Skocz do zawartości

Jak po 9 latach bycia nie lubianym mieć kolegów.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maniek_29

Maniek_29

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano śro, 07 paź 2015 - 19:27

Jak mam wiedzieć jak się zakolegować skoro przez czałom  szkołę podstawową i gimnazjum gnojono i wyśmiewano że mnie oraz terroryzowano mnie i teraz nie potrafię nikomu zaufać ani nie wiem jak się zakolegować jak mam rozmawiać i te podobne ma ktoś może pomysł aby mi pomóc to bardzo proszę pomóżcie.

#2 Haluszka_smile

Haluszka_smile

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano pon, 12 paź 2015 - 11:15

wydaje mi sie ze samemu bedzie ci strasznie ciezko , a masz jakies hobby ?? Moze zapisz sie przykladowo na pilke nozna i tam przez hobby znajdziesz nowych kolegow . Pasjja laczy :)

#3 Maniek_29

Maniek_29

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano pon, 12 paź 2015 - 15:59

Ale to nie jest takie łatwe bo mieszkam na wsi gdzie się nigdzie się niema żadnych klubuw a w mieście gdzie się uczę teraz ale dojeżdżam z daleka wiec nie ma jak gdzie się zapisać a poza tym  sportem się nie interesuje a bardziej biologią dokładniej zwierzętami i na tym jest cały problem hobby nie pomoże

#4 Maniek_29

Maniek_29

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano pon, 12 paź 2015 - 15:59

Ale to nie jest takie łatwe bo mieszkam na wsi gdzie się nigdzie się niema żadnych klubuw a w mieście gdzie się uczę teraz ale dojeżdżam z daleka wiec nie ma jak gdzie się zapisać a poza tym  sportem się nie interesuje a bardziej biologią dokładniej zwierzętami i na tym jest cały problem hobby nie pomoże

#5 Sakura_Flower

Sakura_Flower

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 67 postów

Napisano pon, 12 paź 2015 - 17:19

Ciężko jest dać "przepis" na udane zakolegowanie się z kimś i zaufanie drugiej osobie. Normalnie powinno to samo przychodzić podczas zwyklej rozmowy :) najczęściej się udaje to z osobami które maja podobne hobby , zainteresowania ewentualnie podobny świata pogląd.

#6 justa11

justa11

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 30 postów

Napisano wto, 13 paź 2015 - 18:09

Nie ma co na siłe szukać sobie kolegów. Lepej nie mieć żanych przyjaciół niż fałszywych. Rozumiem Cię, moja sytuacja jest trochę podobna.

#7 caniball43

caniball43

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano nie, 15 lis 2015 - 18:50

Nie wiem jak Ci pomóc. Życzę powodzenia w szukaniu przyjaciół.
Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.

#8 Happysad

Happysad

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano nie, 22 lis 2015 - 21:48

W sumie u mnie sytuacja była podobna. Było w podstawówce lub gimnazjum powiedzieć rodzicom iść do dyrekcji. Myślisz sobie, że sprawa by sie pogorszyła, może i tak, ale znudziłoby im sie to i na pewno poczuli by sie głupio. Ja byłam skłucona z dziewczyną z klasy. Wgl się odzywałyśmy. Na szkolnym biwaku zaczełyśmy grać w tenisa i gadać o filmach. Słuchaj teraz jesteśmy przyjaciółkami. Nie szukaj na siłę, koledzy sami się znajdą, uwierz mi. Powodzenia <3

#9 nastolatki

nastolatki

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano czw, 19 maj 2016 - 06:59

może powinieneś trochę odpuścić i nasiłę nie szukać przyjaźni ci prawdziwi sami Cię odnajdą a z fałszywymi nie warto się zadawać

#10 arnik

arnik

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano śro, 22 cze 2016 - 09:26

A może inne podejście? Nie nie wiem nie umiem, tylko nowa szkoła nowi ludzie, nowe wyzwania? Przecież oni nie wiedzą jak było z tobą wcześniej