Skocz do zawartości

Pierwszy raz - jak to u Was było

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#21 Acedylen

Acedylen

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano pią, 31 sty 2014 - 15:21

Mój pierwszy raz miał miejsce w Amsterdamie. Pracowałem w Holandii i poznałem tam urokliwą dziewczynę o azjatyckich rysach twarzy. Ah... Jej tyłek.... no cóż, w każdym bądź razie było szybko, jednakże przyjemnie.
Świat należy zwiedzić dwa razy. Później pozostaje jedynie lot w kosmos.

#22 JustMe

JustMe

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • MiejscowośćSydney

Napisano pią, 31 sty 2014 - 19:32

Ja mam 16 i w ostatnie wakacje przeżyłem swój pierwszy raz. Była to kolonia w górach. Znakomite miejsce, wspaniała pogoda i wspaniałe dziewczyny. Od początku między jedną z nich, a mną coś zaiskrzyło. Nie była to miłość ani chyba nawet zauroczenie. Po prostu oboje się sobie podobaliśmy. I to wystarczyło...

# dni przed końcem kolonii postanowiliśmy to zrobić. Było wspaniale, oboje nie byliśmy doświadczeni więc dla nas obu było to coś niezwykłego, jednak nie tak jak mogłoby się wydawać.
Ja i Ona byliśmy jednymi z najstarszych kolonistów na tym wyjeździe więc sądzę, że byliśmy jedynymi osobami, które to w tedy zrobiły.  Był tam taki rygor, że za coś takiego chyba by nas pozwali więc nie chcieliśmy aby ktokolwiek wiedział. I nikt nie wiedział.
W nocy czekałem na nią w lesie obok ośrodka. Bałem się jak cholera. Po pierwsze był to las w nocy, po drugie zupełnie nie wiedziałem co mam robić, a po trzecie opiekunowie - co chwilę się oglądałem czy nikt się nie kręci obok tej polany.
Przyszła, chyba zdecydowana ale nie wiem, bo chyba sam do końca nie byłem pewien tego co robię.
Sex sam w sobie był wspaniały, ale cała reszta czyli otoczenie, i strach przed tym, że ktoś się dowie był nie do zniesienia.

Później coś się między nami popsuło. Nie gadaliśmy ze sobą, nie patrzeliśmy tak jak wcześniej. Nikt oprócz Was się o tym nie dowiedział, ale szczerze mówiąc żałuję tego co zrobiłem, Ona chyba też. Sądzę, że lepiej by było gdybyśmy poczekali. I zrobili to np. po tej wycieczce. Mieszka jakieś 100km ode mnie, ale się jeszcze nie skontaktowaliśmy. Jakieś dziwne uczucie między nami pozostało, chyba się siebie wstydzimy i tego co zrobiliśmy.
Bądź sobą. Wszyscy inni są już zajęci
Spoiler

#23 Kropka

Kropka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisano pon, 03 lut 2014 - 12:35

Był taki jak być powinien i każdej dziewczynie takiego doznania życzę.Nie żałuje ani jednej sekundy.

#24 Abunair

Abunair

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Numer GG:24898408

Napisano wto, 11 lut 2014 - 11:06

Ja mam 20 lat, i jeśli to z kimś zrobię, to tylko z facetem, w którym będę widzieć potencjalnego partnera na całe życie.

#25 Kropka

Kropka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisano pon, 17 lut 2014 - 14:36

Wyświetl postUżytkownik Abunair dnia wto, 11 lut 2014 - 11:06 napisał

Ja mam 20 lat, i jeśli to z kimś zrobię, to tylko z facetem, w którym będę widzieć potencjalnego partnera na całe życie.
Fajnie.Podoba mi się takie podejście do sprawy,w końcu doświadczamy tego tylko raz w życiu ;)

#26 Diana

Diana

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano czw, 20 lut 2014 - 00:30

ja miałam 14 lat ale nie żałuję ^^ było super :P z rówieśnikiem
goo.gl/QevLik

#27 eukaliptus

eukaliptus

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano sob, 12 kwi 2014 - 20:31

Mój pierwszy raz miałem pół roku temu w wieku 21 lat. Było śmiesznie. :) Miałem szczęście, bo trafiłem na dziewczynę, która bała się tego chyba jeszcze bardziej niż ja, a była przy tym starsza, więc pomogło to rozładować przykre napięcie. ;)

#28 Shatter

Shatter

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano śro, 17 wrz 2014 - 15:56

Pierwszy raz...kiedyś sądziłam, że to coś wielkiego, mistycznego, że to bedzie coś niezwykle ważnego, że muszę to zrobić z ukochaną osobą, z którą będe chciała spędzić resztę życia. Zrobiłam to z moim ówczesnym facetem, naprawdę myślałam, że to będzie wielka miłość, ale chyba fantazja mnie poniosła. Pierwszy raz był śmieszny, oboje jeszcze tego nie robiliśmy, założenie prezerwatywy okazało się zbyt skomplikowane, a po wszystkim stwierdziliśmy, że nie ma w tym nic takiego "wow", jakby się można spodziewać. W zasadzie z "nabieraniem doświadczenia" było coraz lepiej :D

#29 Gigi88

Gigi88

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano czw, 11 gru 2014 - 12:00

Pierwszy raz nie był niczym niesamowitym ;) Lepiej czekać na tego jedynego księcia
:)

#30 qawqa17

qawqa17

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano wto, 20 sty 2015 - 22:58

U mnie prawie 18 i wszystko przede mną :)
Aktualnie nawet nie mam dziewczyny :)

#31 Inshakov

Inshakov

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Miejscowośćwojewództwo Podkarpackie

Napisano śro, 21 sty 2015 - 17:20

A ja się muszę przyznać, że mój pierwszy raz był zupełnie bezbolesny i fajny. Co prawda za szybko to zrobiłam, aczkolwiek nie żałuję, mimo iż akurat nie szukam związku z mężczyznami, to miłe wspomnienie.

#32 aga95

aga95

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 39 postów

Napisano pią, 02 paź 2015 - 06:41

ja swój pierwszy raz przeżyłam dwa razy. pierwszy raz w wieku 15 lat z chłopakiem, a drugi w wieku lat 17 z dziewczyną ;-) oby dwa niezwykle wspominam

#33 magda1234

magda1234

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano pon, 15 lut 2016 - 11:51

To ja też się pochwalę :)

To było kilkanaście lat temu, ja miałam 15, a on 18, od początku mieliśmy się ku sobie, nawet jak jeszcze chodziłam z jego kolegą. Niemal codziennie widywaliśmy się na szkolnym korytarzu.  Polubiłam go od samego początku, potrafiliśmy przegadać całe przerwy, a nawet spotkać się po szkole. Rozmawialiśmy również przez gadu-gadu, a tematy czasami przechodziły na ten dwuznaczny ton. Często przy tych rozmowach dotykałam się patrząc na jego zdjęcia. W galerii miałam kilka ciekawych pozycji, między innymi te z plaży. Tak wszystko się zaczęło.
Często chodziliśmy na długie spacery po lesie za szkołą. Podczas tych spacerów uwielbiałam do prowokować, podnosiłam spódniczkę do góry itp. A miałam jeszcze innego chłopaka. Siadaliśmy na ławce i rozmawialiśmy. Aż pewnego razu powiedziałam, że bolą mnie plecy i przydałby się masaż. Usiadł za mną i masował mi ramiona, jeszcze bez podtekstów erotycznych, ale w głowie miałam coś innego.
Kiedy wróciłam do domu, włączyłam komputer i gadu-gadu, czekałam na wiadomość od niego, aż w końcu sama napisałam: „Kiedy mnie masowałeś czułam jak ci stoi”. To prawda, jego kut***s wbijał się w moje plecy:) To było bardzo seksowne. Spotkaliśmy się więc drugiego dnia i to samo, poszliśmy do lasku, a ja ubrałam się najseksowniej jak tylko mogłam. Usiedliśmy na ławce i tym razem on nie wytrzymał. Zaczął mnie dotykać po piersiach. Podobało mi się bardzo. Po chwili takich zabaw zdjął spodnie, też nie protestowałam. Usiadłam na niego i jakoś to poszło. Było super. Pamiętam tylko, że na końcu zdjął prezerwatywę i zaczął się chwilę masturbować. Spuścił się na moją szyję i piersi. To było dziwne:)

#34 Atalanta456

Atalanta456

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • MiejscowośćKraków

Napisano czw, 17 mar 2016 - 10:15

Warto to zrobić z kimś kogo się naprawdę kocha ;) Ja miałam 18 lat ;)

#35 luxi1982

luxi1982

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • MiejscowośćKatowice

Napisano pią, 24 cze 2016 - 08:22

Nie będę wdawać się w szczegóły, napiszę tylko, że byłam wtedy bardzo młoda, a partner dużo dużo starszy. Do sytuacji doszło na weselu kuzyna, a facet nie mógł się ode mnie odczepić przez dwa lata... Dziewczyny, wybierajcie rozsądnie :)

#36 Dakota

Dakota

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano pią, 08 lip 2016 - 17:20

Mój pierwszy raz nie skończył sie zbyt dobrze. Miała wtedy 17 lat, było fajnie i miło, ale nie użylismy prezerwatywy i złapałam jakąś infekcje. Nie wiedziałam co powiedzieć mamie i myślałam, że przejdzie, ale po pewnym czasie tak bolało przy sikaniu, że się przełamałam. Infekcja przerodziła się w zapalenie pęcherza. Mama na szczęście miała urofuraginum i bolec przestało juz nastepnego dnia. Następnym razem robiliśmy to w gumce i nie miałam juz żadnych przykrości.

#37 nicolette

nicolette

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano czw, 21 lip 2016 - 10:19

Byłam z chłopakiem od 3 miesiące w "oficjalnym związku", jednak znaliśmy się dużo dłużej. Pojechałam do niego na 18-nastkę (mieszka 300 km ode mnie). Byłam kilka miesięcy przed 17-nastymi urodzinami i nie żałuję tego. Byliśmy sami, bo jego rodzice wyjechali z młodszą siostrą do dziadków, a ty cóź... Wino, dobry film i tak jakoś wyszło :wub: Nie planowaliśmy tego, ale dalej jesteśmy razem :rolleyes:

#38 Kingusia16

Kingusia16

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano pon, 31 paź 2016 - 15:21

Mój pierwszy raz był, jak miałam 14 lat i zrobiłam to z facetem, a raczej facetami niestety dużo starszymi. Mój facet, z którym poznałam się przez internet i byłam cholernie zakochana, miał 32 lata, a jego kolega 34.
Mieszkał około 200km ode mnie. Całość wydarzyła się w wakacje, kiedy powiedziałam mamie, że jadę na tydzień z koleżanką i jej rodzicami na wakacje nad morze, moja koleżanka wiedziała o wszystkim i moją mamę udało się wkręcić. Gdy już cały plan wkręcania wyszedł to spakowałam ciuchy, mój facet wtedy po mnie przyjechał i zabrał do siebie. Pierwsze 2 dni były fajne, miłe i spokojne. Spacery, lody, kino itp. Niestety w 3 dzień zaczął się już do mnie dobierać... Wkładał mi ręce do spodni i pod bluzkę.
Od 4 dnia zaczął się sajgon... Obudziłam się całkiem naga, on też był całkiem nagi i do pokoju wszedł jego kolega, też całkiem nagi i powiedzieli do mnie, że za wakacje trzeba płacić, nie chciałam wtedy tego robić tym bardziej z nieznajomym kolesiem, ale musiałam i tak przez następne 5 dni codziennie i praktycznie ciągle nago i ciągle coś z sexem.
Masakra, nie zbyt miło to wspominam.

#39 M_1999

M_1999

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano śro, 15 lut 2017 - 19:10

Mój pierwszy raz się odbył, gdy miałam 17 lat. Chłopaka z którym to zrobiłam znałam rok i 4 miesiące. On 1-2 razy w miesiącu ma wolną chatę, kiedy to reszta rodziny wyjeżdża na 2 dni. Wczesniej mielismy 3 okazje do pierwszego razu, ale skończyło się tylko na pieszczotach. Oczywiście chcieliśmy to zrobić już podczas pierwszej takiej możliwości, ale odezwał się głos rozsądku. Podczas tego wieczoru i nocy byłam 5 dni przed okresem, więc dni absolutnie bezpłodne. Byłam tak podniecona, że praktycznie odczuwałam tylko przyjemność, tak, że podczas nocy i poranka zrobilismy to 3 razy.

#40 Truchełko

Truchełko

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano pią, 26 maj 2017 - 16:28

U mnie było dobrze. Przyjemnie bardzo. Byłam wtedy w tym facecie zakochana co potęgowało tylko doznania, miał 25 lat, ja 15.
Dziewicą nie byłam co prawda przez pieszczoty z moim byłym chłopakiem z udziałem zabawek. Być może dlatego było tak przyjemnie, bo nie było bólu. Facet był bardzo delikatny. Seks bez gumki - przyjemny i długi. W jego domu oczywiście więc i komfort był ogromny. Miło wspominam mój pierwszy raz, bardzo miło. Długo nie mogłam potem zapomnieć o tamtym seksie i ciężko było przełamać się do innych mężczyzn w tych sprawach.

Leży na drodze zwierza truchło, całe od słońca aż popuchło…