiek, ale bardzo się kochaliśmy, więc chcieliśmy i to przeżyć wspólnie razem ze sobą.. pamiętam, że było wyjątkowo.. delikatnie, spokojnie, czule i romantycznie ;-)

#16 Kinga.

Kinga.

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • MiejscowośćRadlin

Napisano pią, 19 kwi 2013 - 16:03

Ja mam 16 lat i także ten pierwszy raz przed sobą

#17 Desire

Desire

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 68 postów
  • MiejscowośćPiekary Śląskie

Napisano nie, 21 kwi 2013 - 17:31

Mój pierwszy raz był beznadziejny. W sumie, to była "wpadka", nie byłam na to jeszcze gotowa. Ten związek nie przetrwał, teraz jestem starsza o kilka lat i wiem, że nie zrobiłabym tego, gdybym mogła cofnąć czas. Miałam 16 lat, jak dla mnie, to jest za wczesny wiek.

#18 lolcziks

lolcziks

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • MiejscowośćWrocław ;)

Napisano pią, 10 maj 2013 - 19:52

Wyświetl postUżytkownik Seba94 dnia śro, 13 lut 2013 - 15:07 napisał

Mój pierwszy raz... hmm, no dobra, będę pierwszym, który napisze. Miałem wtedy 16 lat a w dziewczynie, z którą to zrobiłem byłem od ładnych kilku miesięcy totalnie zakochany. Byliśmy ze sobą jakieś pół roku. Po zakończeniu gimnazjum, w wakacje, spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu. Były pocałunki, dużo pieszczot... łacznie z takimi czysto seksualnymi. Tak prawdę mówiąc to była pierwsza dziewczyna, która nauczyła mnie jak dotykać kobietę aby sprawić jej przyjemność. Nie powiem, baaaardzo chciałem się z nią kochać, hormony buzowały, ale na nic nie naciskałem, powiem nawet więcej - nie gadaliśmy nigdy o tym, że to zrobimy. Było mi z nią dobrze, nawet tak jak było.

A sam pierwszy raz... to było w sierpniu. Pojechaliśmy pod namioty ze znajomymi. Ognisko, gwiazdy, niesamowita atmosfera. Tego wieczoru, gdy wróciliśmy do namiotu, zaczęliśmy się namiętnie całować, pieścić, no i nie wytrzymaliśmy - zerwaliśmy wzajemnie z siebie ubrania i się kochaliśmy. Dla nas obojga to był pierwszy raz.

Niestety - ta spontaniczność była okupiona dużym stresem bo żadne z nas się nie zabezpieczyło. Dlatego moja rada - jak ktoś z kimś jest, a nie mówi się nawet o sexie w związku - warto mieć jednak gdzieś ze sobą prezerwatywę. Nigdy nie wiadomo czy emocje i hormony nie poniosą. Dlatego drogie panie nie patrzcie krzywym okiem jak wasz facet ma gumkę w portfelu - nie koniecznie oznacza to, że chce Was szybko wykorzystać, raczej może to świadczyć o odpowiedzialności.
dobrze gadasz .. szczęścia zyczę ;D

#19 lolcziks

lolcziks

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • MiejscowośćWrocław ;)

Napisano pią, 10 maj 2013 - 19:55

Wyświetl postUżytkownik iska dnia pon, 04 mar 2013 - 23:18 napisał

Ja wspominam bardzo miło.  A zaczęło się tak jak zawsze-czyli niewinnie ;)  Leżeliśmy już w łóżku, mieliśmy iść do spania, ale zaczeły się różnego rodzaju pieszczoty. On zaczął od masażu (a jest w tym bardzo dobry), najpierw pleców, a później całego ciała. Odwdzięczyłam się tym samym. Bawiliśmy się ze sobą, poznawaliśmy swoje ciała. Taka gra wstępna trwałą bardzo długo. Później poszedł po gumki. Pokazując je zapytał czy chciałabym zrobić krok dalej, ale ja miałam wątpliwości. Nie bardzo chciałam. Bałam się, ze sobię nie poradzę, że nie zadowolę go dostatecznie, że ból będzie tak silny, że do niczego praktycznie nie dojdzie i oboje będziemy rozczarowani, przerażała mnie jeszcze myśl, ze będzie dużo krwi. On mnie namawiał ale nie był nachalny. Starał się wszystko mi wytłumaczyć na spokojnie, nic nie mówiłam, a zrozumiał mnie bez słów. Wiedział jakie mam obawy. Sam rozwiał moje wątpliwości i widząc jego zachowanie- zgodziłam się. Był bardzo delikatny, dbał o mój komfort, a moje poprzednie wątpliwości były bezpodstawne. Nie krwawiłam, nie bolało, chłopak był zadowolony...  Po wszystkim zasnęliśmy wtuleni w siebie. :wub:  Według mnie lepiej być nie mogło. Mam cudownego chłopaka, z którym jestem do tej pory ;)
wytrwałości zyczę :)

#20 de-gosia

de-gosia

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano pią, 12 lip 2013 - 20:50

Wyświetl postUżytkownik Nika_16 dnia wto, 02 kwi 2013 - 15:26 napisał

Ja mam 20 i dopiero niedawno się zdecydowałam wiec spokojnie :D