Skocz do zawartości

waga

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 pistacja

pistacja

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano sob, 23 lip 2016 - 11:21

Dokładnie, nawet nie tylko chodzi tutaj o utratę wagi i "lżejsze" życie, ale przede wszystkim jest do dieta, która uczy dobrych nawyków żywieniowych na przyszłość.

#22 Kann

Kann

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 76 postów

Napisano nie, 24 lip 2016 - 15:51

Dieta Cambridge ma też to do siebie, że ułatwia życie - niektórzy mają słabość do słodyczy, ale do tego stopnia, ze nawet na diecie nie potrafią sobie odmówić. la takich własnie osób Cambridge ma dietetyczne batony. Miałem okazję kosztować takiego o smku jaogurtowo-cytrynowym, ma niską wartość kaloryczną(184kcal) a jest na prawdę słodki, słodszy niż taki zwykły baton kupiony w spożywczaku.

#23 Coolka

Coolka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisano wto, 30 sie 2016 - 10:07

Osobiście uwielbiam napoje Cambridge. Szczególnie te kakaowe. Teraz zamówiłam sobie paczkę i robie sobie co rano. Nawet nie będąc na diecie poprawia to trawienie i daje mi energi więcej niż kawa :)

#24 magbeta

magbeta

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 43 postów

Napisano pią, 07 paź 2016 - 20:07

Po prostu wyrobiłaś sobie masę mięśniową dzięki ćwiczeniom. Jeśli nie masz nadwagi i Twoje ciało wygląda dobrze, nie odchudzaj się na siłę

#25 waitforit

waitforit

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 65 postów

Napisano wto, 13 gru 2016 - 11:02

Nawet o tym nie wiedziałam, ciekawych rzeczy można się od was dowiedzieć.

#26 kamelia

kamelia

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Miejscowośćwarszawa

Napisano śro, 14 gru 2016 - 17:41

Może problem tkwi gdzie indziej? Może powinien cię przbadać lekarz.Niekiedy wahania hormonalne mogą być przyczyna,warto więc to sprawdzić,a gdyby okazało się,że jednak to sprawa hormonalna to możesz zawsze zajrzeć na http://www.inofem.pl/
i zapoznać się z wiadomościami na temat suplementu Inofem.

#27 kicia_an1

kicia_an1

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano czw, 15 gru 2016 - 16:50

Do prawidłowej diety najlepiej się wziąć w gabinecie dietetyka, bo można łatwo wpaść w anoreksję. Ale generalnie po prsotu omijanie fast foodow, alkoholu i papierosow jest najlepsze

#28 klaczek

klaczek

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano śro, 11 sty 2017 - 10:17

Bez przesady, jeśli nie masz problemów z wagą to wizyty u lekarza, ani dietetyka nie są konieczne. Raczej zdrowe podejście do jedzenia i umiar. Standardowe unikanie słodyczy, fastfoodów, niezdrowych przekąsek typy czipsy. Jedzenie dużej ilości warzyw, bo mają dużo naturalnego błonnika, ograniczenie spożycie soli, dodanie dużej ilości zdrowych tłuszczy do diety.
Poza tym to, że waga rośnie wcale nie znaczy, że obwody Ci się zwiększyły.

#29 Maryliusz

Maryliusz

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano pon, 16 sty 2017 - 12:14

Potwierdzam. Zdrowe podejście i umiar w jedzeniu są kluczem. Poza tym unikanie spożywania zbyt dużej ilości cukrów prostych i tłuszczów, są elementem zdrowego wyglądu i dobrego samopoczucia.

#30 Jolin

Jolin

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano pon, 20 lis 2017 - 12:14

Mnie najbardziej pomaga zasada 5-ciu posiłków, małych ale zjadanych regularnie.