Skocz do zawartości

Buty - internet czy miasto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 gala

gala

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisano wto, 06 paź 2015 - 15:08

Lubicie chodzić po mieście za butami? Mnie szczerze mówiąc już dawno temu się tego odechciało, wolę szukać w sieci. Widzicie jeszcze jakieś plusy kupowania na mieście?

#2 Agatoja

Agatoja

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 775 postów

Napisano wto, 06 paź 2015 - 19:24

Internet jest OK. W mieście musisz spędzić kilka godzin, ale buty masz od razu, a tak na przesyłkę musisz poczekać kilka dni. Druga sprawa, że w mieście możesz od razu zobaczyć, a w internetach nie.

#3 Justys95

Justys95

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano wto, 06 paź 2015 - 20:21

Miasto bo lubie oglądać potrzymac... A pózniej szuka sie w necie taniej :)

#4 Sakura_Flower

Sakura_Flower

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 67 postów

Napisano śro, 07 paź 2015 - 11:21

Ja wole zamawiać online :) jakos zawsze mam wrażenie ze jest zdecydowanie większy wybór u konkurencyjne ceny.

#5 aparatka

aparatka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano pią, 16 paź 2015 - 15:12

Ja nie mam problemu z kupowaniem butów przez internet. Zwykle się to u mnie sprawdza.

#6 karusia

karusia

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano nie, 18 paź 2015 - 17:27

to wszystko zależy od tego co i gdzie mi się podoba, jak są w necie, to nie ma problemu, wybieram zawsze tą opcję, gdzie zwrot jest darmowy^^

#7 asia548

asia548

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisano śro, 16 gru 2015 - 15:00

Ja czasami kupuję w internecie, czasami w sklepie. Ostatnio zamówiłam przez internet, odebrałam w sklepie i od razu je przymierzyłam. A miałam je dzięki temu sporo taniej.

#8 Taruśka

Taruśka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 39 postów

Napisano śro, 06 kwi 2016 - 10:55

ja nie chodzę w adidasach na co dzień

#9 Mela_@

Mela_@

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 39 postów

Napisano wto, 06 wrz 2016 - 12:57

Buty ogólnie to wolę kupować na mieście. Zawsze mogę przymierzyć, zobaczyć jak "leżą" na stopie itp. :P   Jesli nie mogę nic znaleźć to zamawiam przez internet ale to już raczej z konieczności.

#10 MartynaZ

MartynaZ

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano nie, 30 paź 2016 - 12:08

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Sklepy internetowe oferują znacznie lepsze ceny, ale w przypadku butów trudniej jest dobrać właściwy rozmiar. Jeśli znasz markę albo szukasz konkretny model butów, warto spróbować kupić go w sieci. W najgorszym wypadku będzie można go zwrócić

#11 Fabrik_Sklep

Fabrik_Sklep

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano czw, 19 sty 2017 - 12:30

Witam Wszystkich na forum. Akurat w kwestii kupna odzieży oraz obuwia, to zdecydowanie bardziej przemawiają do mnie sklepy internetowe dzięki którym mam dużą swobodę oraz mogę zaoszczędzić. Asortyment tez jest o wiele większy niż w przypadku sklepów stacjonarnych.

#12 hipka

hipka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano pią, 30 cze 2017 - 11:42

Ja nie byłam przekonana do zakupu butów przez internet, ale moja przyjaciółka zamówiła sobie takie sportowe buciki multu.pl i no nie mogłam się nie skusić bo i wygląd ładny i cena kusząca, jak przyszły byłam w szoku, że tak idealnie pasują.

#13 moniczka

moniczka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisano pon, 17 lip 2017 - 08:31

Kupowałam przez internet i to wiele razy. Buty również :) Zwykle na stronie są podane dokłądne wymiary. Wystarczy wziąć sobie miareczke i zmierzyć wkładkę w naszych ulubionych butach. Potem sobie porównać. A nawet jesli buty przyjdą nam w nieodpowiednim rozmiarze to przecież można je odesłać.
Polecam szczególnie sklepy, w których jest darmowa dostawa i zwrot. Na przykład Answear:
https://answear.com/...tki-2713-k.html
Kupowałam tam ostatnio nowe botki na jesień :)
Pochwale się jakie:
Dołączona grafika
...publiczność okazuje największe nieposłuszeństwo, na jakie jest w stanie się zdobyć. Milczy. W ten sposób mówimy, że nie ma zgody. Nie ma aprobaty. Wszystko jest nie tak.

#14 majakowalik

majakowalik

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisano sob, 29 lip 2017 - 18:24

Wyświetl postUżytkownik hipka dnia pią, 30 cze 2017 - 11:42 napisał

Ja nie byłam przekonana do zakupu butów przez internet, ale moja przyjaciółka zamówiła sobie takie sportowe buciki multu.pl i no nie mogłam się nie skusić bo i wygląd ładny i cena kusząca, jak przyszły byłam w szoku, że tak idealnie pasują.
multu.pl jest ekstra! ja zamawiam u nich buty od dawca i moge szczerze polecic :) kazda para, ktora zamowilam jest bardzo wygodna i swietnie wykonana, a tak jak piszesz - ceny sa kuszace :)

#15 kate_20

kate_20

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano nie, 13 sie 2017 - 13:04

Nie umiem kupić bez przymierzania :-) Chyba, że dokładnie taki model, jaki już noszę tylko nowa para lub inna kolorystyka. Na tej zasadzie kupuję przez net sportowe buty New Balance.

#16 DomiDoma

DomiDoma

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano pon, 11 wrz 2017 - 15:59

To zależy od ceny - czy online czy miasto

#17 paparazzzo

paparazzzo

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisano śro, 13 wrz 2017 - 11:47

Trochę bym się obawiał kupowanie przez sieć, ale to też zależy od doświadczenia, bo wiadomo, najlepiej jest mieć sprawdzone sklepy

#18 Hajdux

Hajdux

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 70 postów

Napisano wto, 17 paź 2017 - 18:53

Ja buty kupuje w internecie, a odbieram w sklepie stacjonarnym. Przynajmniej jak chodzi o militaria to mają taka opcję, a że sklepów w całej polsce coraz więcej to żaden problem w sumie ;) ja mam we wrocku pod nosem wiec korzystam

#19 Jolin

Jolin

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 91 postów

Napisano pią, 20 paź 2017 - 12:01

To zależy, jak sklep online jest sprawdzony to nie ma problemu.

#20 lirka

lirka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 59 postów

Napisano pią, 20 paź 2017 - 18:39

Wyświetl postUżytkownik Hajdux dnia wto, 17 paź 2017 - 18:53 napisał

Ja buty kupuje w internecie, a odbieram w sklepie stacjonarnym. Przynajmniej jak chodzi o militaria to mają taka opcję, a że sklepów w całej polsce coraz więcej to żaden problem w sumie ;) ja mam we wrocku pod nosem wiec korzystam
a z tego co wiem to w Łodzi i Poznaniu też sie otworzyli