Skocz do zawartości

Buty - internet czy miasto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Puraks

Puraks

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano czw, 26 paź 2017 - 19:55

Ja zdecydowanie wolę kupować buty stacjonarnie, bo co z tego , że nam się podobają i rozmiar bedzie dobry jak cos innego nam nie będzie prawidłowo leżało. Za dużo zabawy potem z odsyłaniem, a takie kupowanie kota w worku to nie dla mnie. Dlatego podwójnie cieszę się , że w Manufakturze mam swoj ulubiony sklep i mega miłą obsługę :D

#22 Hajdux

Hajdux

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 70 postów

Napisano pią, 27 paź 2017 - 16:21

Wyświetl postUżytkownik Puraks dnia czw, 26 paź 2017 - 19:55 napisał

Ja zdecydowanie wolę kupować buty stacjonarnie, bo co z tego , że nam się podobają i rozmiar bedzie dobry jak cos innego nam nie będzie prawidłowo leżało. Za dużo zabawy potem z odsyłaniem, a takie kupowanie kota w worku to nie dla mnie. Dlatego podwójnie cieszę się , że w Manufakturze mam swoj ulubiony sklep i mega miłą obsługę :D
Obsługa faktycznie na wysokim poziomie i to w każdym sklpeie, bo miałem okazje kupować nie tylko we Wrocławskim oddziale :P

Wyświetl postUżytkownik lirka dnia pią, 20 paź 2017 - 18:39 napisał

a z tego co wiem to w Łodzi i Poznaniu też sie otworzyli
Pod koniec wakacji faktycznie dwa sklepu otworzyli, ale to tylko lepiej, bo i wysyłki online szybciej będą realizowane jak więcej sklepów będzie :D A one za 5zł wiec tez fajnie jak mozna jakieś pierdoły zamówić do domu od razu

#23 Puraks

Puraks

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano nie, 29 paź 2017 - 19:47

Wyświetl postUżytkownik Hajdux dnia pią, 27 paź 2017 - 16:21 napisał

Obsługa faktycznie na wysokim poziomie i to w każdym sklpeie, bo miałem okazje kupować nie tylko we Wrocławskim oddziale :P

a co najczęściej kupujesz w militariach? masz jakaś kartę stałego klienta?

Wyświetl postUżytkownik Hajdux dnia pią, 27 paź 2017 - 16:21 napisał

Pod koniec wakacji faktycznie dwa sklepu otworzyli, ale to tylko lepiej, bo i wysyłki online szybciej będą realizowane jak więcej sklepów będzie :D A one za 5zł wiec tez fajnie jak mozna jakieś pierdoły zamówić do domu od razu

a można zamawiać do sklepu? i jak jest ze zwrotami? bezproblemowo to realizują?

#24 hela

hela

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano wto, 14 lis 2017 - 08:42

Akurat butów nie lubię kupować Jednak wolę sklep niż internet bo to trzeba przymierzyć ,dopasować rozmiar i sprawdzić czy są wygodne.

#25 Hajdux

Hajdux

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 70 postów

Napisano śro, 15 lis 2017 - 12:08

Wyświetl postUżytkownik hela dnia wto, 14 lis 2017 - 08:42 napisał

Akurat butów nie lubię kupować Jednak wolę sklep niż internet bo to trzeba przymierzyć ,dopasować rozmiar i sprawdzić czy są wygodne.
W dobrych sklepach online możesz zawsze odesłać buty jeżeli nie przypasuje Ci rozmiar, a najczęsciej tabele rozmiarów i długości wkładek są bardzo dokładnie stworzone :)

Wyświetl postUżytkownik Puraks dnia nie, 29 paź 2017 - 19:47 napisał

a co najczęściej kupujesz w militariach? masz jakaś kartę stałego klienta?
Karty nie mam, ale kupuje duzo sprzetu do asg/paintball, ciuchy, rzeczy pod namiot. No i prezenty gwiazdkowe dla bliskich. Zawsze trafiam w gust czym nieoczekiwanym :D

Wyświetl postUżytkownik Puraks dnia nie, 29 paź 2017 - 19:47 napisał

a można zamawiać do sklepu? i jak jest ze zwrotami? bezproblemowo to realizują?
MOżesz zamówisz do sklepu i wtedy odbierasz za darmo :) NIe wiem jak ze zwrotami, bo nigdy nie musiałem nic zwracać, ale pewnie bez problemu da sie to załatwic

#26 Puraks

Puraks

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano śro, 15 lis 2017 - 23:05

Wyświetl postUżytkownik Hajdux dnia śro, 15 lis 2017 - 12:08 napisał

W dobrych sklepach online możesz zawsze odesłać buty jeżeli nie przypasuje Ci rozmiar, a najczęsciej tabele rozmiarów i długości wkładek są bardzo dokładnie stworzone :)

no to prawda w sumie, sklepy maja bardzo dokładna oferte i łatwo mozna kupowac online. Ale tez jestem tradycjonalistka jesli chodz o buty wiec rozumiem jak najbardziej kupowanie stacjonarne. Tak w temacie butów i stóp, kiedys widziałam gdzieś skarpetki które neturalizuja brzydkie zapachy. Mozecie mi podpowiedziec czy cos takiego faktycznie istnieje i jesli tak to gdzie moge to nabyc droga kupna ? :D

Karty nie mam, ale kupuje duzo sprzetu do asg/paintball, ciuchy, rzeczy pod namiot. No i prezenty gwiazdkowe dla bliskich. Zawsze trafiam w gust czym nieoczekiwanym :D

Co takiego nieoczekiwanego np udało Ci się znależc? :D

MOżesz zamówisz do sklepu i wtedy odbierasz za darmo :) NIe wiem jak ze zwrotami, bo nigdy nie musiałem nic zwracać, ale pewnie bez problemu da sie to załatwic

O, fajnie :) ostatnio otworzyli w Łodzi sklep stacjonarny w Manufakturze wiec musze w koncu sie tam przejsc i zobaczyc jaki maja asortyment ^^

#27 pre_Gosia

pre_Gosia

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano pon, 11 gru 2017 - 13:08

Kupowanie butów w internecie to ryzyko, jednak buty trzeba zmierzyć. Chociaż czasem zdarzało mi się zaryzykować i było dobrze. W internecie znajdziesz więcej kolorów i fasonów. Jeśli ktoś nie boi się kupna złego rozmiaru to dlaczego nie:)

#28 basiatinka

basiatinka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano wto, 23 sty 2018 - 14:22

To zależny jakich szukam, ale zdarza się, że w sieci są lepsze ceny. Gdy kupuję adidasy mierzę je w sklepie.
A potem zazwyczaj zamawiam przez internet. Czas oczekiwania nie jest jakiś bardzo długi. Jeszcze mi się nie zdarzyło, że trzeba je wymieniać, ale gwarancje dostaje się na każdy zakup. Wydaje mi się, że jak dobrze zmierzysz stopę i wcześniej pomalujesz ze sprzedawcą to też powinny przyjść w dobrym rozmiarze.

#29 basiatinka

basiatinka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano wto, 13 lut 2018 - 13:49

Wszystko zależy czego konkretnie szukam, gdzie dane buty są dostępne. Czas też ma znaczenie. Ważne, żeby to były te upatrzone :) Ostatnio noszę takie http://abcporady.pl/...e-buty-sportowe i wyglądam w nich bardzo ładnie. Spełnione marzenia zawsze poprawiają humor :)