Skocz do zawartości

Praca i Studia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Truskaweczka90

Truskaweczka90

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano nie, 26 cze 2016 - 22:58

Znalazłam bardzo fajna pracę a co najważniejsze chodzę do niej z przyjemnością a teraz wiem że o taką nie jest łatwo. Szef zaproponował mi awans ale muszę podjąć studia. Możecie mi coś polecić?

#2 nastolatki

nastolatki

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano pon, 04 lip 2016 - 09:49

Jeśli rzeczywiście jesteś tak zachwycona pracą to nie masz wyjścia: powinnaś studia dopasować tak aby nie kolidowały z Twoimi obowiązkami zawodowymi ;)

#3 Julka12

Julka12

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano wto, 12 lip 2016 - 18:28

Nie ma się co zastanawiać studia zawsze warto zrobić, ja mogę polecić wsb ale zależy o jakie miasto Ci chodzi?

#4 Truskaweczka90

Truskaweczka90

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano śro, 13 lip 2016 - 01:22

Najlepiej byłoby fajnie gdyby to była Bydgoszcz. Bo w razie co firma tam ma swój oddział i powiedzieli że mi zapewnia mieszkanie samodzielne i prace jednoczęśnie, więc grzech było by nie skorzystać ...prawda?

#5 Julka12

Julka12

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano czw, 14 lip 2016 - 16:45

W Bydgoszczy możesz spokojnie iść na wsb, jaki kierunek Cię interesuję? No powiem Ci że grzech nie skorzystać ;)

#6 Karwil133

Karwil133

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano pon, 18 lip 2016 - 23:21

Hej, rozumiem Cię i znam ten ból bo miałem tak samo. Ja zdecydowałem się na WSB bo znajomi mówili że nie koliduje z obowiązkami innymi i czesne jest do przeżycia w porównaniu z innymi uczelniami. Nie myliłem się, ja skończyłem nam zarządzanie, bo taki kierunek zleciło mi szefostwo i bardzo sobie chwalę + jeszcze wykładowcy pomagali mi w niektórych moich formowych załatwianiach. Jeśli chcesz więcej informacji to pytaj śmiało :-D

#7 Mela_@

Mela_@

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 39 postów

Napisano czw, 21 lip 2016 - 13:16

Oczywiście, że warto jest się trochę pomęczyć. Bo łączenie studiów i pracy nie jest łatwe. Później będziesz mieć lepsze prespektywy jeśli nie w tej to w innej firmie. Masz możliwość na awans itp. :)

#8 LukaszM88

LukaszM88

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano sob, 23 lip 2016 - 13:32

jak szef chce Cię wysłać na studia to pewnie też jakoś pomoże Ci dostosować grafik pracy do zajęć. Tylko musisz z nim to na spokojnie obgadać. U mnie w pracy tak właśnie koleżanka sobie ustawiła że każdy był zadowolony.
Bydgoszcz duże miasto. Na pewno znajdziesz uczelnie na której będzie kierunek dla ciebie.

#9 oewsb

oewsb

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano śro, 27 lip 2016 - 17:14

Wyświetl postUżytkownik Truskaweczka90 dnia nie, 26 cze 2016 - 22:58 napisał

Znalazłam bardzo fajna pracę a co najważniejsze chodzę do niej z przyjemnością a teraz wiem że o taką nie jest łatwo. Szef zaproponował mi awans ale muszę podjąć studia. Możecie mi coś polecić?

Witam! Może warto postawić studia podyplomowe, które trwają zwykle dwa semestry i są dobrą inwestycją w siebie. Zapraszam zatem z tego miejsca do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej. Nasza pełna oferta dostępna jest na stronie wsb.pl. Studia można podjąć nie tylko na kierunkach ekonomicznych. W naszej ofercie można odnaleźć także kierunki: Budownictwo, Języki Obce, Pedagogikę czy Prawo. Dodam, że zapisując się na studia do 10 sierpnia wpisowe kosztuje dzięki promocji 100 zł zamiast 400 zł, a na czesnym można zaoszczędzić nawet 300zł.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

#10 Truskaweczka90

Truskaweczka90

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano śro, 27 lip 2016 - 20:12

Dziękuje za tak wyczerpująca odpowiedz. Jak najbardziej czuje się zainteresowana wsb tylko tu pojawia sie moje małe pytanko, gdzyż jak byłam na ich stronie wyczytałam że do 10 sierpnia wpisowe jest 0 zł, więc jak to wygląda w praktyce?

#11 Dakota

Dakota

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano nie, 07 sie 2016 - 10:06

Trudno jest pogodzić naukę z pracą. Sama to przerabiałam więc wiem. Nauka nocami, przemęczenie w pracy. Czasami dopadał mnie taki stres, że tego wszystkiego nie ogarne. Brałam jednak nervomix, bo ziołowy a skuteczny. Jakoś udało mi sie na chłodno wszystko ogarnąć i zorganizować. Potem jednak ma się ogromna satysfakcję.

#12 mazi88

mazi88

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano nie, 07 sie 2016 - 18:36

Wyświetl postUżytkownik Truskaweczka90 dnia śro, 27 lip 2016 - 20:12 napisał

Dziękuje za tak wyczerpująca odpowiedz. Jak najbardziej czuje się zainteresowana wsb tylko tu pojawia sie moje małe pytanko, gdzyż jak byłam na ich stronie wyczytałam że do 10 sierpnia wpisowe jest 0 zł, więc jak to wygląda w praktyce?
weź wykonaj telefon do uczelni WSB na którą chcesz aplikować ponieważ 10 sierpnia już nie długo a szkoda aby przepadła Ci taka promocja.

#13 oewsb

oewsb

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano czw, 11 sie 2016 - 16:51

Wyświetl postUżytkownik Truskaweczka90 dnia śro, 27 lip 2016 - 20:12 napisał

Witam ponownie! Chciałem przekazać, że nasza promocja zniżkowa została przedłużona do 19 września. Tak więc nadal można liczyć na obniżone wpisowe w kwocie jedynie 100zł i 300zł zniżki na czesnym. Zapraszam!

Online Ekspert WSB

#14 Truskaweczka90

Truskaweczka90

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano śro, 14 wrz 2016 - 18:47

Wyświetl postUżytkownik oewsb dnia czw, 11 sie 2016 - 16:51 napisał

Witam ponownie! Chciałem przekazać, że nasza promocja zniżkowa została przedłużona do 19 września. Tak więc nadal można liczyć na obniżone wpisowe w kwocie jedynie 100zł i 300zł zniżki na czesnym. Zapraszam!

Online Ekspert WSB

Dziękuje. To fajne że są takie żniżki. To jeszcze chciałabym skorzystać z okazji i zapytać czy jest możliwość studiowania zaoczne lub online?

#15 paparazzzo

paparazzzo

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 227 postów

Napisano wto, 18 paź 2016 - 09:19

Jeżeli chodzi o wybór studiów to jak sądzę powinno się wybrać takie zgodne z pracą, jaką się wykonuje, to najbardziej logiczne się wydaję.

#16 kryśku

kryśku

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisano sob, 26 lis 2016 - 19:54

Ja studiuję filologię polską i już magisterka. Zleciało nie wiem kiedy. Pracę pisze mi pisanieprac-ogloszenia24 i nic tylko się bronić.

#17 Kinga_Maj

Kinga_Maj

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano wto, 24 sty 2017 - 11:31

Jeśli chodzi o studia to ważny jest kierunek się studiuje i na jakiej uczelni. Niektóre kierunki są tworzone chyba tylko dla papierka. Warto też w trakcie studiów łapać się na staże bo potem masz już doświadczenie. Dodatkowo ważne są szkolenia. Ja jestem po zarządzaniu bezpieczeństwem informacji NA SGH, dodatkowo robiłam kursy i szkolenia ABI i ASI organizowane przez Proxymo. Udało mi się znaleźć prace

#18 Maryliusz

Maryliusz

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano śro, 25 sty 2017 - 11:21

W dzisiejszych czasach znalezienie pracy  do której chodzimy z uśmiechem na twarzy to rzadkość, większość społeczeństwa pracuje dlatego, że musi. W Twojej sytuacji bez wahania poszedłbym na studia i zaczął bardziej szanować szefa, skoro darzy Cię takim zaufaniem ;)

#19 Hesta

Hesta

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano sob, 28 sty 2017 - 14:46

Studia są bardzo ważne, więc nie dziwie się że szef za pomocą awansu, chce Cię do nich przekonać. Sama zastanawiam się nad ciekawym programem łączącym studia z pracą, dokładnie o ten: https://www.aupair.aifs.pl/ . Dzięki niemu można wyjechać do Stanów Zjednoczonych w charakterze opiekunki dla dzieci, a w między czasie mogę się uczyć.

#20 wilczurb_77

wilczurb_77

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano nie, 12 mar 2017 - 11:39

Ja studiowałem i pracowałem ale poszedłem nie w tym kierunku, który mnie interesował więc się męczyłem. W pewnym momencie stwierdziłem, że chce robic coś innego i próbowałem wielu kursów, ochrona danych osobowych, marketing, sprzedaż. W końcu nauczyłem się projektowania układów cyfrowych na kursie http://www.emcsolution.pl/ . Polubiłem to i teraz tym się zajmuję, czywiście wszystko może mi się jeszcze zmienić ale póki co, jestem zadowolony ze swojej pracy