Skocz do zawartości

Pierwsza wizyta u ginekologa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Asiulka

Asiulka

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano śro, 26 sie 2015 - 19:26

Hej,

Niedługo idę pierwszy raz do ginekologa. Boję się jak nie wiem, chociaż wiem, że to lekarz, jak lekarz, zrobi co ma zrobić i tyle. Dla niego to nic. Dla mnie to jednak nowość.

Czy któraś z was jest z Wrocławia?? Wybieram się do doktora Michalika (ginekolog-michalik.pl) na jedności narodowej, na nadodrzu i zastanawiam się, czy któraś z was była u niego i czy mi powie kilka słów o nim, czy dobrze zrobiłam umawiając sie do niego ^^

#2 Aneta Mod

Aneta Mod

Moderator Forum

• Moderators
  • 20 postów

Napisano czw, 27 sie 2015 - 18:27

Małe kompendium wiedzy na temat pierwszej wizyty u ginekologa znajdziesz na teenzone.pl
Moderator forum TeenZone.PL - Antykoncepcja - Metody antykoncepcji - Pierwszy raz - Problemy związane z dojrzewaniem

#3 mariaanna

mariaanna

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisano pon, 28 wrz 2015 - 19:56

Nie masz się czego bać! A jeśli chodzi o Michalika (ginekolog-michalik.pl) z jedności narodowej, to bardzo polecam - świetny specjalista :) byłam u niego jak szłam pierwszy raz do ginekologa - dzięki niemu zero stresu! :D

#4 Coolka

Coolka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisano wto, 29 wrz 2015 - 10:05

Haha a ja "jesli chodzi o Michalika (ginekolog-michalik.pl)" powiem tylko, że nie ma wielkiego znaczenia kogo Ci kto poleci bo każdy odczuwa inaczej. Tak samo jak lubi się róznych ludzi w swoim życiu tak samo odpowiedają nam inni lekarze. Skoro się już umówiłaś to idz i na spokojnie do tego podejdź. Młode osoby lekarze traktują z większą uwagą, więc nie masz się co martwić, że coś pójdzie nie tak. Na pewno będzie ok ;)