Skocz do zawartości

Czy zgodzić się na trójkąt?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 michas1999

michas1999

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano pią, 15 lip 2016 - 22:38

Historia jest długa, ale postaram się streścić w kilku słowach. Moja dziewczyna jest fotomodelką. Ma 17 lat. Od tego roku wspólnie ustaliliśmy że może pozować do zdjęć w bieliźnie. Tak też się stało. Powstały świetne prace zwłaszcza jedno foto, gdzie moja dziewczyna leży na łóżku  na brzuchu w bieliźnie i ma wyeksponowaną pupę. Gdy fotograf opublikował to zdjecie w swoim portfolio, to okazało się że zdjęcie zaczęło robić furorę, a moja dziewczyna nie może opędzić się od chłopaków - nawet od niektórych moich kolegów. Zdjęcie nie było wulgarne, ale doskonale ukazywało pewne atuty... Do tego stopnia, że nasz wspólny przyjaciel zaproponował nam seks w trójkącie, mówiąc że to będzie świetne doświadczenie i mega zabawa. O dziwo moja dziewczyna już wstępnie na to przystała. Nie wiem, czy powinienem się zgodzić. Nie chcę też wyjść na gorszego niż jestem :) Doradzi ktoś??

#2 asela

asela

Stały bywalec

• Moderators
  • 2003 postów
  • Numer GG:44524155
  • MiejscowośćKatowice

Napisano sob, 16 lip 2016 - 10:39

Nigdy w życiu.
Zawsze sama się śmiałam że fajnie by było zobaczyć jak to jest w trójkącie, ale szczerze?
Nigdy bym się na to nie zgodziła.
Dla mnie jest to po prostu dziwne.
Jak się kogoś kocha to się z Nim nie dzieli jak się jest razem.
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż sama śmierć..
www.photoblog.pl/asela

#3 aga95

aga95

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 39 postów

Napisano sob, 30 lip 2016 - 08:10

Miła odskocznia od codzienności

#4 Pinker

Pinker

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano wto, 16 sie 2016 - 17:17

Wyświetl postUżytkownik michas1999 dnia pią, 15 lip 2016 - 22:38 napisał

Nie chcę też wyjść na gorszego niż jestem :) Doradzi ktoś??

Daj przelecieć komuś innemu własną dziewczynę za darmo... czy będziesz wtedy czuł się lepiej? Już to, że dziewczyna przystaje na takie rzeczy nie wróży zbyt dobrze monogamii, a ty jako niezdecydowany facet i zapewne uległy, w końcu będzie wchodzić w nią po kimś innym. Ja mam przeróżne fantazje, ale nie wykracza to poza moją głowę i tego się trzymam. Nie mówiąc o tym, że takie zabawy szybko się nie kończą...

#5 Algo

Algo

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano sob, 03 wrz 2016 - 09:52

pomyśl, jak będziesz się czuł, widząc jak inny facet dotyka Twojej laski.. jeśli się kogoś kocha to nawet nie wpadnie się na pomysł, że można się tą osobą z kimś dzielić..

#6 M_1999

M_1999

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano nie, 12 lut 2017 - 10:55

Wyświetl postUżytkownik aga95 dnia sob, 30 lip 2016 - 08:10 napisał

Miła odskocznia od codzienności

Moja koleżanka już kilka razy zgodziła się na trójkąt i opowiadała mi o tym. Nawet mi proponowała, ale ja się nie zgodziłam. Było to tak, że najpierw jeden chłopak, potem drugi chłopak, potem znów pierwszy, znów drugi i na finał najpierw jeden, potem drugi. Mówiła, że dla niej było to przyjemne. Gdy pół żartem powiedziałam jej, aby umówiła się na taką akcję z dziesięcioma, po powiedziała, że nie... dziesięciu absolutnie nie. Jeden z tych kolegów też wpadła na taki pomysł, to powiedziała, że absolutnie nie i jeśli jeszcze raz rzuci taki pomysł, to koniec ze wszystkim.

#7 Dommi

Dommi

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano wto, 29 sie 2017 - 08:19

Nie rób tego, jeśli ona chce trójkąt to zaproponuj jej że znajdziesz jakąś koleżankę. Jeśli się oburzy że nie chce, to jej powiedz że nie chcesz z innym kolesiem. Gdzie będziesz się stykał kut***sem z nim. To jest nie do pomyślenia :angry:

#8 michas1999

michas1999

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano sob, 25 lis 2017 - 23:23

Moi drodzy, dziekuje za wypowiedzi. Otoz jestem PO. Zgodziłem sie na to. Tak. Naprawde. Zrobilismy to w trojkącie. Na razie jestem w szoku. Jak ochłone to powiem wiecej.