Skocz do zawartości

Mały penis

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 MadTeen

MadTeen

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano sob, 02 lip 2016 - 23:26

Witam, jestem Szymon, mam 18 lat. Posiadam penisa, który w wzwodzie ma 14 cm. Wydaję mi się, że jest to mało... Wstydzę się tego i generalnie jest mi z tym źle. Co poznam jakąś dziewczynę to już mam w głowie czarne myśli jak mnie "wyśmieje" jeśli by do czegoś doszło. Tak jestem prawiczkiem. Jakieś porady ? Załamka w chui....

#2 kingusia

kingusia

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano nie, 03 lip 2016 - 06:38

Hej- głowa do góry :)
To nie ma znaczenia czy masz dużego czy małego! Nie wielkość lecz technika czyni z Ciebie zawodnika :) Zresztą naprawdę jeśli dziewczyna pokocha Cię za Twój charakter i zdecyduje żeby pójść z Tobą do łóżka- żeby się z tobą kochać to wielkość Twojego penisa nie będzie miała dla niej znaczenia.

#3 jagodamalina

jagodamalina

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano pią, 15 lip 2016 - 06:40

Wyświetl postUżytkownik MadTeen dnia sob, 02 lip 2016 - 23:26 napisał

Witam, jestem Szymon, mam 18 lat. Posiadam penisa, który w wzwodzie ma 14 cm. Wydaję mi się, że jest to mało... Wstydzę się tego i generalnie jest mi z tym źle. Co poznam jakąś dziewczynę to już mam w głowie czarne myśli jak mnie "wyśmieje" jeśli by do czegoś doszło. Tak jestem prawiczkiem. Jakieś porady ? Załamka w chui....

Spróbuj tabletek. Ponoć Penilarge dają dobre efekty. Piszę bo mój narzeczony przyjmował te tabletki bo miał mega duży kompletks małego penisa. Nie da się tak powiekszyć penisa jak ioperacją rzecz jasna ale można spokojnie powiekszyć o te 2-3 cm i on mniej wiecej o tyle powiększył.

#4 tamarara

tamarara

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 97 postów

Napisano pon, 18 lip 2016 - 07:25

Wyświetl postUżytkownik jagodamalina dnia pią, 15 lip 2016 - 06:40 napisał

Spróbuj tabletek. Ponoć Penilarge dają dobre efekty. Piszę bo mój narzeczony przyjmował te tabletki bo miał mega duży kompletks małego penisa. Nie da się tak powiekszyć penisa jak ioperacją rzecz jasna ale można spokojnie powiekszyć o te 2-3 cm i on mniej wiecej o tyle powiększył.

A czy ten efekt nie jest aby tylko na czas stosowania tabletek? Bo mój chłopak obecnie ma pompkę i penis mu się powiększył ale jak przestał jej używać to powrócil do poprzedniej wielkóści. Równiez ma manię powiekszania penisa co jest dla mnie trochę niezrozumiałe ale jak teraz sobie czytam forum to widze,ze wiele chłopaków coś takiego ma....
smiech to zdrowie

#5 jagodamalina

jagodamalina

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano wto, 19 lip 2016 - 07:07

Jest raczej stały chociaż nie mogę CI powiedzieć na 100%. Moj przyjmował tabletki już dobry czas temu ale penis się nie pomniejszył. Moj raczej pompki nie probował ( swoją drogą to strasznie śmiesznie musi wygladać jak facet jej używa :P ). Wydaje mi sie,że każdy facet ma bzika na punkcie penisa i czasami trzeba go wspierać aby nie wpadl w paranoję.
Jakiej wielkóści penis ma Twój? Bo mój mial niewielki , jakieś 11 cm ale powiększył dzieki tabletkom do 14 cm i jest już lepiej.

#6 moniczka

moniczka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisano czw, 21 lip 2016 - 07:48

Moj też ma małego penisa. No wolałabym aby był większy ale co zrobić ;/ Obecnie również ma pompkę. Wiem,że jest to żałosne ale nie jestem w stanie mu wytłumaczyć,ze taką pompką penisa sobie na pewno nie powiekszy. O penilarge również słyszałam bo wiele osób pisze o nim w sieci. Jagoda czy te tabletki są drogie?
Mój to ma penisa 10 cm czyli jeszcze mniejszego :(
...publiczność okazuje największe nieposłuszeństwo, na jakie jest w stanie się zdobyć. Milczy. W ten sposób mówimy, że nie ma zgody. Nie ma aprobaty. Wszystko jest nie tak.

#7 aga95

aga95

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 39 postów

Napisano sob, 30 lip 2016 - 08:12

Mały jest idealny do loda ;-)

#8 kingusia

kingusia

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano nie, 31 lip 2016 - 09:35

Wyświetl postUżytkownik aga95 dnia sob, 30 lip 2016 - 08:12 napisał

Mały jest idealny do loda ;-)

co prawda to prawda ;)

#9 jagodamalina

jagodamalina

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano pon, 01 sie 2016 - 08:34

Ja również myslałam kiedyś,ze mały penis jest idealny ale potem mój sobie powiększył i jak było te 14 cm to jednak jest przyjemniej. A loda to można robić tak samo i dużemu (po prostu nie wkładacie go do buzi całego ale dozujecie sobie to ręką...).
Moniczka dostanie się to w sieci. Penilarge jest w wielu sklepach. sama sobie poszukaj. Cena raczej standardowa. Na pewno jest taniej z tego co widzę jak kupuje się od razu cala kurację i zel.

#10 atomek

atomek

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano wto, 24 sty 2017 - 21:19

Cieszyłbym się gdybym miał 14 cm, ale mam 12 cm. Dopóki nie zacząłem współżyć to strasznie się bałem czy zadowolę swoją partnerkę. Doszło nawet do sytuacji, że starałem się odwlekać moment seksu, bo obawy były silne. I okazało się, że były one zupełnie bezpodstawne. Nasze życie erotyczne jest naprawdę udane. Chociaż gwoli ścisłości nie wszystkie pozycje są dla nas, a w innych nie możemy za bardzo szarżować, by się nie wysuwał. Kości nie ma ale złamać się może :) Ale i tak jest super. Moja pani mówi, że może członek jest i mały ale jest idealny. Cóż, wierzę jej bo widzę co się dzieje.
I coś chyba w tym jest, że liczy się nie tylko ilość ale jakość.

#11 kapryśnaja

kapryśnaja

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano sob, 28 sty 2017 - 09:45

Przecież nie chodzi o długość, a sprawność seksualną. A zawsze możesz skorzystać z suplementu o nazwie Hunter. On poprawia nie tylko erekcję.Ale działa na ukrwienie i sztywność członka. Będziesz czuł się pewniej. Suplement jest bezpieczny dla zdrowia i do kupienia bez recepty.

#12 waitforit

waitforit

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 65 postów

Napisano wto, 28 mar 2017 - 12:23

Nie warto mieć kompleksów  ztego powodu.