Skocz do zawartości

Poznajmy się wszyscy ;)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#1 Smietanka

Smietanka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów
  • MiejscowośćJastrzębie Zdrój

Napisano pią, 01 mar 2013 - 15:40

Cześć. Już jakiś czas jestem na tym forum, poznałam wielu fajnych ludzi.
Poznałam, ale nic tak naprawde o nich nie wiem.
Powiedzcie coś o sobie, czym się interesujecie, gdzie mieszkacie i inne.
Podzielmy się może swoim zdjęciem? ;)

#2 lovedancehall

lovedancehall

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano sob, 02 mar 2013 - 12:39

hmm ja interesuje się bardzo tańcem ;dd tańcze od dziecka gimnastyka i te sprawy no i dancehall <3 hmm a zdjęcie może później :D

#3 karss

karss

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano sob, 02 mar 2013 - 12:53

Hej :) ja uwielbiam sport. Siatkówka i jazda na rolkach to moja pasja. Lubię fotografię,zwierzęta i dużo innych rzeczy. :)

#4 MatiZ

MatiZ

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 60 postów
  • Numer GG:PW
  • MiejscowośćWarszawa

Napisano sob, 02 mar 2013 - 13:17

Lubię rysowanie i chcę zostać rysownikiem czy jak to się nazywa. Lubię też kolarstwo i jazdę na rolkach. Jestem z Wawy.

#5 Jagódkowa

Jagódkowa

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 224 postów

Napisano sob, 02 mar 2013 - 17:12

Ja uwielbiam czytać książki. Chciałabym w przyszłości otworzyć własny punkt Empiku w moim małym mieście, gdzie niestety go nie ma.
Jestem z małopolski - okolice Nowego Sącza.
Moje blogi na które serdecznie zapraszam:
www.by-margaret.blogspot.com - blog lifestylowy
www.blask-ksiazek.blogspot.com - z recenzjami książek

#6 Smietanka

Smietanka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisano sob, 02 mar 2013 - 19:12

Ja jestem Karolina, jestem z Jastrzębia Zdroju.
Lubię jeździć na łyżwach, czytać ksiązki, oglądać ulubione seriale, słuchać muzyki:D
Pozatym interesuję się medycyną, chciałabym powiązać z nią moją przyszłość.
Chodzę do II klasy LO, profil biologiczno chemiczny i jakoś mi tam idzie :P

#7 Anonimowa

Anonimowa

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 37 postów
  • MiejscowośćLublin

Napisano nie, 03 mar 2013 - 13:19

Jestem z Lublina, interesuję się historią starożytną, dużo rysuję, lubię śpiewać, czytać kryminały i pisać ksiażki. Chodzę do pierwszej klasy gim i marzę by studiować w Szkocji. Kocham podróże ;)
Moja twórczość ---> www.historia-heather-spender.blogspot.com

#8 asela

asela

Stały bywalec

• Moderators
  • 1994 postów
  • Numer GG:44524155
  • MiejscowośćKatowice

Napisano nie, 03 mar 2013 - 14:10

Ja jestem Asia i jestem z Katowic:D
Jak już niektórzy wiedzą z przyczyn prywatnych uczę się w LO dla dorosłych..
Interesuję się parapsychologią (życie po śmierci)
Zdjęcia nie dam :P Wole być anonimowa
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż sama śmierć..
www.photoblog.pl/asela

#9 Anonimowa

Anonimowa

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 37 postów
  • MiejscowośćLublin

Napisano nie, 03 mar 2013 - 14:46

Wyświetl postUżytkownik asela dnia nie, 03 mar 2013 - 14:10 napisał

Interesuję się parapsychologią (życie po śmierci)

Mnie również bardzo to interesuje. Czy mogłabyś mi podpowiedzieć skąd czerpiesz wiedzę, ciekawostki i infrmacje na ten temat, jeśli w ogóle znasz takie źródła? ;)
Moja twórczość ---> www.historia-heather-spender.blogspot.com

#10 dżulja

dżulja

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano nie, 03 mar 2013 - 16:45

Interesuję się muzyką, architekturą i różnymi takimi :P  Ogólnie jestem bardzo wesołym i rąbniętym człowiekiem :D

#11 czarnechmury

czarnechmury

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 77 postów
  • Numer GG:9183943
  • MiejscowośćLubin

Napisano pon, 04 mar 2013 - 14:45

Jestem Marta!
Interesuję się Japonią/Azją, uwielbiam czytać książki, słuchać muzyki, leżeć bez sensu... i jeść ^^
Jestem z Lubina (dolnośląskie).
A co do zdjęcia... hym... raczej się nie wstydzę mojej twarzy, więc proszę https://www.facebook...marta.wrzesniak

#12 asela

asela

Stały bywalec

• Moderators
  • 1994 postów
  • Numer GG:44524155
  • MiejscowośćKatowice

Napisano pon, 04 mar 2013 - 17:47

Anonimowa - są różne źródkła, głównie to internet.
acz kolwiek nie ma wszystkiego w internecie co mnie interesuje i muszę kupić kilka książek na allegro..
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż sama śmierć..
www.photoblog.pl/asela

#13 Rose16

Rose16

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano pon, 04 mar 2013 - 18:32

Cześć :) no cóż ja jestem tutaj nowa. Uwielbiam tańczyć,  czytać książki,  oglądać filmy i ostatnio bardzo lubie jeździć na łyżwach i podobnie jak Marta interesuje sie kulturą azjatycką a w szczególności zespołami koreańskimi. W przyszłośi chciałabym zostać aktorką :D

#14 Idealna

Idealna

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 470 postów

Napisano pon, 04 mar 2013 - 20:48

Mam na imię Klaudia. Jestem w 3 klasie gimnazjalnej. ;) Rocznikowo mam 16 lat (urodziny w kwietniu).
Jestem kreatywna, otwarta, rozmowna i pewna siebie. Nie mam kompleksów, mimo, że znam swoje wady. Nie przejmuję się opinią innych, zawsze jestem sobą. Mam własne zdanie i własny styl. Moja psychika jest zdecydowanie silna, trudno mnie zranić, ale jestem również bardzo wrażliwa - łatwo się wzruszam. Jestem marzycielką i romantyczką. Występowanie przed tłumami nie sprawia mi trudności.
Mam wielu znajomych. Czas wolny najchętniej spędzam w KFC z dobrą koleżanką z innej szkoły oraz z najlepszą przyjaciółką i przyjaciółmi na podwórku. :)
Lubię rysować, kocham czytać (zwłaszcza romanse połączone z dramatem; kocham pióro Nichlasa Sparksa), cenię również poezję.
Interesuję się sztuką, aktorstwem, psychologią, kynologią, iluzjonistyką, astronomią, dziennikarstwem, projektowaniem mody, pieniędzmi, prawem, od niedawna fotomodelingiem.
Moją wielką pasją jest pisarstwo (wiersze, sentencje, opowiadania, powieści, teksty piosenek).
Słucham różnej muzyki - reggae, techno, hip hop... ale najczęściej pop, disco polo, a przede wszystkim rap - w zależności od nastroju. Uwielbiam zespół Verba.
Mam umysł humanistyczny, z tego powodu nie lubię matematyki, chemii ani fizyki - to dla mnie czarna magia Natomiast uwielbiam język polski.
Pochodzę z Podlasia.
Co do mojego wyglądu - mimo wielu niedoskonałości akceptuję i lubię siebie. Obiektywnie patrząc nie jestem żadną pięknością (co nie szkodzi, w końcu piękne ma być przede wszystkim wnętrze), ale sobie się nawet podobam i to jest najważniejsze. ;)
Ja wyglądam? Hmm... mam konto na Max Models, ale na razie nie chcę się za bardzo ujawniać. Jeśli ktoś jest zainteresowany tym jak wyglądam, może napisać do mnie prywatną wiadomość, nie gryzę, ale też nie gwarantuję, że na 100% podam ten nick (spróbować zawsze warto). ;)

#15 Jagódkowa

Jagódkowa

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 224 postów

Napisano pon, 04 mar 2013 - 21:43

Idealna - ale się opisałaś :)
Też kocham Sparksa <3 Jest nieziemski :D
Moje blogi na które serdecznie zapraszam:
www.by-margaret.blogspot.com - blog lifestylowy
www.blask-ksiazek.blogspot.com - z recenzjami książek

#16 Qwhy

Qwhy

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • MiejscowośćKraków

Napisano pon, 04 mar 2013 - 22:57

Hybryda wszystkiego po kolei, cały ja.
Konrad 18 lat z Krakowa

Słucham ostrej muzyki, jeździłem kiedyś na desce, jestem kibicem (Wisła Kraków), uwielbiam jeździć na nartach, interesuje się LD, OOBE i innymi zjawiskami paranormalnymi, nigdy w życiu nie paliłem papierosów, rzadko myje podłogę ale często używam wiadra :D uwielbiam komedie i wiele seriali takich jak How i met your mother, Big Bang Theory czy Californication. Mógłbym pisać tak bez końca o sobie ale chętnie posłucham czegoś na wasz temat, ktoś jeszcze z krk lub okolic? Pisać!

#17 Smietanka

Smietanka

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisano śro, 06 mar 2013 - 20:38

@Qwhy w jakim celu tego wiadra używasz? W tym co ja myślę? B)

#18 Another

Another

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • MiejscowośćCieszyn

Napisano śro, 06 mar 2013 - 21:17

Heya:) iwona, lat 18. Okolice Cieszyna zamieszkuję:) lubię taniec. Uwielbiam czytam książki głównie dramaty psychologiczne albo fantastykę. Lubię oglądać dobre komedie, chodzić na spacery. Uczę się w 3klasie technikum o profilu handlowym.. Słucham tego co mi się spodoba:) ale głównie to Nickelback, The offspring, linkin park, adele, pink czy grzeszczak. Z natury nieśmiała i wrażliwa. Dla przyjaciół zwariowana, dla obcych trzymam dystans. Raczej nieufna..  
:)

#19 silverecstasy

silverecstasy

Rozkręca się

• Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • MiejscowośćWarszawa

Napisano śro, 06 mar 2013 - 21:22

jestem Kasia, jestem z Warszawy. jestem umysłem ścisłym, ale zdecydowanie jestem zbyt leniwa by móc powiedzieć, że jestem dobra z matematyki. zdecydowanie lepiej idą mi języki obce, mówię biegle i angielsku i niemiecku (tutaj jednak trochę gorzej, ale uwielbiam ten język, o dziwo). gram na pianinie i uwielbiam słuchać dobrej muzyki (dość ogólne pojęcie, ale żeby konkretnie pisać o co mi chodzi potrzeba trochę więcej czasu). nigdy nie paliłam niczego, ale cóż, alkoholu nie odmawiam. xp jestem spontaniczna, pewna siebie. w niektórych tematach mam pewnie dość konserwatywna. uważam, że jestem dobrym kompanem do rozmowy. ;) jestem bardzo wrażliwa i dość naiwna. uwielbiam samotne spacery nocą w lecie (również w towarzystwie, ale żadko kto chce gdzies wychodzić późno, parki i miasto nocą zyskują magii). nie mam czasu napisać dużo więcej, ale jeśli ktoś chętny skontaktowania się to zawsze chętnie porozmawiam. :)
we are the reckless, we are the wild youth, chasing visions of our futures
most of our feelings, they are dead and they are gone
we're setting fire to our insides for fun
collecting names of the lovers that went wrong,
the lovers that went wrong

#20 satoruokabe

satoruokabe

Stały bywalec

• Members
  • PipPipPip
  • 64 postów
  • Numer GG:42714206
  • MiejscowośćPrzeworsk

Napisano czw, 07 mar 2013 - 17:26

Patrycja, 17 lat, wojewodztwo podkarpackie;) Główne moje zajęcie to muzyka, metalowa. Oglądam wiele koncertów, poznaję nowe zespoły, czytam na te tematy, itd. Oprócz tego lubię czytać książki, lubię fotografować, interesuję się dziennikarstwem. Uwielbiam oglądać horrory, ale też inne gatunki filmów. Lubię czytać na tematy subkultur itd ;-) Do tego jestem wielką miłośniczką zwierząt, które uważam za najlepsze co jest ;-) Kiedyś rysowałam, uczyłam się grać na gitarze, czy robić biżuterie. Ogólnie dużo by mówić;) To tak w wieeeeelkim skrócie:)