Skocz do zawartości

Effaclar na trądzik

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 tami

tami

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano pią, 13 maj 2016 - 14:27

Czy w walce z trądzikiem pomogły Wam kosmetyki la roche posay effaclar ? Szukam czegoś aptecznego bez recepty i polecono mi tą serię kosmetyków. co warto kupić i gdzie znajdę najtaniej? kiedy mogę się spodziewać efektów?

#2 Celesta

Celesta

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano sob, 21 maj 2016 - 22:08

Ja się nauczyłam , ze co jesz to Ci na twarzy wyskakuję. Poczytaj sobie http://obk.pl/precz-z-tradzikiem/ , wtedy uwierzysz , że np słodycze to najgorsze zło dla organizmu. To absolutnie najlepsza pożywka dla trądziku.

#3 moniczka

moniczka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisano wto, 28 cze 2016 - 07:07

Wyświetl postUżytkownik tami dnia pią, 13 maj 2016 - 14:27 napisał

Czy w walce z trądzikiem pomogły Wam kosmetyki la roche posay effaclar ? Szukam czegoś aptecznego bez recepty i polecono mi tą serię kosmetyków. co warto kupić i gdzie znajdę najtaniej? kiedy mogę się spodziewać efektów?

Tami wypróbuj sobie serum Sevolium. Nie wiem czy o nim słyszałaś ale sama jestem zachwycona. Kupiłam pod wpływem blogerek bo wiele z nich polecało sobie ten środek ( te na blogach o trądziku). Postanowiłam spróbwoać i rzeczywiście efekty są. Stosuję je codziennie na twarz pod delikatny krem.

NIe zapycha, uspokaja cere.
...publiczność okazuje największe nieposłuszeństwo, na jakie jest w stanie się zdobyć. Milczy. W ten sposób mówimy, że nie ma zgody. Nie ma aprobaty. Wszystko jest nie tak.