Skocz do zawartości

Czekolada !

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 leliana

leliana

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 62 postów

Napisano pon, 21 mar 2016 - 14:47

Hej. Lubicie czekoladę? Ja ostatnio dotarłam do kilku ciekawych artykułów o czekoladzie. Okazuje się,że czekolada z dużą zawartością kakao jest zdrowa, chroni serce. Oraz wspomaga wytwarzanie endorfin w organizmie czyli jest naturalnym poprawiaczem humoru.
Aktualnie zajadam się czekoladą gorzką Wedla, która ze wszystkich jest dla mnie chyba najsmaczniejsza. A jakie czekolady Wy lubicie?
Dołączona grafika

#2 Agatoja

Agatoja

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 775 postów

Napisano śro, 23 mar 2016 - 17:19

Kobieto! Pytanie po ,,Hej" jest chyba retoryczne?! Czekolada to ósmy cud świata! Niestety gorzka nie jest moim faworytem. Mleczna FinCarre z Lidla jest pycha, z orzechami, wszystkie milki (oprócz tych ,,ciekawych smaków" typu chilli, mięta, kawa) i generalnie wszystkie! Nie znoszę właśnie tych ,,oryginalnych" i z firm typu  ,,krzaki", które smakują okropnie sztucznie. Polecam także spróbować czekolady z Biedronki (co prawda niezbyt znanej firmy, ale jest bomba) w zielonym papierku z orzechami. Magnetic z B. nie polecam. A moje ulubione czekolady.... hmmm... Milka Oreo i Daim, Alpen Gold Chrupek lekko solony, Milka ta najnowsza (nawet nazwy nie pamiętam, ale ta karmel orzech cośtam) i Schogetten Trilogia (no ta z nugatem)

Ale się rozpisałam... jeny wyjdę na tłuszcza :P
hahahah!

#3 Setra

Setra

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisano nie, 27 mar 2016 - 08:16

A ja dodam coś zza granicy. Lubię czekoladę gorzką, ale fakt tylko Wedla xxD A teraz zagraniczne : Cadbury-  w Polsce jako tako jej nie ma, ale na Boże Narodzenie widziałam w Tesco opakowanie 4-8 takich czekolad za 25 zł, co chyba się bardziej opłaca niż sprowadzanie jednej z Anglii :D Kolejna z Anglii : Galaxy <3 <3 <3 kto nie próbował musi. Chyba są dwa smaki o ile kojarzę ( mleczna, karmelowa ), ale nie wiem dokładnie. O ile się orientuję- Galaxy jest chyba w ogóle nie dostępna w Polsce, ale jak ktoś ma rodzinę w Anglii to... Poprosić i wyjdzie zapewne taniej, jak rodzina ci powie,że ty nie płacisz xxxD

#4 Celesta

Celesta

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano sob, 21 maj 2016 - 22:14

Taaak nawet mam dietę czekoladową. Wiem , pewnie nie wierzysz ale patrz http://obk.pl/dieta-...e-czy-tortura/. Sama niewierzyłam póki nie przeczytałam, raj dla ziemi na kobiet.

#5 nastolatki

nastolatki

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano pon, 23 maj 2016 - 08:41

Kocham czekoladę, ale niestety nie gorzką (a szkoda, bo zawsze mogłabym się usprawiedliwić, że jem na zdrowie ;)) Najczęściej jem Milki i Alpen Gold, za Wedlem jakoś specjalnie nie przepadam.

#6 paparazzzo

paparazzzo

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisano pon, 08 sie 2016 - 07:31

Ja raczej nie jadam czekolady, nie przepadam za nią, ale jak już jakąś przekąszę to zazwyczaj jest to gorzka czekolada.