Skocz do zawartości

Odchudzanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Julka xD

Julka xD

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
  • MiejscowośćTransylwania w Polsce

Napisano pią, 29 kwi 2016 - 11:18

Witam,
    Chciałabym schudnąć. ma 15 lat i nie podoba mi się wygląd moich ud. Jak polepszyć ich wygląd i zrzucić zbędny tłuszcz bez efektu jojo??? Jak zadbać o płaski brzuch i nogi bez diety drastycznej??/

#2 asela

asela

Stały bywalec

• Moderators
  • 2004 postów
  • Numer GG:44524155
  • MiejscowośćKatowice

Napisano pią, 29 kwi 2016 - 12:15

Polecam ćwiczenia z Mel B
Znajdziesz je na youtube na każdy dzień.
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż sama śmierć..
www.photoblog.pl/asela

#3 Julka xD

Julka xD

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
  • MiejscowośćTransylwania w Polsce

Napisano pią, 29 kwi 2016 - 18:16

A bez yt??/ Bo nie mam dostepu do neta za często, cos co mogę robic sama

#4 shadyslim

shadyslim

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano nie, 31 lip 2016 - 16:05

ćwicz, pij dużo wody zdrowo się odżywiaj i poczytaj o Belight Plus - jeden z lepszych suplementów diety :)

#5 paparazzzo

paparazzzo

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisano pon, 01 sie 2016 - 10:04

Oj da się odchudzić, tylko trzeba być wytrwałym, przerzucić się na zdrowe jedzenie i zacząć więcej ćwiczyć.

#6 Dogger

Dogger

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano nie, 27 lis 2016 - 17:51

Według mnie warto sie dużo ruszać i regularnie ćwiczyć. Nie trzeba też na sprzęt wydawać nie wiadomo ile. Na początek spokojnie wystarczą hantle winylowe i jakiś filmik, który pomoże się trochę ruszać. Po miesiącu na pewno zobaczysz spadek wagi.

#7 kryśku

kryśku

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisano czw, 15 cze 2017 - 20:40

Na uda możesz sobie zrobić zabieg ujędrniający liporadiologii vinci w gabinecie dermedika w krakowie. Bardzo fajnie ujędrnia, zwalcza cellulit. Ciało jest po nim świetnie przygotowane na lato.

#8 leliana

leliana

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 62 postów

Napisano śro, 21 cze 2017 - 06:25

Biegaj. Bieganie daje naprawdę fajne efekty. I nie wiem jak u innych ale mi bieganie naprawdę poprawia humor. Warto jest jednak znaleźć sobie kompana do biegania.Czas wtedy szybciej mija oraz nie nudzi się nam tak jak biegając samodzielnie.

No i macie przynajmniej kilka powodów aby zacząć biegac na wiosnę:
https://sklepgwinner...egac-na-wiosne/

Tutaj są opisane.

#9 miaja78

miaja78

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano czw, 23 lis 2017 - 13:10

na cellulit i uda ja sobie robiłam laseroterapię w klinice MediArt Instytut w Poznaniu, to było jedyne wyjście, bo niestety pomimo diety i ćwiczeń cellulit się strasznie utrzymywał, a teraz ? Nogi mam strasznie gładziutkie, ani grama pomarańczowej skórki :)

#10 Therese

Therese

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano sob, 25 lis 2017 - 22:56

to prawda - naprawde bieganie przynosi efekty. ale tez trzeba koniecznie wspierac aktywnosc fizyczna odpowiednia dieta. tak naprawde sam bieg bedzie duzo latwiejszy jesli podporzadkuje mu sie menu. ja biegam od marca i poczatki byly naprawde ciezkie, po rpstu zle mi sie biegalo - doslownie ciezko i ospale. troche poczytalam na temat diety biegacza i faktycznie - wszystko zaczyna sie w kuchni. a ze sama nie mam jeszcze dostatecznej wiedzy to zamawiam catering z macro bios bar taki typowy dla sportowcow. pogadalam, powiedzialam na czym mi zalezy w diecie i efekty sa. w tej chwili waga spadla o 9 kg ;D a ja czuje sie mega!

#11 Jolin

Jolin

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 85 postów

Napisano śro, 29 lis 2017 - 12:55

Teraz, późną jesienią raczej trudno o motywację do biegania.

#12 pre_Gosia

pre_Gosia

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano pon, 11 gru 2017 - 12:58

By schudnąć trzeba się przede wszystkim dobrze odżywiać i ćwiczyć.Nie trzeba robić wymyślnych ćwiczeń na siłowni. Niektóre można zrobić w domu. Muszą być regularne, bo tylko wtedy będą trwałe efekty. Trzeba też ustabilizować też trochę swój cykl dnia,dobrze jest jeść o regularnych porach,chociaż wiem jak bardzo to trudne jest.

#13 gyyngy

gyyngy

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 53 postów

Napisano śro, 20 gru 2017 - 09:40

Najlepsze polączenie to zdrowa dieta plus ćwiczenia, bez tego cięzko schudnąć, jak się odchudzałam to największym dla mnie problemem były slodycze, lubie je jeść ale wiadomo że diecie one nie pomagają, kupilam sobie na wypróbowanie błonnik colon slim i duzo to pomoglo, po nim tak bardzo do słodkiego mnie nie ciągnęło :) i szybciej chudłam

#14 kajetanka

kajetanka

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano wto, 23 sty 2018 - 21:16

Jak dla mnie najlepsze jest skorzystanie z pomocy specjalisty. Sama zdecydowałam się na wsparcie ze strony dietetyka Michała Wrzoska, który ułożył mi odpowiednia diete. Teraz dokladnie wiem, co jeść na śniadanie na diecie, jak powinny wygladac posilki i jaka powinna byc ich kalorycznosc. Magia!

#15 Helenka21

Helenka21

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano śro, 24 sty 2018 - 21:09

W sytuacjach gdy samodzielnie nie radzimy sobie z własnym ciałem można udać sie na jeden ze specjalistycznych zabiegów - http://www.lipoline.pl/cennik.html. Obecnie medycyna estetyczna i kosmetologia pozwalają nam pozbyć sie praktycznie każdego problemu urodowego. Trzeba trochę w to zainwestować, ale przynajmniej można skorygować to co nam się nie podoba.

#16 pre_Gosia

pre_Gosia

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano czw, 08 lut 2018 - 14:09

No fakt, czasem też jest tak, że same ćwiczenia i dieta nie dają rezultatów. Uważam,że warto wtedy zadbać trochę o równowagę w organizmie i wyregulowanie przemiany materii. Bardzo mogą w tym pomóc odpowiednie suplementy,które przyspieszają odchudzanie. Sprawiają,że trening jest bardziej efektywny. Tutaj spotkałam się z artykułem na ten temat:http://www.kobiety.p...-dlaczego-warto Jest tutaj całe porównanie dostępnych środków pod względem ich działań.