Skocz do zawartości

Jem to tyje.Nie jem to mi slabo :(

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yaomi

Yaomi

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano wto, 17 lis 2015 - 19:08

Zauwarzylam ze od kilku dni tyje.Zauwarzylam tez ze jem wiecej niz wczesniej.Chce jesc mniej ale gdy nie jem 2-3 godziny robi mi sie slabo i kreci mi sie w glowie :')

#2 Nikkar

Nikkar

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano pią, 15 sty 2016 - 14:56

Po pierwsze musisz obliczyć swoje BMI, a po drugie wiedzieć co ma ile kalorii i odpowiednio ułożyć dietę.
Też o to nie dbałam dopóki nie przeczytałam artykułu na stronie http://www.smedyczny...-kromka-chleba/
Dziś jestem szczęśliwa i zdrowa :)
Pozdrawiam!

#3 doma13!!!

doma13!!!

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano śro, 04 sty 2017 - 10:56

Powinno się jeść właśnie co ok. 3 godziny. A do posiłku możesz dodawać ocet aroniowy, który przyspiesza odchudzanie. Możesz sobie o nim poczytać tutaj https://www.jablkowy...cty-Aroniowe/40

#4 Mysza99

Mysza99

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 95 postów

Napisano wto, 28 lut 2017 - 14:22

Idź do lekarza, to mogą być problemy z hormonami.

#5 xbrownbeaut

xbrownbeaut

Początkujący

• Moderators
  • 9 postów
  • MiejscowośćKoszalin

Napisano śro, 01 mar 2017 - 16:06

ZACZNIJ SIĘ RUSZAĆ. Jedz o normalnych porach, 3x dziennie. Pij dużo wody.

#6 Therese

Therese

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano nie, 02 lip 2017 - 10:25

Rady koleżanek jak najbardziej trafione ;p ruch + zbilansowana dieta. Być może jesz źle dobrane rzeczy? Czasami jeśc dużo nie oznacza jeść dobrze. Po kilku godzinach człowiek dopada wilczy apetyt... może masz problem z przemianą materii? Ja co kilka mscy robię sobie kilkudniową kurację dicopeg 10g żeby oczyścić organizm i przyspieszyć pracę jelit czy też właśnie usprawnić przemianę. Może spróbuj tego?

#7 kryśku

kryśku

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisano czw, 06 lip 2017 - 09:16

Jak to od kilku dni tyjesz?
Ech, wątek sprzed dwóch lat, mam nadzieję, że dziewczyna sobie poradziła z problemem - ale tycie "od kilku dni" to nie jest normalne przybieranie na wadze, ja bym stawiała na problemy z hormonami albo zatrzymanie wody w organizmie. Koniecznie do lekarza, a nie po rady na forum.
Weszłam, bo chciałam podrzucić Wam informację o cateringu dietetycznym Lekko z dietą, bo to jest świetna i wygodna forma dbania o zdrowe odżywianie. Ale w pierwszej kolejności trzeba oczywiście upewnić się, że JEST się zdrowym.

#8 Novaczka

Novaczka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano sob, 09 wrz 2017 - 11:39

a jesz regularnie? pamietaj ze omijanie posiłków daje raczej odwrotny efekt... jak dla mnie zeby schudnac to trzeba postawic na regularnosc i zbilansowana diete. co to tak naprawde znaczy... to chyba kwestia indywidualana. ja w sumie zglosialam sie z prosba o pomoc do macro bios bar i od pół roku zamawiam catering dietetyczny z dostawa do domu. dzieki zachowaniu systematycznosci no i wlasciwej liczbie kalorii schudlam juz 7kg :)

#9 nasti

nasti

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano pon, 11 wrz 2017 - 09:29

Może po prostu jedz inaczej. Poobserwuj swoje odżywianie, jego sposób, dobór składników. Może być tak, że będziesz jadła co 2-3 godziny, ale będą to smaczne, zdrowe przekąski/dania, po których nie będziesz tyć. Polecam również dużo ruchu na świeżym powietrzu.

#10 cukiereczka

cukiereczka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano czw, 02 lis 2017 - 21:20

Musisz jesc z glowa..glodowka to nie sposob na niska wage.. Poczytaj sobie o blonniku http://vitispharma.p...turalny-blonnik on  zmniejszy Ci poczucie glodu  i pamietaj ze najwazniejsze jest sniadanie.. polecam owsianke z owocami i miodem

#11 nasti

nasti

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano czw, 16 lis 2017 - 09:46

Tak naprawdę wszystko ma znaczenie. Zdecydowanie łatwiej będzie nam panować nad dietą, kiedy od strony hormonalnej wszystko będzie w porządku. Zdecydowanie warto przyłożyć się też do zdrowej i pełnowartościowej diety. Nie należy niczego pomijać, spożywajmy białka, węglowodany i tłuszcze. Ja ostatnio znalazłam ciekawe informacje na temat oleju rzepakowego na stronie http://pokochajolejr...-niejedno-imie/. Przede wszystkim dobrze jest weryfikować swoją wiedzę, sprawdzać, co ma na nas dobry wpływ. Zdrowa i smaczna dieta jest możliwa i można na niej schudnąć. :)

#12 Jolin

Jolin

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano pon, 20 lis 2017 - 12:13

Czytałam gdzieś, że człowiek powinien jeść takie produkty, które jest  w  stanie szybko spalić i poświęcić na to energię np. ostre potrawy, lody.