Skocz do zawartości

bol przy oddawaniu moczu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 lillly

lillly

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano śro, 03 sie 2016 - 20:53

od dwoch dni odczuwam ból przy siusianiu. pierwszy raz mi sie cos takiego zdarza i nie wiem co robić. ma to jakis zwiazek ze ostatnio sie "bawiłam" z moim chlopakiem?

#2 asela

asela

Stały bywalec

• Moderators
  • 2003 postów
  • Numer GG:44524155
  • MiejscowośćKatowice

Napisano czw, 04 sie 2016 - 15:47

Kup sobie furagine.
Prawdopodobne masz przeziębione drogi rodne.
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż sama śmierć..
www.photoblog.pl/asela

#3 Dakota

Dakota

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano czw, 01 wrz 2016 - 19:56

To chyba urofuraginum, bo furagina jest na receptę. To zapewne zapalenie pęcherza. Kuracja trwa tydzien i po problemie. Ból znika juz pierwszego dnia. Wiem, bo sama wielokrotnie stosowałam urofuraginum, bo mam słaby pecherz i często łapie infekcje. Wtedy tylko ratuje mnie urofuraginum.

#4 abra

abra

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano wto, 20 wrz 2016 - 10:09

Mnie tez te tabletki pomogły, wcześniej piłam jakieś ziołowe z żurawiny ale to nic nie dało, mama podsunęła mi urofuragine i przeszło :)

#5 waitforit

waitforit

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 65 postów

Napisano wto, 13 gru 2016 - 11:03

Idź do lekarza jak najszybciej, da skierowanie do specjalisty.

#6 Dakota

Dakota

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano pon, 02 sty 2017 - 20:28

tabletki z zurawina sa dobre na profilaktykę gdy często dostajemy zapalenia pecherza, ale jak juz się przydarzy to tylko urofuraginum bo sama żurawina czy nawet jej koncentrat sprawy nie załatwi.

#7 abra

abra

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano nie, 12 mar 2017 - 17:19

Teraz jest w aptece ta silniejsza wersja urofuraginy - MAX, to infekcja jeszcze szybciej przechodzi i nawrotów choroby nie ma, bo z pęcherzem często tak jest że niedoleczone zapalenia wracają

#8 gyyngy

gyyngy

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 52 postów

Napisano śro, 15 mar 2017 - 18:16

nie wiedziałam że jest nowa wersja, kiedys brałam tą zwykłą, muszę sobie kupić bo coś od paru dni za często chodzę do toalety, nawet w nocy wstawałam a nigdy mi się to nie zdarzało, to chyba po basenie :(

#9 abra

abra

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano czw, 11 maj 2017 - 12:05

Jedna i druga jest dobra na te sprawy, ale max jest silniejsza po prostu i tez bez recepty. Dla mnie bardzo pomogła i nie mam już nawrotów, a wcześniej to byle podwianie czy przeziębienie i juz infekcja gotowa.

#10 gyyngy

gyyngy

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 52 postów

Napisano czw, 06 lip 2017 - 15:09

Warto też robić sobie kąpiele z rumiankiem i też picie herbatek rumiankowych kilka razy dziennie, łatwo  w lecie o infekcje, bo też raz jest ciepło raz zimno, łatwo może przewiać, też czesciej kąpiemy się w nieznanych zbiornikach wodnych gdzie wiadomo  z tą czystością to roznie bywa

#11 abra

abra

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano pon, 10 lip 2017 - 10:01

No właśnie mnie latem po wakacjach najczęściej choróbsko łapało, teraz przed wyjazdem nad wod pierwsza rzecz to wrzucam te tabletki do walizki :)

#12 bananana

bananana

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano sob, 15 lip 2017 - 08:40

Chyba muszę sobie to kupić, widzę że bez recepty jest, chyba warto na wyjazdy zabierąć, ja mam wrażliwy pęcherz i zawsze się boję kąpieli w jeziorach czy nad zalewem bo mam wrażenie że zaraz coś tam złapię

#13 moniczka

moniczka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisano pon, 17 lip 2017 - 10:48

Ja tak miałam jak miałam zapalenie cewki moczowej
...publiczność okazuje największe nieposłuszeństwo, na jakie jest w stanie się zdobyć. Milczy. W ten sposób mówimy, że nie ma zgody. Nie ma aprobaty. Wszystko jest nie tak.

#14 bananana

bananana

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano czw, 20 lip 2017 - 17:50

Czym rozpoznać zapalenie cewki od zapalenia pęcherza? Czy to to samo? Ja właśnie mam od paru dni tak że ciągle chce mi się siku, a robię po kropelce :(

#15 karina99

karina99

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano śro, 06 wrz 2017 - 10:34

Możesz mieć początki zapalenia pęcherza. Najlepiej od razu zacząc leczenie, żeby choroba się nie rozwinęła :( Ja od razu biegnę do apteki i kupuję urofuraginum max, nic nie dziala na mnie tak dobrze jak te tabletki. Tylko trzeba pamietac ze kuracja trwa tydzien i bierze sie po jednej tabletce dziennie

#16 kajkoi

kajkoi

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano pią, 29 wrz 2017 - 10:47

No zdecydowanie temat nie jest prosty i najlepiej udać się z tym jak najszybciej do lekarza, bo inaczej można sobie narobić nie lada biedy... To może być na przykład zapalenie pęcherza moczowego czy coś temu pokrewnego... Przed pójściem do lekarza warto tez się zapoznać trochę z tym tematem w Internecie. Choćby tutaj jest sporo sprawdzonych informacji na ten temat http://wylecz.to/pl/...pobieganie.html Polecam się z tym zapoznać :)
Komplementy to tylko kilka niepozornych słów, które jednak potrafią zdziałać cuda.

#17 cukiereczka

cukiereczka

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano pią, 03 lis 2017 - 09:24

ja bym bardziej obstawiala zapalenie pecherza... jesli tego nie wyleczysz i ci sie rozwinie to mozesz zaczac popuszczac w majtki.. ja stosowalam suszona zurawine i herbate z imbirem.. a gdy zdarzalo mi sie popuszczac mocz np podczas kaszlu czy kichania to zakladalam takie wkladki urologiczne z tej firmy http://www.tena.pl/   Jednak jesli masz mozliwosc szybkiego poscia do lekarza to nie zwlekaj

#18 gyyngy

gyyngy

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 52 postów

Napisano pon, 08 sty 2018 - 12:37

Wyświetl postUżytkownik karina99 dnia śro, 06 wrz 2017 - 10:34 napisał

Możesz mieć początki zapalenia pęcherza. Najlepiej od razu zacząc leczenie, żeby choroba się nie rozwinęła :( Ja od razu biegnę do apteki i kupuję urofuraginum max, nic nie dziala na mnie tak dobrze jak te tabletki. Tylko trzeba pamietac ze kuracja trwa tydzien i bierze sie po jednej tabletce dziennie
z tego co pamiętam to tego urofuraginum max brało się chyba więcej w ciągu dnia, jakiś czas temu używałam bo zznów mnie coś złapało i nawet w nocy wstawalam bo ciągle chciąo mi się siku