Skocz do zawartości

Jak wymigać się od wf-u?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Weronika124565

Weronika124565

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano sob, 23 lut 2013 - 23:27

Nie wiecie czasem jaki moge podać powód  lekarza żeby mi wypisał zwolnienie lekarskie z wf-u na pół roku? Uprzedzam nie jestem gruba czy coś w tym stylu, uprawiam dużo sportów, chodze na taniec, gram w tenisa, pływam, jeżdżę na rowerze, uprawiam kickboxing także nie narzekam ale nie chce mi się ćwiczyć na wf, kleś jest beznadziejny i ciągle tylko znienawidzona koszykówka :/ pozatym na wf łapie zadyszkę :/

#2 asela

asela

Stały bywalec

• Moderators
  • 1777 postów
  • Numer GG:44524155
  • MiejscowośćKatowice

Napisano nie, 24 lut 2013 - 11:31

Musiałabyś mieć mocny argument żeby nie ćwiczyć na w-f..
ale powiem Ci że głuoi myślisz..
Ja wiem, dziewczyny zazwyczaj nie lubą w-f..
Osobiście nie jestem w stanie nic Ci doradzić z tym zwolnieniem..
Wręcz przeciwnie powinnaś ćwiczyć na tym w-f czy tego chcesz czy nie,.
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż sama śmierć..
www.photoblog.pl/asela

https://www.facebook...813251792058954

#3 ForthRight

ForthRight

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • MiejscowośćPępowo

Napisano nie, 24 lut 2013 - 15:01

Co do zwolnienia u lekarza to nie wiem.
Jako , że jesteś dziewczyną najprostszą dla Ciebie wymówką na Wf-ie będzię miesiączka.
Jednak nie można tego ciągle symulować , także możesz pozmyślać ,np. że masz jakiś problem typu zapalenie pęcherza . Coś  w takim kontekście .
U mnie kolega, gdy nie chciał ćwiczyć mówił, że ma dziś kolejny turniej Judo . Piszesz, że uprawiasz kickboxing : Powiedz, że nie chcesz się przemęczać , bo masz turniej, sparing.
Choć najlepiej i tak jest ćwiczyć, mimo wszystko... ;)

#4 Novocaine

Novocaine

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 97 postów
  • MiejscowośćCzęstochowa

Napisano nie, 24 lut 2013 - 16:57

Powiedz, że po ostatnim intensywnym treningu nie chcesz się przemęczać/ coś cię boli. Ja tak robię, tylko w moim przypadku to prawda :). Ale nasz koleś od wf to dusza człowiek, rozumie kiedy jestem obolała po treningu albo mam okres. Choć w czasie miesiączki staram się choć lekko ćwiczyć, bo to łagodzi napięcie i nie boli mnie brzuch.
I know life sometimes can get tough!
And I know life sometimes can be a drag!
But people, we have been given a gift,
we have been given a road
And that road's name is... Rock and Roll!

#5 DeIntegro

DeIntegro

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • MiejscowośćLublin

Napisano nie, 24 lut 2013 - 23:03

Jeżeli masz wadę wzroku to ćwiczenie na wf, skakanie itp tylko pogarsza wzrok (moja kumpela sobie tak załatwiła zwolnienie) dalej to jak dziewczyny mówią, albo obandażuj sobie rękę i powiedz, że nadwyrężoną masz czy coś, ale nie codziennie zmyślaj bo to będzie dziwnie wyglądać. Ale uwierz mi, że trochę ruchu Ci się przyda, ja mam zwolnienie na cały rok i już mnie tyłek boli od siedzenia na wf, a pograłabym sobie w siatkówkę. :D

#6 szymas

szymas

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 81 postów

Napisano wto, 26 lut 2013 - 08:20

Okres na każdym w-f'ie ;)

#7 Jagódkowa

Jagódkowa

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisano śro, 27 lut 2013 - 13:45

Też nigdy nie lubiłam wf. Szukałam różnych przyczyn, abym tylko nie ćwiczyła. Jednak ostatnio polubiłam to. Na wf można się wyżyć, zapomnieć o problemach.
Moje blogi na które serdecznie zapraszam:
www.by-margaret.blogspot.com - blog lifestylowy
www.blask-ksiazek.blogspot.com - z recenzjami książek

#8 Weronika124565

Weronika124565

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano sob, 23 mar 2013 - 07:49

u MNIE KOLEŚ KAŻE NAM ĆWICZYĆ NAWET JAK MAMY OKRES ;/ No i ja trenuje ale ogólnie nikt ze znajomych oprocz najlizszych nie wie ze intensywnie trenuje, nie chce gadać o tym, bo ja jak gram to od razu koles chce mnie zapisywac na jakies zawody-A JA NIE CHCĘ! POZA TYM JEST WIELE DZIEWCZYN KTÓRE TRENUJĄ RÓZNE SPORTYY I CHWALĄ SIĘ TYM CHŁOPACY NA TO LECĄ-WSZYSCY I SĄ NAZYWANE DZIWKAMI SZKOŁY tez czegos takiego nie chce, wole zostac ta zrównoważoną, a i tak wf mam czesto na ostatniej lekcji i sie zwalniam na treningi ale gosciu powiedzial ze nastepnym razem mnie nie wypuści, i wtedy mialam ochote mu wszystko wygadac byleby sie odczepil.

#9 Qwhy

Qwhy

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • MiejscowośćKraków

Napisano nie, 24 mar 2013 - 22:45

Nie są nazywane dziwkami dlatego że jeżdżą na zawody, graj na wf-ie ale nie musisz się do tego przykładać, możesz też jasno powiedzieć że nie pojedziesz na żadne zawody, a jego to gówno obchodzi dlaczego, nie ma prawa cię zmuszać i na pewno tego nie zrobi.

#10 nymphetamine

nymphetamine

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 31 postów
  • MiejscowośćSieradz

Napisano nie, 07 kwi 2013 - 10:06

Lekarza chyba tak łatwo się nie przekona, ale rodziców...?
A jeżeli i to nie wypali, można napisać zgodę na jakieś wymyślone zajęcia albo wycieczkę długopisem ścieralnym, rodzic to podpisze, zmazać tekst i napisać zwolnienie na w-f. :)
I feel so much destruction in everything that you do
Anger is creeping in me, watch i don't expolde on you

#11 niiqqiix3

niiqqiix3

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Numer GG:33694516
  • MiejscowośćBydgoszcz

Napisano nie, 14 kwi 2013 - 20:35

Powiedz lekarzowi ze boli cie kręgosłup,masz problemy z nim , jest ci ciężko oddychać i często dostajesz zadyszki ; d

#12 Dzidkaaa

Dzidkaaa

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano czw, 18 kwi 2013 - 17:05

Możesz zawsze iść do lekarze i powiedzieć, że bolą Cię strasznie kolana jak biegasz.Jak nie będzie chciał Ci wystawić to powiedz, że stosowałaś jakieś maści, brałaś jakieś tabletki na stawy ale nic to nie daje. Powinno pomoc. Kolana to chyba najczęstszy "problem" podawany w zwolnieniach

#13 Guest_kari97_*

Guest_kari97_*
  • Guests

Napisano nie, 12 maj 2013 - 11:04

Lekarz nie da ci zwolnienia na pół roku bez powodu.
Albo łapówka albo poważna kontuzja, ale jeśli chodzi o takie doraźne sposoby. to najlepszym jest dojrzewanie.
Mianowicie wszystko można na to zwalić. Przez cały dzień chodź zmęczona, najlepiej być nie wyspanym w tedy wygląda się jak chory. przed lekcją wf albo przed inną żeby się nie domyślili że uviekasz przed wf-em, odejdź. do wychowawczyni wolnymi krokami, miej spuszczone oczy przumróżone żeby wyglądało na chorobę i spytaj sie czy ciebię nie zwolni z lekcji bo się źle czujesz. Najlepiej w tedy opierać się o ścianę i wygladac jak przed zaslabnieciem. powie że to okres dojrzewania i że często w tym wieku czuje się słabo.
A jeśli chodzi o samo zwolnienie z wf to dzień wcześniej symuluj przeziębienie i propoś rodziców żeby napisali ci zwolnienie z wf z powodu choroby.
Nara

#14 secreto

secreto

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Numer GG:47767023
  • MiejscowośćŁódź

Napisano wto, 21 maj 2013 - 14:01

Możesz powiedzieć, że zawsze po wf w szkole chorujesz, ponieważ nauczyciel prowadzi nie regularną lekcje. Np. daje wam wycisk na rozgrzewce, spocicie się, potem przez 20 minut nic nie robicie, a potem koszykówka i przez to cały czas chodzisz przeziębiona i opuszczasz lekcje. ;)

#15 Dokujutsu

Dokujutsu

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano pon, 27 maj 2013 - 20:34

Cóż, moja koleżanka zasymulowała omdlenie, a potem oznajmiła nauczycielowi, że ma wadę serca. "Niezagrażającą życiu, ale wie pan, biegać nie mogę, grać w nic w sumie też nie..." i już. Ale to zależy od nauczyciela... W mojej szkole jedni kwitują taki tekst wzruszeniem ramion, a inni roześmieliby się w twarz i kazali zasuwać dodatkowe okrążenia po boisku :/
A tak szczerze? Też nie lubię wfu, bo nie cierpię gier zespołowych. Każda taka lekcja jest dla mnie katorgą, a poza szkołą ćwiczę dużo i nie mam z tym problemów... Zwykle biorę zwolnienie od rodziców (porozmawiaj z nimi) albo motywuję się do ćwiczeń. Innego wyjścia nie ma :/

#16 Agaew

Agaew

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano pon, 09 wrz 2013 - 11:35

a może potraktuj to jako rozgrzewkę do swoich treningów?

#17 Abunair

Abunair

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Numer GG:24898408

Napisano pon, 09 wrz 2013 - 16:52

Ja też mam tak, że w szkole nie lubiłam WF-u, niby ćwiczyłam regularnie, ale wolałam jakoś coś indywidualnie sobie trenować

#18 JustMe

JustMe

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • MiejscowośćSydney

Napisano wto, 10 wrz 2013 - 21:21

Kurde ile bym dal za to żebyśmy na wf-ie pigrali w kosza, a nie ciągle w nogę.
a jeśli chodzi i wymówki to najłatwiej złamać sobie jakiś niepotrzebny palec, ale to już by była autoagresja i okaleczanie się.
Zależy od szkoły możesz także udawać chorą, ale długo tak nie pociągniesz

Bądź sobą. Wszyscy inni są już zajęci
Spoiler

#19 snajper

snajper

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Numer GG:12741428

Napisano śro, 11 wrz 2013 - 08:11

bęben hamulcowy spadł mi na stopę 1.5 roku zwolnienia. Przetracony kręgosłup 1 rok zwolnienia. Arytmia jak się okazało potem nie zbyt złośliwa 0.5 roku zwolnienia. Mam nadzieję że pomoglem
Brzydki, zły i i szczery. A szczerość często mylona jest z chamstwem.

#20 teenesa

teenesa

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 268 postów

Napisano śro, 11 wrz 2013 - 14:26

Piszesz, że uprawiasz wiele dyscyplin sportowych, a mimo to łapiesz na wf zadyszkę, coś jedno z drugim się bardzo kłóci. Dla Twojego dobra, dziewczyno nic nie kombinuj i ciesz się, że możesz brać udział w WF. Rozejrzyj się dookoła, ilu młodych chciałoby być na Twoim miejscu,a nie mogą, bo np są kalekami ? Przecież zawsze możesz zapytać, dlaczego tylko koszykówka jest na wf, a nie ma czegoś innego? Od tego korona z głowy Ci nie spadnie.Zwyczajnie możesz powiedzieć, że nie cierpisz koszykówki.Szczerość lepiej popłaca niż kombinowanie.